• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
@adena13 díky, no já mám krtka s náplní z čoko pudinku a dala jsem do něj hrušky. Hmotu na potah si dělám sama a to varnu a barvy mám obyč kovandovi, jména dělám z tenkých válečků,i když tady jsem si udělala obrys a vybarvila,jinak se dají v tescu asi za stovku sehnat vyktajovátka písmenka.
10. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby ,ale vy sa zdokonalujete..jedna radost!!! nebudem vas chvalit kazdu zvlast,lebo to by som tu straaaavila strasne vela casu..uz precitat a popozerat vase vytvory mi dalo zabrat...ja pridavam moje dve nove... :slight_smile: :slight_smile: tak kuk:slight_smile:)
10. júl 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska prosínťa a tie antenky tej dáždovky si ako urobila :confused:
10. júl 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som namotala drotik -taky zlaty medenny makky ,co som kupila v kvetinarstve, na varechu a potom na konce som dala tie gulicky z MMF a tykadla boli na svete:slight_smile:))
10. júl 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
takisto chvalim uplne vseky torticky :slight_smile:
ja som dnes bola pomoct kamaratke, upiekla lienku a chcela ju ozdobit. a pred chvilou mi volala, ze torta ma obrovsky uspech :slight_smile: a aj sa ma pytala, ci jej v septembri upeciem na svadbu, tak sa tesim, snad to vyjde :slight_smile:
10. júl 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska - tie tykadla ale neboli jedlé, či?
@benjik @dm1 @julinka25 - Baby, ja sa učím za cukrárku a naša majsterka povyhrávala kopec diplomov, mám aj jej knihu, ale ani zďaleka nerobíme také krásne torty ako vy! Však to je škoda jesť!
Ozaj neviete, koľko by stála forma na maffíny alebo forma hviezdy?
10. júl 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 děkuji :wink:
10. júl 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 no drôtiky isto nie. :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 formu ma muffiny mali v lidli za 5 eur ak sa nemýlim.MM mi ju kúpil.Lebo ked majú také veci na pečenie tak mu spíšem a on ide ráno autom aby všetko kúpil ináč by som tam nič nedostala kým by som sa ja vytrepala s tromi deťmi. :grinning: :grinning:
10. júl 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska neskutočná tá stonožka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to ani neviem ako napísať že je suprova :slight_smile:
10. júl 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem krasne :slight_smile: aj ja som tu formu na muffiny videla v lidli :slight_smile:
10. júl 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska krasne torticky :slight_smile:
10. júl 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak ja mam tu moju bielo-modru nadheru hotovu :sweat_smile: snad sa mu bude pacit, ked si tak zelal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1
@benjik krasne torty :dizzy_face:
10. júl 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska hadam skaredu tortu ani nevie vyrobit :dizzy_face: :grinning: :wink:
10. júl 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b kriste keby sa mu toto nepáčilo by som zabila.Ved je nádherná.Bože to si ako urobila tie gulky tak rovnako velké.Je nato niečo? :confused:
10. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ano, je na to perlovac http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=1_40_42&products_id=923
napisal mi, ze je v nemom uzase, tak sa mu hadam fotky pacili :sweat_smile: som zvedava, ci sa bude pacit aj nazivo
10. júl 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhlasujem laliu za mojho verejneho nepriatela vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
10. júl 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam vsetkym..a
@sisa.b ta torticka nema chybu..je fakt kraaaaaasna!!!!
10. júl 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca a prečo. :confused:
10. júl 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka juj jak sa mi nedarilo.Vrrrrrrrrrrrrr aka som zla sama na seba
10. júl 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska dakujem :slight_smile:
10. júl 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b díky
10. júl 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska housenka je plyšová? :grinning: vypadá tak. krása.
10. júl 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b je krásný,když si to lidi přejí takhle zdobený,tak co naděláš
10. júl 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b isto bude pan nadšený ešte viac ked ju uvidí naživo....ved je krásna
ja som stihla upiecť,naplniť,klasika okruhla,len neviem ako ju ozdobiť,čo vymyslieť,musim kuk na TOM pre inšpiraciu :slight_smile: hlavne nič zložité,nech to stihnem večer až malý zaspí...
10. júl 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik nie nie je plysova..ale tesim sa,ze tak ti pripada :grinning: :grinning: Som zvedava co poviete na tigra,ktoreho sa chystam urobit sestre a sovu -pre mamu...a na pondelok oslika zo Shreka... jaaaj,to sa zas vytesujem,ake krasne torticky som si vymyslela:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska bože ja ťa obdivujem jak to dokážeš takto krásne vyrezať a upraviť. :wink: Fakt ty by si si mala dať poistiť ruky. :slight_smile:
10. júl 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alinouska krasne torticky! ja uz mam dlho taku husenicku ulozenu v PC som ju na TOM videla a strasne sa mi pacila a tiez urcite niekedy spravim

@sisa.b krasna je a aj na zivo je krasna mozem potvrdit :wink:

ja idem vecer dokoncit ten rezen so salatom som zvedava ako to bude vypadat :confused:
10. júl 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aj ja sa teším na tvoj rezeň :grinning: :grinning:
10. júl 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok