Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucinka
1. okt 2012

@lamps 😀 😀 😀 😀 😀 mňa sa nemusí báť... 😀 😀 😀 povedz, že podiel zo zisku bude dosť vysoký... 😀

lamps
1. okt 2012

@lucinka pýta sa, že či to vážne 😅 😅 a mladší mu hovorí, že a podelíš sa so mnou? Na to mu Jurko odpovedal, že jeho inteligencia sa nedelí s nikým 😀 😀 😀. Kde to ja žijem?

florentina
1. okt 2012

@lucinka ta eifelovka je boží, jak jsi ji prosím dělala?

vecernicci
1. okt 2012

holky slovenský přiznejte se, která pojedete do čech? akutně nutně potřebuju 30 kilo toho vašeho úúúžasnýho cukru 😉

bzucinka2
1. okt 2012

@pristela ale na www.natortu.sk su lacnejsie je tam po 6,8 zlaty 😉 ale da sa aj urobit zltu a prachovou zlatou poprasit, hoci ja mam radsej sprej 🙂

dm1
1. okt 2012

@vecernicci juj segra tu akurat treaz bola mohla ti doniest ale zase to by sa ti oplatilo ak by bol niekto od teba lebo posielat aj v ramci ciech 30kg to by nebola ziadna sranda veru

bzucinka2
1. okt 2012

@lucinka ja som robila tuto:

bzucinka2
1. okt 2012

@pristela americky som aj ja robila medzi prvymi 🙂

dm1
1. okt 2012

@pristela ta prva s eifelovkou je uzasna!!!!

ja som dnes zamietla taky super kseft ze torta 30x30 a na vrchu spravena po celej ploche ako tabulka z excelu s nazvami stlpov, cisla riadkov v riadku vzorec nejaky a vsetky mena kolegov od ktorych to je. No radost robit take torty 😝 . Esteze som sa mala na co vyhovorit 🤐

dm1
1. okt 2012

@lucinka ja mam este taketo hudobne inspiracie z netu

sisix
1. okt 2012

prosim postup a bezzubku mate nekdo???? Dekuji vam moc

pristela
1. okt 2012

teda holky ja vas obdivujem co beriete vela objednavok, by ma vystrelo, uz trpnem ked zazvoni zase phone 😠

@bzucinka2 jo su , ale vychadza 4€ postovne 😠 no ak zajtra nezozeniem na Bojnej tak poriesim prachovou, zas nedam 12€ za sprej ktory miniem na jednu tortu 😠 kedze to chcu taku vyraznu zlatu+ jasne zlaté ruže k tomu 😀

@dm1 že úužasna , aj mne sa moooc paci
Dani ty si na nich aka zla 😀 😀 😀 ved to maš uzasnu objednavku 😉 ja odmietla 5kg 3D yorkshíra 😀 ako keby tam nemam ine torty tak vezmem , pre tu srandu ale nuž 😅 mala som šťastie 😅

pristela
1. okt 2012

@bzucinka2 jeee, ukaz , ukaaž, prosííím 😀 ja uz mam vymyslene-vsak co tam navymyslam okrem zeleneho ihriska 😀

dada2007
1. okt 2012

@pristela žienka.......aj ideš zajtra do toho tortového???? kukla by si mi či majú smartflex a jeden patchwork? 😵

pipka
1. okt 2012

@pristela no jasneeeee...nejakeho v super polohe 😝 😀 😀 😀 😀 😀 a na Eiffelovke vylezeneho...ze? 😀

lamps
1. okt 2012

@sisix nie som v obraze, kto je bezzúbka?

pristela
1. okt 2012

@dada2007 nejdem tam , som im volala ci maju spreeeej a nemaju, tak tam ani nelezem, vsak oni nikdy nic nemaju , ale za skusku to stálo 😀

dada2007
1. okt 2012

@pristela oukej.......tak si objednám z netu 😀 😀 😀 😀 😀

b.janka
1. okt 2012

@pristela ak by si mala cestu do pd tak tam ho majú... mne tam taký ako dala odkaz @dm1 kupovala segra... ale perleť... tu je ich stránka na fb https://www.facebook.com/media/set/?set=a.14312...

maya30
1. okt 2012

ahojte baby, dostala som narychlo objednavku na dve dvojposchodove svadobne torty na tuto sobotu, jedna sa o dvojitu svadbu dvoch sestier a mala by byt zladena s vyzdobou ktora je biela, cierna, bordova a ruzova, chceli by biele torty s nejakymi kvietkami alebo perlickami tak aby tam boli tieto farby...a torty by mali byt rovnake, len s nejakymi farebnymi obmenami....ujo google je bezradny tak ako ja, poradte mi nieco prosim, nech to nie je nejaky gulas 😕

sisix
1. okt 2012

@lamps drak z pohadky Jak vycvicit draka

lamps
1. okt 2012

@sisix jáááj, no synkovia ma už vyškolili 😀 😀 😀, ale inšpirácie nemám ☹

dada2007
1. okt 2012

@lamps v slovenskom dabingu ho volali Bezzubý 😉 kuk...tu je foto http://www.aktuality.sk/clanok/159035/hrajte-o-...

dm1
1. okt 2012

@maya30 a co nieco taketo?

daducha
1. okt 2012

@lucinka krasne torticky, chcem sa opytat ako si robila eiffelovku,caka ma to na piatok a netusim ako na nu .Dakujeeeem 😵

sisix
1. okt 2012

@lamps ja mam inspirai jen nemuzu najit postup na vyrobu
diky

xabri
1. okt 2012

@maya30 Ahoj neviem ci ti pomozem ,ale aspon snaha daj si do googla tento nazov:gateau anniversaire noir et blanc este lepsie gateau mariage noir et blanc/svadovná torta cierna a biela/ snad si nieco vyberies.

maya30
1. okt 2012

@dm1 ta prva a posledna sa mi paci nalviac, dakujem 🙂 idem im nejake poposielat, sama som zvedava co si vyberu...

maya30
1. okt 2012

a este dnesna minnie

maya30
1. okt 2012

@xabri zvyknem to skusat vo viacerych jazykoch no francuzky veru neviem, tak som zvedava, co mi vyhodi 😉