Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
30. sep 2012

@njonja úžasné čo všetko sa zmestí na jednu tortu 🙂 tí ludia už nevedia čo by vymysleli 😉 ale perfektne si spracovala všetky témy, mňa by asi porazilo 😀

florentina
30. sep 2012

@reruna ahoj, přeji ti, aby se u tebe vše brzo stabilizovalo. Zrovna jsem si říkala, že jsem tě tu dlouho neviděla. Ti chlapíci dokážou být teda upřímní...ten můj mi to s dorty dělá pořád 😝 ....nic na něj nedej, dětské oči to vidí jinak a ocení snahu. Mě se dortík líbí. Pěknou oslavu a vše nej...malému.K

maya30
30. sep 2012

moja predposledná, na zajtra mám ešte minnie - táto je pre svokra včelára, niekto tu raz dával fotky včelárskych tortičiek, tak som sa inšpirovala 😉 spodok mascarpone - lesné ovocie, vrch cappuccino

yamahafazer
30. sep 2012

moja dnesna slana

miciatko
30. sep 2012

babenky tak toto j moja nocna , fakt som bola zufala bo vecer som este o 9 dumala co urobit a o 9 si mali pre nu prist, tema bola upiri

miciatko
30. sep 2012

@levandulka3 boze ta upirska je perfektna, skoda ze som to vecer nevidela

janula.h
30. sep 2012

@dajna11 ježííííš ako by som si dala takú čokoooooooo 😝

janula.h
30. sep 2012

@miciatko perfektnááááááá!!! a ten kôl 😀 dokonalé

janula.h
30. sep 2012

@reruna suprová je Kitt je super mala si dať mužovi vymodelovať 😝 skoro sa uzdrav 😉 neboj dostaeš sa do toho 😉

miciatko
30. sep 2012

@eliska22 juj tak aj ty si mala na figu tortovu soobotu, tk sme boli dve 😉,ako sa podarili kvetinky?,

florentina
30. sep 2012

Holky, dnes mám radost, dcerka je konečně po týdnu bez teplot! Hned je tu veseleji.

A přidávám dortík a fotku podle které jsem dělala. Všem děkuji za rady s tou barvou, zachránily jste mě!

miciatko
30. sep 2012

@janula.h dakujem, si zlata

florentina
30. sep 2012

@miciatko ale však ta tvoje je také úžasná!

muffinka8
30. sep 2012

@lucula73 😀 čiernu 🙂 lebo aj tú potrebujem. Ale červenú kúpim potom teda u nás. A nemáš nejaký obrázok tvojej torty ako vyzerá tá červená extra gélovka?

muffinka8
30. sep 2012

Prosím vás máte nejaké typy na tortu pre chlapca 13 ročného?

jakelina
30. sep 2012

@florentina super se ti podařil.

florentina
30. sep 2012

@jakelina děkuji, jsi zlatá 🙂

snu
30. sep 2012

ako zafarbim potahovku na hnedo bez kupovaneho farbiva?

vecernicci
30. sep 2012

@florentina hele, tak jsem dneska byla u ťamana a silikonky budou mít v pondělí, dneska nosil zboží, tak zítra tam zase skočím. Jo a štětce mají, ty jsem koupila za 39 kč 😉

emilkaaa
30. sep 2012

ja by som som sa chcela opýtať ako robite poťahovku - material a pomer.ďakujem

vecernicci
30. sep 2012

@snu kakao děvče, kakao 😉

mirka1986
30. sep 2012

@bzucinka2 u ktoreho cinana si to objavila? by som skocila aj ja pozriet 😉

dajna11
30. sep 2012

@janula.h ANI SOM JU NESTIHLA SKOšTOVAť🙂

mariann2
30. sep 2012

@emilkaaa na prvej strane tejto diskusie je recept na cukríkovú hmotu od alionusky 😉

janula.h
30. sep 2012

@maya30 krásny včerlárik 🙂 a ti včeličky krásne 🙂

@yamahafazer čím si plnila? ja by som chcela takú mini urobiť pre švagrovú ona sladké nemusí :-P

@florentina krásne sa Ti podarila a som rada že už je malej lepšie 😉

mariann2
30. sep 2012

@muffinka8 túto tortičku som farbila červenou extragelovkou http://www.facebook.com/media/set/?set=a.238790... kuk

mariann2
30. sep 2012

pridávam moje tohtotýždňové

janula.h
30. sep 2012

@mariann2 krásna 🙂 bowling bombaaaa

baby kedy sa ja konečne naučím také krásne kvetyyyyyyyyy mne asi budú súdené len šiltovky a žirafy a iné milé veci 😀

b.janka
30. sep 2012

@florentina ďakujem ti veľmi pekne... veď si budem musieť za to sadnúť a uvidím čo mi vyjde... a zatiaľ budem piecť len pre rodinu (dávam im torty ako darček 😀) a keď sa to rozbehne budem rada a ak nie tak svet sa nezrúti... keď budem mať chuť tak si niečo upečiem aj tak 🙂

vecernicci
30. sep 2012

@janula.h tak to jsme na tom stejně, já zase furt dělám ovce, krávy a psy 😝 😀 😀 ale už se snažím zkoušet růžičky na drátku a orchidejky, ale času je mááááálo, nestíhám 😉