Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
30. sep 2012

@pipka dakujeeeem, tak to necham tak.no, tak neviem, keby som tam dala kavišššššku, ci by som miesto tortiššššky neumyvala stol a dlazku, xixi

pipka
30. sep 2012

@aduskatt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sak ale v tej malej kuchynke...to by si vytriet zvladla..ci? 😀

jakelina
30. sep 2012

@anibas je nádherná a malý je zlatý, moc přeju jenom to nej k narozeninám 😉

sisix
30. sep 2012

@anibas je naprosto bozi. Sarinka chce na dortu ovecku, prasatko Pepu a cekam co dal si vymysli 😀 ted hodne kouka na pejska a kocicku tak to treba vypiluje 😀

florentina
30. sep 2012

@reruna a konkrétní recept by nebyl? Nejlépe do témata recepty, ať to tu nezapadne. Budu na sobotu dělat nějaký čokoládový krém a zatím nevím jaký....děkuji K
@anibas synovi velké gratulace a tobě velký obdiv....dokonalý dortík

aduskatt
30. sep 2012

@pipka nemam na kuchyni dvere, svina by sa isto rozutekala do celeho bytu🙂

daducha
30. sep 2012

Ahojte babulky, tak som tu hlavu Masi nakoniec urobila,no pri 15-tom pokuse som uz ja skoro z koze letela a Masa z okna.O pol 3 rano som zalahla s pevnym predsavzatim, ze koncim ja so vsetkymi tortami.Ale ved to poznate,uz rozmyslam ako si zorganizujem buduci tyzden 😀 .Absolutne nestiham to tu poriadne sledovat,vsetky torticky co som videla su krasne a Pristelkina svadobna,joj,az mi srdce poskocilo.Velmi ma mrzi ze som Vas nemohla spoznat osobne,hadam to nabuduce vyjde 😉
Pridavam svoje za posledne dva tyzdne,aj skoro bezhlavu Masu 😀 😀 😀 .Nic extra,skoro vsetko na zelanie,jedna pipikova chyba,šák vsetky vieme ako vyzera 😀

Ozaj,na tu vystavu do Anglicka by ste niektora nesli? Pisala som na FB, spiatocny let z polskeho Rzesova,ci ako sa to pise stoji cca 50 Eur 😉

lucinka
30. sep 2012

ahojte babizne... ja vás už vôbec nestíham čítať, iba obdivujem vaše výtvory... vôbec netuším, čo som sem pridala naposledy ja, tak hodím aspoň pár posledných, na ktoré som si pýtala rady do vás... 😉

mia1111
30. sep 2012

@sisix - ja som doteraz robila marlenku 3x a vždy iba s maslom 😉

miciatko
30. sep 2012

@anibas nadherna torticka a drobcekovi prajem krasne narodeninky

simasa
30. sep 2012

@janula.h
@anibas
Baby, drobcom vsetko najlepsie a torticky paradne!

lamps
30. sep 2012

@anibas krásna torta 😅 😅 😅 😅 Filipkovi všetko najlepšie k narodkám 😅

eliska22
30. sep 2012

@daducha nádherné všetky 😵

eliska22
30. sep 2012

@anibas všetko naj prajem a torta krásna, dobre si to vymyslela 😉

lawli
30. sep 2012

@dadka212 ...ten bager je kráááásny ,aj drobec keď ho viled ,kričal že aj on chce...blázon do bagrov ,už sme aj Ježiškovi o jeden písali 😀 😀 😀

janula.h
30. sep 2012

@daducha krááááásne všetky ! 🙂

@lucinka suprovéééé 🙂

lawli
30. sep 2012

@anibas úúúúžasna ...sánka dole šéfe...toľko rozprávok a postavičiek na jednej tortičke ...wau 😵 😵 😵 😵 😵

levandulka3
30. sep 2012

a túto sme mali dnes ku káve, musela som vyskúšať novú techniku poťahovania

eliska22
30. sep 2012

baby ja čo som robila túto poslednú tortičku, tak mi píše susedka, že sa stále na ňu chodí kukať do chladničky 😀 😀
berie ju zajtra do škôlky pre deti, jej dcérka má 2 roky 😉

eliska22
30. sep 2012

@levandulka3 jéééééj toto sa aj mne páči, ako si to robila? by som vyskúšala niekedy 🙂

mia1111
30. sep 2012

@daducha - náááádherné tortičky zasa, Máša je super, môj drobec na tej rozprávke strašne fičí 😀 😀 😀 😀 , takže Tvoju tortu mu nemôžem ani ukázať, lebo by to bol asi 30ty tip na jeho narodeninovú tortičku 😀

levandulka3
30. sep 2012

@dadka212 ďakujem, jejda už sa aj bojím že som to sľúbila ale budú len také jednoduché biele so zelenou stužkou, menom a mašlička zo silikonovej formičky teda ale je ich 33 ks

levandulka3
30. sep 2012

@bzucinka2 tak toto by aj mna zaujímalo ja mám robiť pre kominára a požiarnika v jednej osobe

daducha
30. sep 2012

@anibas nádherná torticka vsetko najlepsie drobcekovi 😵

daducha
30. sep 2012

@eliska22 je nádhernááááá 😵

levandulka3
30. sep 2012

@daducha dakujem bože ja ich mám 33 ks asi som urobila hluposť že som to vzala 😢

mia1111
30. sep 2012

@anibas - jéééééj, náááádherná tortička 😵 😵 😵 , tak túto už vôbec krpcovi neukážem 😀 😀 😀, to by som si nepomohla 😅

levandulka3
30. sep 2012

@mariann2 videla som ju v tvojom albume čo si dávala ten odkaz ako to opísať taky zamotanec 😝

daducha
30. sep 2012

@levandulka3 chce to len dobre naplanovat a da sa to zvladnut.Odo mna teraz chceli na stuzkovu ze 33 trpaslikov.ani za milion,mam sa rada 😀 .Vsetky ozdôbky si urob dopredu,a rozdel si to ked tak na dve polovice,hlavne si ich nechaj dobre stuhnut aspon cez noc pred potahovanim a urcite sa podaria 😵

mariann2
30. sep 2012

@levandulka3 jáj, kúpila som si ju v nejakom eshope, ale už neviem akom, bolo to dávnejšie, bola to sada stencils šablón, bolo ich tam 5 a stálo to okolo 20€