• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@VLADA111 Vladi akou kosticou...ta co ma taky predlzeny uzky koniec? ci klasika gulou? dik
26. sep 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 krásna tortička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teba 3 mňa ešte 6 :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: stále nechápem ako som si to mohla nechať tak nakopiť a to som už dnes odmietla dve, čo mi teraz večer volali, že na sobotu....vtipní sú tí ľudia :grinning:
26. sep 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. sep 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weronnka18 bud kupis nejaku hmotu na potahovanie, alebo si spravit doma marshmallow z cukrikov. Recept na prvej strane tejto diskusie.
26. sep 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa len spytat robiem casto muffiny teraz budem mat narodky tak rozmyslam ze spravim tuna von babam a detom co sa spolu stretame to je tak najsikovnejsie do ruky chcela by som ich aj potiahnut len neviem ci pod potah pomazat maslom alebo len dat na hole a kolko to tak vydrzi ked si ich spravim den vopred nestvrdne to alebo tak dakujem pekne.
26. sep 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky toto mi prišlo práve na fb po odmietnutí torty, som si to čítala viac krát a ako mi to chce pomôcť :grinning: :grinning: :grinning:
tu je text......
no vet hej ale dakujem a robis krasnu pracu keby si chcela pomoct do buducna kludne sa ozvy ukazes a pomozem
26. sep 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@eliska22 vtipna je ta zena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ved to sa neda cez jednu noc naucit !!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mizulienka guľou bie, musí to byť na konci zaoblená, ale užšia ako ten lupeň, aby ti stlačila len stred :wink:
26. sep 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chcela by som sa spýtať kde ste to kupili tak lacno a či by sa dalo objednať@blcha
26. sep 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 Ty jo dekuji moc, nedavno jsem to celel projizdela a musela jsem to prehlidnout...DEKUJI!!!
26. sep 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 a s cim ti chce pomoct? s pecenim?:slight_smile: nech si pomoze najskor s gramatikou, ked ma dlhu chvilu
26. sep 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 no a to sa vôbec nepoznáme resp. zvidenia viem o koho ide :grinning:
26. sep 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ja som to práve vôbec nepochopila, to mi odpísala na moju odpoveď, že mám toho na víkend veľa, takže neupečiem a toto mi prišlo, presne takto napísané :grinning:
26. sep 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@eliska22 to je nejaka tvoja kamoska?:slight_smile:
26. sep 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 jaj, ze keby si asi nestihala, tak jej ukazes, co ma robit a ona ti urobi, nieco ako kuchtik:slight_smile:
26. sep 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt práveže vôbec :grinning:
26. sep 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. sep 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 oki super, tym to robim, diki vladi, som jak tatar ze??? ale kvety nie su moja parketa :wink:
26. sep 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 rado sa stalo, aspoň trochu som mohla oplatiť tvoju ochotu :slight_smile:
26. sep 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 som sa pobavila, to jaka dobra dusa :grinning: ze ti pride pomoct :grinning: :grinning:
@mia114 krasna torticka :wink:
26. sep 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22
@aduskatt zienky som sa aj ja pobavila na ochotnej pomocnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2012 o 22:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja som sa tiez dnes rano pobavila....stretla som susedu a peciem ej tortu na sobotu a ona mi vravi, luci nemusim sa vobec ponahlat, staci, ked zacnes piect v sobotu :grinning: :grinning: :grinning: a plnit a chladnit a potiahnut a ozdobit mozem asi potom buduci tyzden :grinning: :grinning:
26. sep 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
26. sep 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
minule sa mi nejak nedostalo odpovede, tak skúsim ešte raz :wink:
budem robiť sestre mini tortičky na stužkovú - ak máte skúsenosti, ako je ich robiť čo najjednoduchšie? uvažujem napiecť pláty, celé ich naplniť, dať vychladiťa až potom rozkrájať na malé tortičky, obmazať a potiahnuť...kúpila som pdt, hádam to pôjde dobre, ešte som ju nemala...
26. sep 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai neporadím nerobila som také ešte :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tiež ma to čaká asi v novembri, ale radšej to asi odmietnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrianai ja som to tiez este nerobila ale asi by som postupovala ako ty a s PDT som robila teraz v porovnani s MMF je trosku pruznejsia ale chutovo nam osobne nechuti mala som 5kg kyblik potom mi poradili ze ju mam smiesat s mmf a bolo v pohode lebo tu robim kyselkavu.
26. sep 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrianai - tak ani ja neporadím, ja by som sa na tie minitortičky asi nenechala ukecať :sweat_smile: . Viem, že zručnejšie babulky ich robili a vraj je to strašná prplačka, tie malinké sa poťahujú horšie, ako veľké tvary, no neviem-neviem... :sweat_smile:
26. sep 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikulqa ja robím tento týžden potom pridám foto snád sa trafím lebo rozmýšlala som nad tým dosť dlho :wink:
26. sep 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky poraďte akú tortu pre synátoraaaaaaa vôbec nič ma nenapadá :frowning2:
26. sep 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach baby , no neporazilo by vas? ked potrebujem vysoky korpus tak sa upecie nizky a ked potrebujem nizky tak je ako hora :rolling_eyes:

@adrianai ja tiez zial neporadim ,ale myslim , že ides na to dobre :grinning: pevne nervy zelam :wink: ja tak podobne robila ale to boli obluky no des a hruza robota :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mna to tiez caka, len pevne verim ze budu chciet aspon mini štvorce a nie kruhy bo ma porance :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@aduskatt tak tá TT ma neminie, pre istotu aj zalohu som pytala, bo dotrepem sa tam a nebudu tam :grinning: to by bola ina sila, ale neboj nedojdem som si prdel robila :sweat_smile: , nebudem asi stihat, ktovie aky cas daju bo v ten den odovzdavam este jednu velku svadobku
26. sep 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok