• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. septembra 2017 
@vecernicci uvidíme jak to nakonec vyjde, však ti musím zaplatit poštovné a balné. Kdybys náhodou měla jednu krabici sušeného mléka za tu dobrou cenu, tak bych si vzala. :wink:
30. sep 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jasnačka, to víš, že ti pošlu, mi zase v krámě objednají celý karton, už vždycky berou pro sichr dva :grinning: :grinning: :grinning: klidně ti můžu poslat víc, ta montana je sladší, protože dávají větší poměr cukru než mlíka, protože mlíko je drahý a já ani cukr ani mlíko nikdy neprosívám a je to úplně v pohodě i tak, tomu se říká lenost :grinning: :grinning:
30. sep 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@levandulka3 ja som dávala len 2x korpus a 1x plnka, tak chceli a boli dosť vysoké na také minitortičky....aj tak sa tam prežierajú a na tortu nemá skoro nikto chuť, aspoň my sme to tak na stužkovej mali :grinning:
30. sep 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci ja som robila 2x na tužkovú a to už nikdy nevezmem takú objednávku :stuck_out_tongue_closed_eyes: žiadne minitortičky možno keď ich bude do 5ks tak sa na to dám, ale viac už nikdy
30. sep 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 mám na to stejný názor, protože potáhnout musíš úplně stejně velký nebo malý dort a dělat to 24x je na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem dělala poprvé a naposledy, to samý vánoční cukroví, vloni jsem dělala asi 20 kilo a už nikdy víc, ať si každý upeče sám :wink:
30. sep 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci :grinning: ja mám dosť ked urobím medovníky z dvojitej dávky :sweat_smile: u nás sa suché neje to len ja lúbim, tak vždy spravím jeden koláč a je to :grinning:
30. sep 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 tak já je mám rozmazlený, moji chlapi jsou zvyklí na 15 druhů :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždycky upeču 5-6 druhů a říkám už dost to stačí a pak si říkám, do vánoc ještě daleko, tak peču a peču a je z toho 15 druhů :grinning: jsem prostě maniak, jak mám na víkend míň jak tři dorty, tak mě svrbí ruce, už jsem zase dělala pro nás medovník a našim taky, prostě jsem závislák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. sep 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vecernicci :grinning: ja zatial nie :sweat_smile: ale už mám vyhliadnutú dvojitú trúbu tak môžem vypekať :grinning:
30. sep 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vecernicci tak budu ráda i za víc, zrovna po mě chce jedna paní s mléčným marcipánem a můžu mít pro jistotu doma i navíc. Díky
30. sep 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci mě se zrovna včera nějaká paní na FB ptala jestli peču i cukroví. Hned jsem to odmítla, to je piplačka, já to dělám ráda, ale pro cizí ne. Prý doma pekli tak 30 kilo a už se jí s tím nechce dělat a raději koupí. Asi je to nějaká velká rodina. Já doma udělat 30 kilo, tak mám po vánocích sto kilo. :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě tento týden mám kilo navíc od srazu v Beluši a to cvičím, že ze mě pot stříká co druhý den. Strašně těžko se mi zhazuje každé deko. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka1986 v krytej trznici, Mirka :slight_smile:
30. sep 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulkamartinko ja by som dala kralovsku glazuru, ale robi sa aj klasickou ako na medovniky :slight_smile:
30. sep 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby deti mi ostali u maminy, tak zajtra mozem behat po meste a obehnut co maju nove cinankovia :slight_smile:
30. sep 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte,
vy ste tu take sikulky,
nemate niektora oskusany recept na mafiny s marsmallow penou navrchu???
dik
30. sep 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci prosíííím ako robíš mliečny marcipán? asi mi nevyjde hmota tak chcem vyskúšať, ďakujem :slight_smile:
30. sep 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ty kokšo, že jaký bager :grinning: :slight_smile:
30. sep 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 večernice dala recept do receptů :wink:
30. sep 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aha ďakujem :slight_smile: už som chcela mmf ale to už teraz vidím, ako ho s nervami hádžem do koša :sweat_smile: tak idem na mliečny :slight_smile: ten sa mi vždy podaril, len som niekde stratila recept :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 není zač, vím že ho tam dnes dávala :wink:
30. sep 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 už to kočky poradili,ja nemám extra gelovku,doteraz som ani nemala problém ofarbiť práškovou a obyčajnou gelovkou,teraz prvý krát,čo mi to nejak nešlo
30. sep 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dajte tipy ako by ste urobili tortu pre kominara, nieco mam v hlave, ale ak mete nieco lepsie sem s tym :slight_smile:som myslela kruh, na to velky stvorlistok, postavicku kominara s lienkou a okolo dole urobit ako tu kefu... co napada vas?
dakujem za vsetky napady :slight_smile:
30. sep 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak kolik jich chceš poslat?
30. sep 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jestli můžeš tři, nechci tě otravovat a víc ani nespotřebuju. Děkuji moc, spotřebuju něco i na vánoční cukroví.
30. sep 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina úplně úúúžasnej je krém do těch domácích oreo sušenek, je ze sušeného mlíka a je fakt mňam :wink:
jinak dneska jsme byli poprvé v lese od tý katasrtofy co u nás byla v červenci a děs a hrůza, tak co byl dřív les, jsou mýtiny, pár ostrůvků stromů a zase holá zem, prostě fakt strašný a smutný pohled, ale zase si teďka pochutnávám na řízečkách z hříbků, ty já milujuuuuu :wink:
30. sep 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci nedělej chutě, hubnu
30. sep 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina houby nejsou kalorický a na dlouho zasytí :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci když já houby nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina fakt? já je miluju, ale ještě radši je sbírám :wink:
30. sep 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mojim babám k meninám :slight_smile:
30. sep 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok