• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@alionuska a ako sa ti potahuju take tvary? aj tie postavicky z puncoviny, to ako potahujes? neviem si to dost dobre predstavit :confused: ja mam teraz stres, ako potiahnem ten hrad, asi by to chcelo zvlast boky a zvlast vrch, len ako mam urobit tie spoje :frowning2: to sa mi z mmf nikdy nepodarilo tak pekne, aby to vyzeralo nejak normalne.
11. júl 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b ja neviem ale s potahovanim akehokolvek tvaru nemam problem...ta mota musi byt taka maksia,aby sa vedela pekne prisposobit,popripade natiahnut,kde potrebujem.... a este somarikovi uska pripevnim a je na svete...ale ze sa mi paci! :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska muzik asi pistacie este obera :grinning: :grinning: :grinning: a kde je foto somarika? :slight_smile:
11. júl 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska foto foto fotooooooooooooooooo
11. júl 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska aj ja chcem vidiet somarika :slight_smile:
a ked si potahujes tie figurky - napr. krtka - to robis zvrchu nadol? nie je s tym problem, ked je figurka taka uzsia?
11. júl 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já chci taky vidět somářika,hlavně nevím co to znamená ve slovenštině :sweat_smile: tak jsem o to víc zvědavá.
@kamilecka: krásný dort,k nerozeznání od předlohy.
@dm1 ty mi děláš chutě,a vážně si tam nedala pravý řízek?
Jinak já přidávám svojí panenku pro Nelinku k roku. Líp mi to odfotit nešlo,mám půjčený foták od tchána a neumím s ním.
11. júl 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha somárik je oslík,už vím. mi to nedalo,našla jsem to na netu. A to děláš normálního nebo ijáčka?
11. júl 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik malá mala radosť však.Je to vidieť :wink: Krásna bábika(panenka aby si nehladala na nete) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik moc pekne :wink: mame asi stejnou formicku na motylky :wink:

@vinka jak jsi dopadla s tim Ferari?
11. júl 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka neboj co je bábika vím,ale díky. :grinning: jo měla velkou radost,pak se cpala motýlky jak o život.
@beruska2x já vzala tu co se používá na vánoce na pracny.
11. júl 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik tak to jo, moc pekne :wink: ja mam dneska cas ale nic se mi nechce :sweat_smile:
11. júl 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x no to ma čaká tento víkend :wink: Ale dík,že myslíš na mna.Už mám bobky a som zvedavá ako sa bude dariť.Lebo posledná hmota bola pohroma.Neviem prečo ale sa mi strááášne trhala.valionuska som sa ťa chcela opýtať či nevieš prečo ked som dala cukríky do mikri a ešte ani neboli nafuknuté ake v miske bolo kopec tekutiny. :confused: To som dala prvý krát pred zohrievaním aromu.Mohlo to byť tým?Bola som zúfala z toho.Tak vela cukru som ešte nedala ako na posledy. :angry: :frowning2: :frowning2:
11. júl 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka neni zac, jsem zvedava na tu masli, poradne to odfot potom :wink: potrebuju mustr :grinning:

ja si jdu stahnout logo Meridy a musis si udelat soblonu na tem manzuv dort :wink:
11. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x mě se taky nic nechce dělat a to máma na mě vyrukuvala,jestli se nechystám péct,že má višně:slight_smile: Fakt ne. jsme hotová,tři dny se slavilo,tak jsem utahaná jak kotě.
11. júl 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky potrebuju tohle dostat na dort a nevim jestli je lepsi malovat nebo vyrezat z MMF nebo mlecne hmoty :sweat_smile:
11. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska prosim te kdyz rozpustim kousek uhli v alkoholu tak s tim muzu i malovat ? zkousela jsi to nekdy? diky...
11. júl 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x znak vyřezat a název namalovat? bude to takové plastičtější.
11. júl 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ako na torte cim je robeny? potahovanie aj fifinu...teda cela torta je z K2
@dm1 tak ty si ina majsterka ....pani moji ...vyzera to tak skutocne
@sisa.b ano velmi ju potesila ...a dakujem :slight_smile:
11. júl 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x ja by som to vyrezala z hmoty pride mi to jednoduchsie kedze malovanie je pre mna spanielska dedina :grinning:
11. júl 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka dakujem za pochvalu. keby nie rad co mi dali baby na dortomanii ako spravit salat a tak tak to urcite nespravim. a nabuduce uz viem co robit inak aby som mala menej nervov pri tom. A super je ze som na nu minula zbytky MMF co som mala len neceleho pol balicka som dorabala lebo som nemala uz bielu na lem okolo torty
11. júl 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no to aj mna by velmi zaujimalo ako si spravila ten salat ..... ja by som to nevedela vobec...a pre koho i robila tortu?
11. júl 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik aj ty si velmi sikovna ...ja si zatial babiku netrufam robit :slight_smile:
11. júl 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka robila som to pre svagra. A salat som robila tak ze som si najskor z hmoty spravila zemiaky a mrkvu - to som robila cez to pretlacatko na zemiaky co je origos a potom vymodelovala kukuricu a hrach. a ked to vytvrdlo tak som tam pridala majonezu :grinning: z piping gelu /aj na jazierka sa pouziva/ ktore som zafarbila kvapkou beloby a troskou zltej farby. cele som to zamiesala a bolo hotovo
11. júl 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no fakt klobuk dole ...si ma navnadila ...rozmyslam ci nespravim svagrovi ...bude mat teraz cez vikend 30tku :slight_smile: a ten rezen ze je taky skutocny?? A cim potahujes? aku hmotu
11. júl 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 sranda ! Ja som túto tortičku videla dnes na FB- cez Inesku ,aj som si ju dala zdieľať a to tvoja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Krásna torta,keby si bývala bližšie,tak si u teba určite objednám.Alebo u Inky :dizzy_face:
11. júl 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka rezen je z puncoviny obalenej v hnedom cukre zmiesanom s nastruhanym hnedym keksikom :grinning: . Potahujem len z MMF

@ani3012 vidis aky je svet maly :wink:
11. júl 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. júl 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcataaaaa,tak tu je moj vyvtor! :grinning:
12. júl 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska - to je neskutočné aké torty dokážeš. to je ako čarovanie.. nádhera...
12. júl 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, super!! :slight_smile: Z čeho jsi udělala mihálnice? :slight_smile:
12. júl 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok