• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
@pristela dala som si alááá špagety a idem pokračovať a musím ešte dať aj to café, veď ja dnes robím ešte jednu tortu s tým prasaťom morským :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2012 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ináč diefčence ešte že Vás mám, tá podpora dobre padne :wink: a mojich rodičov, varujú moje decká celý deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2012 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@aduskatt 28 cca 4kg, 21 cca 2,5 kg 15 cca 1,5 kg = 8 kg !!!
27. sep 2012 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@eliska22 co by som ja dala, keby sme tu mali dedka a babku...ja mam mojich stale doma, teda so mnou, muz chodi neskoro z prace domov :unamused:
neboj svadobku dokoncis a urcite bude krasne ako vstky tvoje torty :wink:
mna este 2 cakaju vecer a dalsie dve zajtra :confused:
27. sep 2012 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eliska22 ďakujem aj za rady aj za pochvalu, už si ju boli zobrať a boli nadmieru spokojní a vytešení, že akú super tortu, čo ja teda vôbec nechápem :grinning:. Mne tieto chlapské torty akosi nesedia, hoci pravdou je, že torta pre chlapa s kvietkami a podľa mojich predstáv by bola od veci :sweat_smile:. A keďže boli spokojní oni, už som spokojná aj ja, len dúfam, že už ju tak skoro robiť nebudem.
27. sep 2012 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@aduskatt ja robim dnes 25-17-13 nebudu stavane ale na stred ale posunute dozadu , aby opticky ukazali viac miesta, vsak chapes :sweat_smile: korpusy mam vysoke tak 8-9cm a mala by mat na konci 7kg, ci ale bude :confused: netusiiim

@eliska22 ja dala miesane vajíčka :grinning: :grinning: a ted zaliala cajik, mala by som zarobit mmf ale taaaaak sa mi nesce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aaa @lamps strasne mooooc dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: babatka uz konecne mam ,vsak to aj bol mesacny ci kolko porod :frowning2: aa aj chladnicku mááám , zapinam ju az zajtra ale vypada super, strasne moc ti dakujeeeem - toto neviem ako "odčiním" :grinning:
27. sep 2012 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@dajna11 ja som robila takúto môjmu synovi :wink: ale pozerám že futbalka je tam len mini :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. sep 2012 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (23)
@aduskatt no ja som robila teraz dvojposchodovu 28x21 a vazila 7 kg. mala 3 postavicky
27. sep 2012 o 20:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela jaj, prosim prosim, daj mi potom info:slight_smile:))
@anibas no ty blaaaaaho......moja 21x21 bez ovocia mala 2.tak nejak sa napasujem, budem carovat........:slight_smile:))
a dakujeeeeeeeeeeeeeeem
27. sep 2012 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@miciatko ahoj a koľko ma fľaša za tých 10 € u nas v Sk je priamo fabrika na destiláty Vanapo a tam si kupujem 1l za 10 € ,dúfam ,že s cenou moc nepohli ,lebo poslednú fľašu som kupovala pred rokom... :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.vanapo.sk/up_royal.php?prod=113&kid=1
27. sep 2012 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas ahoj kočka ako po stretku ?? mohla by som sa staviť v pondelok ,budeš doma ???
27. sep 2012 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lawli v pondelok až cca 17:30 budeme doma -
27. sep 2012 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lawli alebo do roboty mojej príď ked do 15:45
@maya30 a keby si tam dala tie jablcka take vypukle? :wink: to by usetrilo miesto :slight_smile:
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: ach chúďatko moje to muselo veľmi a dlho bolieť, ale som rada, že to máš za sebou :grinning: :grinning: :grinning:, koľko si ich na koniec "porodila"? A žiadne odčinenie netreba, som rada, že ste sa na tej chladničke dohodli a ste spokojné :sweat_smile:
27. sep 2012 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ladydia neroztopí sa ti nič, ja som čokoládou akože "písala" na MMF a pekne to držalo :sweat_smile:
27. sep 2012 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anibas ...tak do tej práce by mi to vyhovovalo skôr...je to dosť neskoro už o pol 65-tej ,lebo ideme do PO dobeda si niečo vybaviť ,tak by sme tam strávili celý deň....a kde pracuješ ?
27. sep 2012 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps zatial iba dve, ale noc je este dlhaaaa :grinning: zarobene mam na viac, len musim nejake tie kvietky ist robit bo vsak mi nevyschnuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2012 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela no tak to ešte nemáš po tom :grinning: a ešte si v bolestiach :grinning: :grinning: :grinning: joooj keby sa len dalo nejako ti pomôcť. ale silno budem na teba myslieť, aby to išlo rýchlo a bezbolestne :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2012 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adrianai nech sa paci:100g ovsenych vlociek,275g masloveho mlieka ale ja davam normalne,150g muky,50g posekanych lieskovych orechov,1 a pol cl skorice,1pdp,1/2 cl soda bic.,1 vajce,130g medu,80g oleja,(2pl cukru,3pl pos.orechov suroviny na posyp pred upecenim),150g sliv.lekvaru. Vlocky necham chvilku napucat v mlieku.vsetky suche suproviny spolu a vymiesat vajce+med+olej+mlieko s vlockami jasne ze postupne a pridat suche suroviny. do vnutra ide lekvar alebo popripade slivka.
27. sep 2012 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
mne sa tááák nechce robiť torty tento víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: samé sprostosti, bmw x5 na zlatom vankúši, bager, bednička s whiskey, torta s jedlou oblátkou a na pondelok 15kg torta téma luxusná dovolenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som taká blbá koza, že vždy to slúbim a nakoniec sa mi nechce :grinning:
27. sep 2012 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@dadka212 neboj to zvladnes neviem ako to robis kedy to stihas ale mas krasne vytvory obdivujem ta
27. sep 2012 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eliska22 aj ja ked som robila tu svadobku s vodopadom ruzi, tak este 12 som dorabala

@pristela ty si riadna flegmoska,hlavne ziaden stres ziadna panika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2012 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lawli je to 1 l
27. sep 2012 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dadka212 jaaaaaaaaaaaaa sa taaaaaaaaaaaaaaaak velmi tesim na tie tvoje torticky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2012 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, tak máte toho před sebou požehnaně. Já jen jeden dort a nechce se mi úplně stejně. malá má po tom očkování chuďátko pořád teploty, teď už jsem i dělala koupel, neb nad 39....bojim bojim. Manžel přišel domů až teď mimořádně unavený a já nechala otevřené dveře do ložnice, abych jí slyšela kdyby něco a tak nemůžu ani zapnout mixér a do toho se rozbila pračka, dnes tu byl opravář, stálo to 2000 a nefunguje už zase...tak hromady prádla...chjo a já bych šla nejraději spát...no taky jsem zvědavá, jak budu dnes bojovat....ale hlavně aby malá byla v pořádku, ostatní se nějak poddá. Přeji vám všem hodně sil a ať jde práce od ruky. Pa K.
27. sep 2012 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miciatko :grinning: :grinning: neteš sa, práve som ich len naplnila a už vidím, že je to hrozné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2012 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1985 dík ale nie je čo obdivovať keby si videla s akou nechuťou niektoré robím :grinning:
27. sep 2012 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@florentina ake ockovanie mala malicka??
27. sep 2012 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka212 ale vyzeraju vsetky krasne :wink:
27. sep 2012 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok