Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
aduskatt
28. sep 2012
bre raaanko dievcata..................no, ste sa nejak rozpisali🙂 a prekrasne tortuchy popridavali🙂
aduskatt
28. sep 2012
@eliska22 tak to je uuuuuplne podarena torticka s tym morcatkom🙂
cabalkova
28. sep 2012
Holky, mohla bych nenaplneny cokoladvy korpus zamrazit? meli jsme mit navstevu, tak jsem se chystala na dort, ale nakonec nebude, tak bych ho supla do mrazaku a prilezitostne vytahla. Slo by to?
aduskatt
28. sep 2012
@cabalkova mozes🙂
pristela
28. sep 2012
@vlada111 😃 😃 aale , ti nabudice ukazem ako urobit otlak 😃 😃 😃 som ich robila vela hoodne som ponahlala, tak vsetky naraz :-p bolo ich milion 😃 😃 😃 a vysledný efekt na torte , taka malá gulicka hore na vrchu 😃 😃 😃

baby zas uuuuuzasne tortuše, u mna vyhraaava morske prasááátko 😃 😃 😃 je suprova cela ta torticka x-) x-) x-)
ale aj ostatne!!!
pristela
28. sep 2012
inak holky ja asi budem musiet skoncit s tortami 8-( uz tyzden v noci ked spim snivam ako nieco modelujem ]-( teraz zas chodim stale pozerat do chladnicky tu svadobku , ktora je uz ale od 9hodiny odovzdana 8-( a to je len minimum :-p 😃
aduskatt
28. sep 2012
@pristela ja stale vnoci snivam o tortach, takze klidecek🙂
monika76
28. sep 2012
Ahojte dievčatá 🙂 po dlhej dobe pridávam svoje nenahodené tortičky 🙂 a tie ktoré nie su somnou v spojení na FB som chcela povedať že včera sa rozhodlo 8.10 odchádzame na diagnostický pobyt do Šrobárovho ústavu .Držte palce nech sa to už konečne porieši 🙂
b.janka
28. sep 2012
baby mám 6 cm vysoký korpus... mám ho rozkrojiť 1x či 2x... keď som piekla pre nás tak som ho krájala 1x... ale toto robím cudzím... a rada by som vedela ako máte vysoké korpusy v torte... ďakovala
vlada111
28. sep 2012
@mamina1978 krásnunký slimáčik
vlada111
28. sep 2012
@pipka podarila sa ti krásne
alenv
28. sep 2012
holky nemáte někdo uloženej pěknej postup na koní hlavu? Ta klasická ležíci děkuju
vlada111
28. sep 2012
@pipka tak tá ti vyšla teda super.
vlada111
28. sep 2012
@eliska22 škrečková je pefišná 😃
vlada111
28. sep 2012
@pristela už sa neviem dočkať tej svadobnej. Som zvedavá koľko je tam kvietkov na ten otlak. 🙂
moka
28. sep 2012
@jakelina dííík, robím svadobnú 🙂
b.janka
28. sep 2012
babuľky prosím prosím o radu... viem že pečiete ako divé a máte svojích starostí dosť... ale neviem ako to spraviť... mám 6 cm vysoký korpus... mám ho rozkrojiť 1x či 2x... keď som piekla pre nás tak som ho krájala 1x... ale toto robím cudzím... a rada by som vedela ako máte vysoké korpusy v torte... ďakovala
zdenallicka
28. sep 2012
@b.janka Určitě dvakrát..🙂
aduskatt
28. sep 2012
@b.janka dvakrat🙂
b.janka
28. sep 2012
@zdenallicka ďakujeeeeeeeeeeeem... si môj poklad... lebo som nevedela či mám piecť ešte jeden korpus z polovičnej dávky
miciatko
28. sep 2012
miciatko
28. sep 2012
😃
b.janka
28. sep 2012
@aduskatt @miciatko ďakujeeeeeeeeeeeeeeeem
aduskatt
28. sep 2012
@b.janka rado sa stalo:)
karaa
28. sep 2012
@eliska22 to morca je uzasneeee, cela torticka, neskutocna 😉

@pipka tie mury na zamku si perfektne vymyslela a urobila, ako ozajstne 🙂

@florentina malej nech sa co najskor polepsi

@janula.h Jani, tesim sa na zajtrajsiu Misiho torticu 😉
vlada111
28. sep 2012
@miciatko ja som úplne na to zabudla. Šak to je asi otlak z toho retušovania a pridávania hortenzií na compe, ja trúba, že mi to nedošlo 😃
zuzuz1
28. sep 2012
ahojte mamky...mate niektora osvedceny orechovy korpus a kavovu/kapucinovu plnku? prosim pomozte dakuejm
pipka
28. sep 2012
no tak som tu fotila o dusu :-N hlavne bez radiatora :-p 😃
k mačičke som pichla aj sviečky aby bol efekt dokonalejší :-N

a strasidla s ciernou..podla mna ee :-p
a zelenkave...co je uz lepsie..ale uz lepsie to nedokazem :-N 8-(
miciatko
28. sep 2012
@eliska22 ja odpadnem ze ake to morca krasne