• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@miciatko priorix, právě že už minulý týden v úterý. Bála jsem se, aby neměla teploty až budeme na stretku, tak to naštěstí zvládla dobře, ale od pondělí má zvýšenou teplotu a od včerejšího večera už to leze pořád přes 38, teď i 39 a to i přes léky....já ta očkování tak nesnáším....
27. sep 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 dakujem, ale tak dalo by sa to aj lepšie :grinning:
27. sep 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky mate nejake napady na tortu pre 14 rocnu? len jednoposchodovu ale nie ze malovatka a tak ze na to nie je moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina onoto byvava vacsinou po tyzdni tie reakcie , teraz telicko proti bojuje, ale tie teploty su hrozne, davaj na babulatko pozor, my sme ockovanie nedali
27. sep 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 co darcekovu krabicu??
27. sep 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 kabelka?
27. sep 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky tak ja som to v tomto štádiu vzdala :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevládzem kašlem na to, aj tak som už prekročila váhu o pol kila :sweat_smile:
ja keď nastúpim do práce, tak si z prvej výplaty pokúpim pomôcky, veď takto na kolene sa to fakt nedá, nič doma nemám, ešte aj tie guličky som ručne robila :angry: spokojná nie som teda :frowning2: ani žiadny pekný lem nemám dole aby som dala :frowning2:
27. sep 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@dadka212 zdieľam tvoje pocity, tiež som si nabrala a nechce sa mi :frowning2:
27. sep 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 @dadka212 plne vás chápem, ja som zažívala presne toto isté včera pri tej pivovej torte, mala som sto chutí niekde ju prasknúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte teraz mi stúpa tlak pri pomyslení na ňu, našťastie si ju už zobrali a aspoň oni boli spokojní
27. sep 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja som toto mala minuly tyzden pri tej ciernej Honde.skoro ma urvalo
27. sep 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt asi ide na nás jesenná melanchólia alebo sme prepracované :sweat_smile:
27. sep 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina ak mozem teda poradit, tak vysoke davky vit C a ak znizujes teplotu, tak v ziadnom pripade nie Panadolom, ale Ibuprofen...dajte sa skoro do poriadku
27. sep 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps mne sa to auto velmi zle robilo:frowning2: nemala som chut.ale este ten isty den som robila potom krstinovu a to uz som robila vyslovene s radostou:slight_smile:
27. sep 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps len ja som si vedomá, že to mohlo byť lepšie a fakt ma to dosť žerie :confounded: aj farebne som to nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ma čaká ešte 5 tôrt tento víkend :frowning2:
27. sep 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby :grinning: :grinning: :grinning: ja si uhnala otlak na prste :grinning: :grinning: z vykrajovacky hortenzie :grinning: a to by som ich potrebovala najmenej raz tolko, saakris, budem musiet nejak improvizovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes mi volala pani o tortu, strasne milá :dizzy_face: nakoniec zakoncila ze tortu pre 10ludi, och az teplo mi zostalo že ako sa z toho vyzut a povedat jej že 2kg je malo na objednavku , tak som jej so slabou dušičkou povedala ze to bude na 3kg tortu :sweat_smile: a ona že, aale dáme nejaku aspon 5kg :grinning: :grinning: :grinning: mala mala 6kg tak aby syn nebol ukratený :grinning: :grinning: :grinning: milááá :dizzy_face: len zas to zadanie...... :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@eliska22 moje nervy, ze rucne sulkat gulicky :confused: :confused: :confused: to vázne??? ved su uplne rovnake !!!! to ako si dokazala usulkat kazdu taku istu ? :grinning: :grinning: :grinning: teda tvoje nervy mat dievca, si dobraa!!!!!, neboj kazda svadobka je na svadobnom stole krasna :dizzy_face: :dizzy_face: bude sa páčiť :wink:
27. sep 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
No ja tie gulôčky tiež šulkam ručne a je nato určený nejaký pomocník?
27. sep 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 waaw supeer to máš ,ale mužíčka :wink: A otázočka aký používaš hnedý krém ked ho dávaš aj na poťer pod poťahovku?
27. sep 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli Aha Ďakujeem a zas mám niečo na zozname. :unamused: Juuuj te ked zbadá mangel
27. sep 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina drzim palceky nech to mala zvladne co najskôr a bez nasledkov.
27. sep 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. sep 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa do klubu " nechce sa mi " ale ze brutalne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
27. sep 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ozaj baby, v novembri bude nejaka velika cukrarska vystava v Anglicku, Kamka uz zistuje podrobnosti.Ja by som tááááák rada isla.S malou dusickou soms tym isla za manzelikom a on ze : no ved kludne chod ked chces.Uz len pozhanat prasule.Nesli by ste niekto ?
27. sep 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha hned ako zozeniem sponzora, na FB sme to uz riesili:slight_smile:
27. sep 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt kde na Fb hod linkos v ktorej teme :sweat_smile: vsak ja bych sla, len podla toho aky bohaty sponzor sa musi najst :confounded:
27. sep 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kooonecne som si po celom dni sadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ze aaako sa mi teraz vecer uz nechcelo si ani neviete predstavit...alebo viete? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

strach toto pocasie k tomu...to ma zabija :unamused:

som sa dva dni teraz hrajkala s tou strasidelnou a este jednu detsku...no zajtra si to maju prist zobrat, tak len trniem, co povedia :sweat_smile:

pofotim zajtra :wink: , dne som uz totaaalne grogy :rolling_eyes:
28. sep 2012 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok