• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@nika1985 @eliska22 @mia1111 @pristela ďakujem za odpovede :slight_smile: no ale normálne som sa začala báť :sweat_smile: ja len dúfam, že niekam odpracem malú a nebude mi to trvať večnosť... a viete mi ešte poradiť koľko dávok krému asi a aj hmoty budem potrebovať? Mini tortičky majú byť cca 10x10cm - 19ks a jedna 20x20cm...pdt mám 5kg, ale neviem ako chutí, nechám segre okoštovať, ale ak nie, dokúpim overený smartflex, s tým sa mi aj dobre robí aj je chutný, len tá cena :rolling_eyes:
27. sep 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai ja by som si asi rozratala kolko je to na rozmer a podla toho kolko tak potrebujem plnky napr. na plech podla toho to znasobila. Ja potahujem s mmf takze viem pdt porovnat len s tym smartflex pouzivam iba na kvetinky,postavicky a take dekorovacky.
27. sep 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babenky ahojte,nejaké foto nemáte na futbalku že Barcelona...teda FC Barcelona?
27. sep 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viem ze ste to tu uz davali ale rachol mi komp vsetko sa mi stratilo teraz si uz robim zalohy :unamused: chcela by som vyskusat nejake nove muffiny mam kopu receptov ale vsetky co robim su suche ako babovka len jedny mam take ze mnam s ovsenymi vlockami nemate nejaky overeny hlavne stavnaty? dakujem
27. sep 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ja robievam - 250g hl.múky(dávam celozrnnú), 1 vajce, 150g. cukru, 1PDP, 8pl oleja, 1 jogurt(150g) , ale neviem, či sú až také šťavnaté ako by si chcela, nám chutia :slight_smile: ale ak môžem poprosiť recept na tie s vločkami ... :slight_smile:
27. sep 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 jestli tím "šťavnaté" myslíš vláčné, tak my děláme tyhle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=126946 akorát místo mléka dávám 140-150 g bílého jogurtu. Dělala jsem je i bez kakaa s rozmačkanými banány a byly výborné. Jsou krásně vláčné i třetí den (déle u nás nevydrží i když dělám z dvojnásobné dávky) :grinning:
27. sep 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence potrebujem odbornú pomoc :grinning: robím svadobnú tortu, nechali to na mňa, len má byt do 4 kg :grinning: nie je to hlavná, ale ide na stôl a teraz tá moja otázka, keďže neviem akú výzdobu budú mať, tak akú farbu by ste volili už k týmto ružiam, čo som urobila? myslela som že torta bude biela a na nej na vrchu do kopčeka ruže, len sa mi to zdá teraz také fádne keď bude celá torta biela :unamused:
27. sep 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lamps a veď je pekná, uvidíš budú spokojní :slight_smile: a pena kukám, že sa podarila a drží :wink: ja tiež nerada takéto torty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ten obrus je super :dizzy_face:
27. sep 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 a co nějaký stencils? Když nám to pristlela názorně ukázala. Trochu do zelena, když máš růže s nádechem do zelena.
27. sep 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 ja som robila toto. nie je to futbalka ale tiez potesilo .Alebo sprav futbalku a cez futbalku len prehod dres FCB
27. sep 2012 o 15:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@jakelina tak to by sa určite aj mne páčilo, ale nemám šablonu :cry:
27. sep 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojkokolja aj ja premýšlam že to urobím tak nejako,lebo ked som googlila futbalku s farbami barcelony tak to boli samé pása ,farby..rozne prešité a to je veru piplačka.
27. sep 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nemáš nápad ako niečo urobiť také podobné bez šablony trebars z hmoty ? :grinning:
27. sep 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja by som urobila este k tomu s bielkovou polevou bodecky na korpuse
27. sep 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky co mate dcerky a maju pony konikov maju kridla??, lebo takeho mam robit a ja takeho este nevidela. . . :grinning: :grinning: :grinning: , u nas su len auta, traktory, motorky . . . . :unamused:
27. sep 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko to som ešte nerobila :stuck_out_tongue_closed_eyes: niečo vymyslím asi bodečky z hmoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko máme doma aj s krídlami aj bez krídiel :grinning:
27. sep 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 a cvakla by si mi ho niekedy??, budem modelovat az za tyzden
27. sep 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 asi by bol pekný stencil zelenkavý, možno ukončenie perly zelenkavé, nezabudni na lístky hlavne :wink: :wink: skús pozrieť moje posledné na FB - možno ťa niečo napadne (nechcem sa chváliť :grinning: :grinning: :grinning: ) tiež som mala taký problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas lístky som nechcela robiť :grinning:
27. sep 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko hej cvakla
27. sep 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som robila bez lístkov a divne to vyzeralo, ale boli fialové a biele kvety
27. sep 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no joooooooo, kukla som, keď sa aspoň trošku priblížim k tvojim úžasným dielam, tak budem rada :wink:
ale teda perly ja nie, nemám tú somarinu na to a ručne sa mi nechce :sweat_smile:
@miciatko hej takto :slight_smile:
@anibas ale veď tam máš lístky :confused:
27. sep 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas sa mi veľmi páči tá torta s tými ružovými kvietkami a tie lístky ako pretrčajú cez ten vrch torty....že som to ja nekukla skôr ten tvoj album, úplne inak by som to robila, no nič díky baby idem bojovať, lebo dnes musím stihnúť tú svadobnú a ešte jednu a zajtra 3 a v sobotu jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 držím palce :wink: :wink: :wink: niečo určite vymyslíš :slight_smile:
27. sep 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h pat a mat su fajn :grinning: ..ja som toto robila min rok pre chlapceka :wink: ..no tento rok ma v novembri tiez caka pre moju zuzku k 3 rokom a veru teda netusim co jej mam spravit..bo tych rozpravok je ...fakt neviem coo by chcela :confused:
27. sep 2012 o 16:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok