• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
konecne dokoncena a este dve, jedna na zajtra a jedna na nedelu a vonku taak krasne :unamused: . ..
28. sep 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@mamina1978 krásna tortička aj ten tanierik @pipka tá strašidlová je nádherná, waw. ma ale trochu prekvapilo, že takú chceli pre dievčatká a aj druhá mačičková je veľmi krásna @eliska22 nádherné tortičky
@lucula73 krásna
@salonka1981 krásna tortička . @mia114 krásne dielka, veľmi sa mi páčia Maťko a Kubko
@ladydia nádherné
@dada2007 krásne tortičky aj postavičky
@jper krásna tortička, hlavne ten koník
@monika76 krásne tortičky
@lokalistin krásna minie aj to srdiečko
@janula.h - úžasná žirafka
@petkaa28 parádne tortičky
@njonja krásna
28. sep 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@miciatko krásnučká
28. sep 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka perfektn torticky ta s macickou je na zozranie :wink: a strasidla bojim bojim :confused:
@eliska22 perfektna je ta svadobka a tie gulicky, akoze nechapem, ved ako keby ich jedna mater mala :confused: :confused:

tu pridam moje vcerajsie, jedneho bagra mam este v chladnicke ale je zatial chudatko neodfoteny
28. sep 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@mizulienka samá Kitina. krásne
28. sep 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 krásna @maya30 krásna @mojkokolja krásna @bambula1307 krásnučkí pat a mat @adrika202 jej krásnučká @lamps parádne pivo @ajaku krásna tortička @mia114 úžasná tortička ten snowbord alebo skejbort, nevyznám sa v týchto veciach:slight_smile: @sisix krásnučká @aduskatt krásna tortička
28. sep 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka tá margarétková kitty je úchvatná, akože fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už mi tu tie tvoje torty chýbali :wink:
28. sep 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko sme dve, ja ešte dve musím urobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 nádhernéééééééééé jasné že sa podobá, je superné :wink:
28. sep 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ty co robis ja tomas vlacik a este neaku upirsku , to este nemam ani sajnu
28. sep 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko ja práve dokončujem jednu bodkovanú, schne mi ešte kvet, potom idem robiť mačičkovú pre dievčatko, mačky už mám hotové a ešte jednu na nedeľu a to netuším akú pre dievčatko k 2 rokom :stuck_out_tongue_closed_eyes: chcú nejakú peknú kvetinkovú, tak ak máš inšpirácie kľudne pridaj :grinning:
28. sep 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
omylom som to poslala :wink:
28. sep 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@eliska22 dakujem :wink: mala som vcera margaretkovy den :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka nádhera, tie margarétky sú ako ozaj :slight_smile:
28. sep 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooooo pomoooc prečo sa mi stále v hmote stele robia akoby dierky.Rozvalkám a znova miesim a už 4x dookola a dirky tam mám stále čo je stým už ma to nebaví :rolling_eyes: :cry:
28. sep 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a tietok dve nemajú dokopy ani 3 kilá :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to pre súrodencov :stuck_out_tongue_closed_eyes: to auto na foto vyzerá bledšie a divne, v skutočnosti sa dá :grinning: oni vyslovene chceli takéto autíčko jednoduché :wink:
28. sep 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@eliska22 perfektne obidve :wink:
28. sep 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyyyy...................ja som jebo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ............mne tá krabica s dinosaurami a vláčikom tomášom padla 5minút pred odovzdaníííííííííííííííím :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: ešte že boli vo vate, lebo by z toho nebolo nič.....fakt.............vláčik a vagon sa zachránili, dvaja bez ujmy a trom sa odlomilo niečo(bud chvost, ústa, alebo a chrbáte ten volán).............ach do čerta.......zakazníčka-bývalá kolegyna, že nevadíííííííí, že oni to doma polepia...navrhla som, že jej ich prerobím a zajtra ráno donesiem-ale že ne, že nech sa nemotám......chcela som aj omoho menej penazí, ale ona ani počuť, že som strávila na tom čas, materiál........o mne bolo do plaču......ruky sa mi triasli a skoro som sa povracala.......od zlosti a bezmocnosti... :cry: :frowning2: zobrala to športovo, v novembri jej robím tortu, dohodli sme sa že tam jej to zohladním-kedže odmietala peniaze, ktoré som jej vracala......aaaaaaaaach jo......
28. sep 2012 o 16:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dnesne
28. sep 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@mizulienka to vedierko stymi margaretkami je nadherne ako zive kvetinky :dizzy_face: aj ta kitty snimi je super
28. sep 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 - netráp sa, keď sa to dá prilepiť naspäť, to je OK. Iné by bolo, keby Ti celá torta padla :wink: , z toho ja mám vždy strach, že mi padne, ja sa furt klepem, aj keď idem fotiť, aj keď dávam do chladničky :sweat_smile: . Nebooooooj, ona si to zlepí a akoby sa nič nestalo :wink:
28. sep 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka a margarétky sú krásne :wink:
28. sep 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a ten báger je krásne urobený. A ako ho máš pekne potiahnutý. Kde sú tie časy tých tvojich guľatých, pamätáš? :wink:
28. sep 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky po čom kupujete tie biele umelé podložky?? ja som dnes od svojho dodávateľa pozerala a on má tú najväčšiu zdá sa mi že 38 cm za 1,15e
28. sep 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ten bager nema chybu. Mala si vzor - hracku od Miska?
28. sep 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ďakujem
28. sep 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h u nas maju 38-cku za 1,92 e
28. sep 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 hrozne sa mi páči tá bielo červená :slight_smile: aj ja takú musím spraviť :grinning: len nájsť obeť :sweat_smile:
28. sep 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, mně se tak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám tenhle týden jen dva dorty, ale o to víc jsem líná :grinning: mám dělat jak jinak než zase ovečku, ale tentokrát nějakou normální jako živou :wink:
28. sep 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadka212 mne sa obeť prihlásila sama :grinning: ja mám tiež rada túto kombináciu a ozaj vieš koľko bodkovaných stúh majú v PK pod pasážou???? som nevedela vybrať farbu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok