Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia1111
28. sep 2012

@b.janka určite 2krát, keby len raz, budeš mať zbytočne hrubé pláty 😉 .

mia1111
28. sep 2012

@pipka - krásne máš obe tortičky 😉 . Ja fotím na podnose na podlahe, mne sa nechce naťahovať s plachtou 😀

jper
28. sep 2012

Můj první kůň - na to, že jsem nikdy koně nedokázala ani nakreslit není tak hrozný. Dort čokokorpus, jogurtovo-smetanový krém, maliny. Váha 1,9kg

pipka
28. sep 2012

@eliska22 ty ale ta morskoprasiatkova je špicovaaaaaaaaa 😎 😎 😎 😎 ukladam si s dovolenim 😀 😵

pipka
28. sep 2012

@pristela a to aj vo fotoshope sa da otlak spravit? 😕 to suuu mi veci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pristela
28. sep 2012

@vlada111 😀 😀 😀 😀 😀 si to uhádla 😀 😀 😀 len to nedaj verejne bo si fakt o mne pomyslia 😀 😀 😀 😀

pristela
28. sep 2012

@pipka na, a uz je to vonku .. vsak ja vlastne vobec nepeciem 😀 😀 😀 😀

pipka
28. sep 2012

@pristela sak toto 😀 😀 😀 😀 😀 asi sa aj ja dam na taku karieeeeru 😀 😀 😀
ani ponocovat nebudem musiet 😅 😀 😀 😀

dada2007
28. sep 2012

ahojte moje.........idem kuk čo ste popridávali..........tu je moja dnešná svadobná......a postavičky bez tortičky.......

miciatko
28. sep 2012

@pipka len otlaky budes mat,ale sak to sa da vydrzat no nie??

dada2007
28. sep 2012

@pipka parááádna strašidielková 😵 😵 😵

dada2007
28. sep 2012

@eliska22 super morčaááátková 😵 😵 😵 😵

pipka
28. sep 2012

@miciatko no ze vaaahas 😀 😀 😀 😀 som nejaka odolna zena, nie? 😀 😀 😀

pipka
28. sep 2012

@dada2007 tie dinosauriky su bomboveeeee 😎
ja ked vidim tie fotky, tak stale ma trka, ze to si u mna na linke fotila, ked vidim tu tapetu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dada2007
28. sep 2012

@janula.h a tá žirafaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

dada2007
28. sep 2012

@pipka som sa natrápila trošku s nimi...........a máte rovnakú tapetu? 😉

pipka
28. sep 2012

@dada2007 anooo, sak som ti uz pisala, ked sme tu fotky kuchyn davali 😉 ze akuuu krasnu tapetu mas...jak ja 😀 😀 😀 este aj pracovnu dosku mame skoro rovnaku 🙂

pristela
28. sep 2012

@pipka jak ze nee ponocovat ??? vies ake je to namahaveee??? ved to najskor korpusy musis, pak plnky, pak potah a ozdoby...to celááá noc 😀 😀 😀 😀

zdenallicka
28. sep 2012

Mně se taky nechce... prokrastinuju, co to dá, nutně si musím teď začít hledat další alba s hudbou, než abych šla modelovat Bleska Mc Queena... 😝 😝 😝

Jeden už je pryč, další jde pryč v šest večer... hmm, mně se tááááák nechce!!! 🙄 🙄 🙄

dada2007
28. sep 2012

@pipka ježiš áno..........ach.......to tá staroba, sorryyyyyyyyy 😵 😵 😵

pipka
28. sep 2012

@pristela jaaaaaj sak ty vííííš 😀 necham si poradit jak na to 😀 😀 😀 😀

levandulka3
28. sep 2012

@janula.h tak tá je nádherná 😵 😵 v čom si piekla v miskách, či ?

jakelina
28. sep 2012

Holky samé krásy tu dáváte. Jenom klikám to se mi líbí. 😀 😀 😀

ewana73
28. sep 2012

ziadna sikovna kosicanka co by mi upiekla torticku??

ladydia
28. sep 2012

ahojte sikovnice, uz tu chodim malicko, nemam tolko casu studovat tie vase popisane litanie, no stale sa kocham krasami vasich vytvorov...pridavam moje posledne dve...

ladydia
28. sep 2012

ta prva bola rychlovka ohlasena den vpred a jedine co ma napadlo boli margaretky, Andrejke Halovej tymto dakujem za inspiraciu, snad sa neurazi, ze som si pozicala jej napad a druha boli svadobne vrabce na zelanie

maca77
28. sep 2012

ahojte
a ja mám po dllllllllllhej dobe voľný víkend 😀 už som tiež nevládala ... vkuse do noci hore, decká v noci poriadne nespia ... a ešte na staré kolená som sa dala na školu .... takže vychutnávam si momentálne ticho a teším sa na víkend
@pipka krásna mačičková 😵 pozerám čo nová torta tak krajšia a krajšia 😉 som si ju aj uložila 🙂

idem dalšie popozerať 😵

mia114
28. sep 2012

ahojte, konecne mam dorobene, mozem upratat a vecer do prace.

pipka
28. sep 2012

@mia114 no kraaasne 😵
mna caka o dva tt Arsenal...ale na to sa vooobec netesim 😝 😖 nemam rada take klubove vykrajovacky 😅 🙄

pipka
28. sep 2012

@maca77 dakujeeem za pochvalu...dufam, ze tu bez radiatora si si ulozila 😀 😀 😀

ja uz tiez vikendujem...koonecne klud cez obed...to auz si ani nepamatam, kedy som mala cez obed volno 😝 😵