Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
30. sep 2012

@vecernicci ten váš má otevřeno i v neděli?? to je blázen 😀 😀

florentina
30. sep 2012

@vecernicci skvělé děkuji, K
@janula.h děkuji moc!
@mariann2 nádherné všechny....

florentina
30. sep 2012

@jakelina a @vecernicci taky, že tam chodí i v neděli 😀

vecernicci
30. sep 2012

@jakelina jj do tří hodin 😵 ale vybalený zboží budou mít až zítra 😝 když budou všechny silikonky, tak chceš všechny? nebo jen nějaký?

vecernicci
30. sep 2012

@florentina hele nepomlouvej 😀 😀 😵

snu
30. sep 2012

@vecernicci no raz som kakao skusala a zostalo mi to take flakove,, ,,ako to presne robite s kakaom? a to akej potahovky? davala som do cukrikovej,,

vecernicci
30. sep 2012

@snu já to teda dávala do mléčného marcipánu, anebo zkus do cukříkový dát trochu rozpuštěné čokolády, jako čoko mmf 🙂

vecernicci
30. sep 2012

@vecernicci beru zpět, už jsem si to našla v IP 😀 😉

vecernicci
30. sep 2012

@jakelina beru zpět, už jsem si to našla v IP 😀 😉 rychlejc píšu a mluvím, než přemýšlím 😝

vecernicci
30. sep 2012

ježíši já karkulka píšu sobě 😝 😠

njonja
30. sep 2012

@levandulka3 jednoduche🙂 Kominar sa zasekol v komine a hasici mu s rebrikom pomahaju zijst dole🙂

njonja
30. sep 2012

@miciatko woooow, uzasna je !

snu
30. sep 2012

@vecernicci dakujem

florentina
30. sep 2012

@snu podle mne to musíš jen prostě hodně dlouho a pocitvě propracovat....já to ze začátku taky měla flekaté, ale časem se to hezky spojí....tak si namasíruj ruce a zkus to znovu😀

florentina
30. sep 2012

@vecernicci zlatíčko, kdyby jsi někdy neměla co dělat 😀 ...no dobře tak kdyby jsi se někdy slitovala nad nebohou ženkou co neví jak na to 😎 , nehodila by jsi, prosím, do tématu torty-recepty ten recept na ty výborné sušenky a mléčný marcipán co jsi měla na stretku. Vím, že jsme se bavily ještě o jednom receptu, ale to si nemůžu vzpomenout na co, tak to asi už nepotřebuji 😀 Vím, že už je to někde v tomto tématu, ale těžko to najít. A @jakelina děkuji za ten recept na perníčky, že ho tam hodila....

muffinka8
30. sep 2012

@mariann2
hľadám skôr takúto farbu, ale asi budem musieť namiešať, len zatiaľ netuším ako 😕

florentina
30. sep 2012

@vecernicci jo už vím...trochu mimo téma, ale šlo o ty slané sušenky co jsi dělala...mňam

dadka212
30. sep 2012

ahojte kočky, idem otravovať 😅
nemáte náhodou uložené torty s témou dovolenka, pláž, more, piesok, lehátka, palmy atď. proste s témou dovolenky pri mori? ja som nič pekné nenašla a nemám žiadne inšpirácie ako to urobiť 😝

muffinka8
30. sep 2012

@79zuzana tá netopieria je úžasná, normálne mám chuť takú spraviť.

dadka212
30. sep 2012

@muffinka8 do červenej šprtni troška čiernej budeš ju mať takú ako sú tie ruže na torte 😉

dadka212
30. sep 2012

@miciatko nádherná torta, ja že niekto dal inšpiráciu, fakt je super 😉

muffinka8
30. sep 2012

@dadka212 som aj na to myslela 😀 tak vďaka za radu, vyskúšam 🙂

eliska22
30. sep 2012

konečnééééééééééééééé hotovo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ešte včera som mala urobené len tie ružičky a vôbec som nevedela ako bude torta vyzerať a narobených ľalií som aj mala len sa mi rozpadli, tak som robila tieto biele kvety 😉
tortička je pre 2 ročnú slečnu 🙂 zadanie bolo kvetinková 😉

eliska22
30. sep 2012

@florentina perfektne si to zvládla 😉

florentina
30. sep 2012

@eliska22 krásně holčičí, něžný dortík! a děkuji 🙂

muffinka8
30. sep 2012

nemáte nejaké zaujímavé typy na chlapčenskú tortu, pre 13 ročného?

abriela
30. sep 2012

@eliska22 je krasna. Ukladam.
@mariann2 ten košik a bowling dáma nenajú chybu.
@miciatko tak inspiracia dosla. Torta je krasna. Toho vlka si malovala?

79zuzana
30. sep 2012

@dadka212 skus sa pozriet tu, je tu plno takych obrazkov, raz som robila jednu, dam ju sem, ale to len fakt na inspiraciu, kedze este ma daleko do tych vasich vytvorov 🙂
https://www.google.ie/search?q=beach+cake+pictu...
@muffinka8 dakujem, velmi rada robit take detske torticky 🙂 ale ako tu pozeram, co dievcata pecu aj 7 toriet za tyzden... ja ked mam jednu za tyzden, tak sa uz citim normalne vycerpana 😀 😀 😀

79zuzana
30. sep 2012

@eliska22 aka krasna, cisto dievcenska 🙂 mam rada ruzovucke fialovucke torty 🙂

pipka
30. sep 2012

@eliska22 kraaasna je..ako si namiesala tu fialkovu? 🙂