• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. novembra 2017 
@pipka dakujeeeem, tak to necham tak.no, tak neviem, keby som tam dala kavišššššku, ci by som miesto tortiššššky neumyvala stol a dlazku, xixi
30. sep 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sak ale v tej malej kuchynke...to by si vytriet zvladla..ci? :grinning:
30. sep 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas je nádherná a malý je zlatý, moc přeju jenom to nej k narozeninám :wink:
30. sep 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas je naprosto bozi. Sarinka chce na dortu ovecku, prasatko Pepu a cekam co dal si vymysli :grinning: ted hodne kouka na pejska a kocicku tak to treba vypiluje :grinning:
30. sep 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna a konkrétní recept by nebyl? Nejlépe do témata recepty, ať to tu nezapadne. Budu na sobotu dělat nějaký čokoládový krém a zatím nevím jaký....děkuji K
@anibas synovi velké gratulace a tobě velký obdiv....dokonalý dortík
30. sep 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nemam na kuchyni dvere, svina by sa isto rozutekala do celeho bytu:slight_smile:
30. sep 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte babulky, tak som tu hlavu Masi nakoniec urobila,no pri 15-tom pokuse som uz ja skoro z koze letela a Masa z okna.O pol 3 rano som zalahla s pevnym predsavzatim, ze koncim ja so vsetkymi tortami.Ale ved to poznate,uz rozmyslam ako si zorganizujem buduci tyzden :grinning: .Absolutne nestiham to tu poriadne sledovat,vsetky torticky co som videla su krasne a Pristelkina svadobna,joj,az mi srdce poskocilo.Velmi ma mrzi ze som Vas nemohla spoznat osobne,hadam to nabuduce vyjde :wink:
Pridavam svoje za posledne dva tyzdne,aj skoro bezhlavu Masu :grinning: :grinning: :grinning: .Nic extra,skoro vsetko na zelanie,jedna pipikova chyba,šák vsetky vieme ako vyzera :grinning:

Ozaj,na tu vystavu do Anglicka by ste niektora nesli? Pisala som na FB, spiatocny let z polskeho Rzesova,ci ako sa to pise stoji cca 50 Eur :wink:
30. sep 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
ahojte babizne... ja vás už vôbec nestíham čítať, iba obdivujem vaše výtvory... vôbec netuším, čo som sem pridala naposledy ja, tak hodím aspoň pár posledných, na ktoré som si pýtala rady do vás... :wink:
30. sep 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@sisix - ja som doteraz robila marlenku 3x a vždy iba s maslom :wink:
30. sep 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas nadherna torticka a drobcekovi prajem krasne narodeninky
30. sep 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h
@anibas
Baby, drobcom vsetko najlepsie a torticky paradne!
30. sep 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas krásna torta :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Filipkovi všetko najlepšie k narodkám :sweat_smile:
30. sep 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha nádherné všetky :dizzy_face:
30. sep 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas všetko naj prajem a torta krásna, dobre si to vymyslela :wink:
30. sep 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ...ten bager je kráááásny ,aj drobec keď ho viled ,kričal že aj on chce...blázon do bagrov ,už sme aj Ježiškovi o jeden písali :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krááááásne všetky ! :slight_smile:

@lucinka suprovéééé :slight_smile:
30. sep 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas úúúúžasna ...sánka dole šéfe...toľko rozprávok a postavičiek na jednej tortičke ...wau :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. sep 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a túto sme mali dnes ku káve, musela som vyskúšať novú techniku poťahovania
30. sep 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
baby ja čo som robila túto poslednú tortičku, tak mi píše susedka, že sa stále na ňu chodí kukať do chladničky :grinning: :grinning:
berie ju zajtra do škôlky pre deti, jej dcérka má 2 roky :wink:
30. sep 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 jéééééj toto sa aj mne páči, ako si to robila? by som vyskúšala niekedy :slight_smile:
30. sep 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha - náááádherné tortičky zasa, Máša je super, môj drobec na tej rozprávke strašne fičí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , takže Tvoju tortu mu nemôžem ani ukázať, lebo by to bol asi 30ty tip na jeho narodeninovú tortičku :grinning:
30. sep 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ďakujem, jejda už sa aj bojím že som to sľúbila ale budú len také jednoduché biele so zelenou stužkou, menom a mašlička zo silikonovej formičky teda ale je ich 33 ks
30. sep 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 tak toto by aj mna zaujímalo ja mám robiť pre kominára a požiarnika v jednej osobe
30. sep 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas nádherná torticka vsetko najlepsie drobcekovi :dizzy_face:
30. sep 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 je nádhernááááá :dizzy_face:
30. sep 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha dakujem bože ja ich mám 33 ks asi som urobila hluposť že som to vzala :cry:
30. sep 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas - jéééééj, náááádherná tortička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak túto už vôbec krpcovi neukážem :grinning: :grinning: :grinning:, to by som si nepomohla :sweat_smile:
30. sep 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 videla som ju v tvojom albume čo si dávala ten odkaz ako to opísať taky zamotanec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 chce to len dobre naplanovat a da sa to zvladnut.Odo mna teraz chceli na stuzkovu ze 33 trpaslikov.ani za milion,mam sa rada :grinning: .Vsetky ozdôbky si urob dopredu,a rozdel si to ked tak na dve polovice,hlavne si ich nechaj dobre stuhnut aspon cez noc pred potahovanim a urcite sa podaria :dizzy_face:
30. sep 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 jáj, kúpila som si ju v nejakom eshope, ale už neviem akom, bolo to dávnejšie, bola to sada stencils šablón, bolo ich tam 5 a stálo to okolo 20€
30. sep 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok