• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
@zdenallicka kuk :grinning: fuu , ale nemaš to teda lahke kokso....take no divne mi prídu :grinning:
28. sep 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@dm1 jaaaaj aj ja som ti prave pisala IP a nevsimla som si ze si to ty :grinning: uplnou nahodou som nasla co si pisala o striekackach v tomto fore :slight_smile:
no tak musim hladat striekacku :( na nete niekde?
28. sep 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 suproví bobíci sú...tuším je to z toho pamlsku že?
28. sep 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. sep 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj ja miesam na lidicky vzdy, nedavam ivory :sweat_smile: žlta + ruzova = telova :grinning: ale malinko stací :wink:
28. sep 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 dakujem.ja to nepoznám takže som to podla netu študovala
28. sep 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulabj Díky..:slight_smile: To se mi líbí..:slight_smile: Na lebku kašlu, ta je moc těžká, bude nějaký dort a ně něm ruka..:slight_smile:
28. sep 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. sep 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 nádhera, nádhera, nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka aj ja chcem tringeeeeeeeeeeeeeeelt , ja už dávno nedostala ani fuka naviac :angry: :angry: :angry: a teraz by sa mi veru zišlo, aby som mala za čo ísť do práce :grinning:
dnes mi volala šéfka, že či som pripravená psychicky, vtipnáááááááááá :grinning: keby vedela, že momentálne na prácu nemám čas pomyslieť, ja len torty, torty a v pondelok si dúfam v robote odpočiniem :grinning: :wink:
28. sep 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
dievčatá veľmi pekne ďakujem za všetky laiky ,veľmi ma tešia :slight_smile:
už si boli zobrať tortičku,bola pre chlapčeka,čo ešte takú tortu nevidel,normálne nechápal,takú vytešenú tváričku som asi ešte nevidela :slight_smile:

večer pokukám vaše tortičky,bo kým by som skončila,tak aj tma bude :grinning:
28. sep 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 mne minule za 5O medovníkov zabalených nedali ani to euríčko aby zaokrúhlia :grinning:
28. sep 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 děkuju
@eliska22 děkuju - tak tohle vykrajování jsem ještě ani jednou nezkoušela, ale taky to nebude žádný med si myslím.
@mia1111 nádherné postavičky, z jaké hmoty modeluješ? Jak je možné že tam nemáš jedinou prasklinku nebo překlad. Tohle pořád nedokážu.
28. sep 2012 o 14:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 Děkuju - ve skutečnosti mi přišel hezčí jak na té fotce. Na té fotce vidím ty šílené nedostatky :D
28. sep 2012 o 14:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h teda:frowning2: tak aspon zaokruhlit mohli.............
ja som za minule tri torticky dostala za kazdu cosi navyse:slight_smile: tak uvidime, ako to pojde dalej:slight_smile:
28. sep 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svadobná je preč, fuj ale som si vydýchla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj keď bez tringeltu, ale neva :grinning:
28. sep 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
joj tak tortička odovzdaná večer hodím foto teraz si dávam kafčo a idem sa pustiť do dokončovania druhej.Vy ste tak rýchle ,že ja vás tu nestíham čítať. :unamused:
28. sep 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jper - ďakujem... modelujem so smarflexom velvet. Nie je pravda, že nemám prasklinky, veru, sem - tam sa nejaká nájde, ale to skôr preto, že keď mi trošku "sadne" bruško a snažím sa ho vrátiť do pôvodného stavu, tak vtedy vznikne malá prasklina, lebo z vrchu už je hmota suchá, len vnútri ešte trošku mäkká... ale toto neriešim, to by som musela robiť jednu postavičku asi týždeň :grinning: . Aj keď je pravda, že s každou postavičkou som sa doooosť dlho hrala, ja neviem robiť rýchlo :frowning2: .
28. sep 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridavam moju nocnu a idem dalej robit.-) Bola to pre fanusicku futbaloveho timu Dortmundu (preto ten cierno-zlty sal) a to su jej macky, co ma doma... len taka malinka - nema ani jedno kilo...
kuknem zase zajtra :slight_smile:
28. sep 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
a ked spomínate tringelty.Ja som teraz odovzdala tortičku sesternici za robotu som si nepýtala je to aj super kámoška od detstva tak som povedala zadáčo,ale tajne som dúfala ,že aspoň eurko prihodí no :angry: :frowning2:
28. sep 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak a nic?........ja robim najlepsej kamoske.ona vie, ze vzdy jej urobim lepsie cenu, ale kompenzuje.minule mi nechala 8 eur.ale mam uz skusenost, ze si nechali vydat 50 centov a to bola tiez kamoska.........tak asi tak, ludia su rozni
28. sep 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no supeeer :unamused:
28. sep 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žirafa cestujeeeeee :grinning: boli nadšení to poteší :slight_smile:
28. sep 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte, pridávam svoje torty zatial 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: dúfam, že sa to na BMW aspoň podobá :sweat_smile:
28. sep 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@njonja nádherná
@dadka212 krásne tortičky
28. sep 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 krásné a auto se podobá. Máš moc hezký ten polštářek, to máš čím natřené???
28. sep 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 krásne postavičky
@dajna11 krásne tortičky. Tí simpsonovci sú zlatí
28. sep 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lussy23
@jakelina dík :slight_smile: a ten vankúš je potretý farbou vraj zlatou, no vyzerá inak :confounded: http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/tekuty-lesk-metalicky-tmavo-zlaty-dark-gold/
28. sep 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
konecne dokoncena a este jedna . ..
28. sep 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok