• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mňa sa nemusí báť... :grinning: :grinning: :grinning: povedz, že podiel zo zisku bude dosť vysoký... :grinning:
1. okt 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka pýta sa, že či to vážne :sweat_smile: :sweat_smile: a mladší mu hovorí, že a podelíš sa so mnou? Na to mu Jurko odpovedal, že jeho inteligencia sa nedelí s nikým :grinning: :grinning: :grinning:. Kde to ja žijem?
1. okt 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lucinka ta eifelovka je boží, jak jsi ji prosím dělala?
1. okt 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky slovenský přiznejte se, která pojedete do čech? akutně nutně potřebuju 30 kilo toho vašeho úúúžasnýho cukru :wink:
1. okt 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pristela ale na www.natortu.sk su lacnejsie je tam po 6,8 zlaty :wink: ale da sa aj urobit zltu a prachovou zlatou poprasit, hoci ja mam radsej sprej :slight_smile:
1. okt 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci juj segra tu akurat treaz bola mohla ti doniest ale zase to by sa ti oplatilo ak by bol niekto od teba lebo posielat aj v ramci ciech 30kg to by nebola ziadna sranda veru
1. okt 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinka ja som robila tuto:
1. okt 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pristela americky som aj ja robila medzi prvymi :slight_smile:
1. okt 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ta prva s eifelovkou je uzasna!!!!

ja som dnes zamietla taky super kseft ze torta 30x30 a na vrchu spravena po celej ploche ako tabulka z excelu s nazvami stlpov, cisla riadkov v riadku vzorec nejaky a vsetky mena kolegov od ktorych to je. No radost robit take torty :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Esteze som sa mala na co vyhovorit :zipper_mouth:
1. okt 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lucinka ja mam este taketo hudobne inspiracie z netu
1. okt 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
prosim postup a bezzubku mate nekdo???? Dekuji vam moc
1. okt 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda holky ja vas obdivujem co beriete vela objednavok, by ma vystrelo, uz trpnem ked zazvoni zase phone :angry:

@bzucinka2 jo su , ale vychadza 4€ postovne :angry: no ak zajtra nezozeniem na Bojnej tak poriesim prachovou, zas nedam 12€ za sprej ktory miniem na jednu tortu :angry: kedze to chcu taku vyraznu zlatu+ jasne zlaté ruže k tomu :grinning:

@dm1 že úužasna , aj mne sa moooc paci
Dani ty si na nich aka zla :grinning: :grinning: :grinning: ved to maš uzasnu objednavku :wink: ja odmietla 5kg 3D yorkshíra :grinning: ako keby tam nemam ine torty tak vezmem , pre tu srandu ale nuž :sweat_smile: mala som šťastie :sweat_smile:
1. okt 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bzucinka2 jeee, ukaz , ukaaž, prosííím :grinning: ja uz mam vymyslene-vsak co tam navymyslam okrem zeleneho ihriska :grinning:
1. okt 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela žienka.......aj ideš zajtra do toho tortového???? kukla by si mi či majú smartflex a jeden patchwork? :dizzy_face:
1. okt 2012 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no jasneeeee...nejakeho v super polohe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a na Eiffelovke vylezeneho...ze? :grinning:
1. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sisix nie som v obraze, kto je bezzúbka?
1. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 nejdem tam , som im volala ci maju spreeeej a nemaju, tak tam ani nelezem, vsak oni nikdy nic nemaju , ale za skusku to stálo :grinning:
1. okt 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela oukej.......tak si objednám z netu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2012 o 20:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ak by si mala cestu do pd tak tam ho majú... mne tam taký ako dala odkaz @dm1 kupovala segra... ale perleť... tu je ich stránka na fb https://www.facebook.com/media/set/?set=a.143122615782074.31944.100002530098243&type=3
1. okt 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, dostala som narychlo objednavku na dve dvojposchodove svadobne torty na tuto sobotu, jedna sa o dvojitu svadbu dvoch sestier a mala by byt zladena s vyzdobou ktora je biela, cierna, bordova a ruzova, chceli by biele torty s nejakymi kvietkami alebo perlickami tak aby tam boli tieto farby...a torty by mali byt rovnake, len s nejakymi farebnymi obmenami....ujo google je bezradny tak ako ja, poradte mi nieco prosim, nech to nie je nejaky gulas :confused:
1. okt 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps drak z pohadky Jak vycvicit draka
1. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix jáááj, no synkovia ma už vyškolili :grinning: :grinning: :grinning:, ale inšpirácie nemám :frowning2:
1. okt 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps v slovenskom dabingu ho volali Bezzubý :wink: kuk...tu je foto http://www.aktuality.sk/clanok/159035/hrajte-o-poukazy-do-mcdonaldu/
1. okt 2012 o 20:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 a co nieco taketo?
1. okt 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@lucinka krasne torticky, chcem sa opytat ako si robila eiffelovku,caka ma to na piatok a netusim ako na nu .Dakujeeeem :dizzy_face:
1. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ja mam inspirai jen nemuzu najit postup na vyrobu
diky
1. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 Ahoj neviem ci ti pomozem ,ale aspon snaha daj si do googla tento nazov:gateau anniversaire noir et blanc este lepsie gateau mariage noir et blanc/svadovná torta cierna a biela/ snad si nieco vyberies.
1. okt 2012 o 20:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ta prva a posledna sa mi paci nalviac, dakujem :slight_smile: idem im nejake poposielat, sama som zvedava co si vyberu...
1. okt 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este dnesna minnie
1. okt 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@xabri zvyknem to skusat vo viacerych jazykoch no francuzky veru neviem, tak som zvedava, co mi vyhodi :wink:
1. okt 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok