• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

baby neviete ako si namiešam peknu bordovu ? Alebo sa da kupit hotova ? Co som nasla odtien bordeaux tak to je fialova :confused: podla mna je bordova taka tmava cervena, ci ?
2. okt 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt nieeeee, to je skoda :cry: Viete mi prosim niektora poradit inu hmotu, ktoru mozem pouzivat na potah a modelovanie? A aby toho nebolo malo, nesmie tam byt ani soja :frowning2:
2. okt 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 podla mna je bordova mix cervenej, hnedej a fialovej..........:slight_smile: hodim foto, ci nieco take, ockaj minutocku
2. okt 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 zloženie white icingu http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/eshop/5-1-Potahove-hmoty-Suroviny/0/5/496-White-Icing-7kg
dá sa z toho aj modelovať aj kvetiny robiť aj poťahovať
2. okt 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 nieco taketo?
2. okt 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadka212 super dakujem za tip :wink:

Inak kocky, viete mi poradit, ci existuje tema cisto na bezlepkove pecenie? Mozno mate prehlad. Ja som hladala, ale nenasla som tu nic take. :frowning2:
2. okt 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 tu sa pohrab, prípadne môžeš napísať kočkám bea40 robí torty pre rôzne diéty a už spomínaná zlatka iné neviem, ja sa tomu nevenujem....
http://tortyodmamy.sme.sk/taxonomy/term/149/0
2. okt 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 si poklad, dakujem :wink:
2. okt 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 tu na MK som tiez nevidela ale skus tu kuki..... :wink: :slight_smile:
http://www.porada.sk/archive/index.php/t-72648.html
2. okt 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 popozeram, dakujem. Asi zalozim cisto bezlepkove pecenie aj tu. Myslim, ze nas je tu dost a mohlo by sa zist :slight_smile:
2. okt 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 podla mňa je bordová taká silná červeno-čierna aj troška fialovej, takže by som zafarbila na červeno a šprtla tam trocha čiernej a fialovej :sweat_smile:
2. okt 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem Ti velmi pekne za odpoved :slight_smile:
2. okt 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@drobec33 Zlatica má svoji stránku, její děti myslím mají obě tu dietu, tak tam má recepty vyzkoušené i fotky.
http://www.bezlepkovetorty.meu.zoznam.sk/
2. okt 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt take nieco ale asi tmavsie cervene, myslim si...asi lepsie bude vypytat od nich kus dekoracie...len ked toto sa zbehlo narychlo, este vobec neviem ake mam vlastne robit a potrebovala by som aj veci poobjednavat :rolling_eyes:
2. okt 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja neviem velmi miesat farby, hlavne takeho cervene odtiene, zatial vsetko skoncilo v kosi, najradsej by som kupila hotovu farbu...len nic take nemaju
2. okt 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 no, vic farby mi uz nepobralo, tak som to uz nechala tak....som to farbila asi pol hodky, kym som dosla k tomu.....je tam cervena, modra a zlatozlta a kvapka ciernej
2. okt 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 takú nekúpiš hotovú
2. okt 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no ty brdo, tolko farieb :confused: a nedrobila sa ti potom hmota ?
2. okt 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina uz aj smejdim a idem jej napisat :slight_smile: Dakujeeeeeeem :wink:
2. okt 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 tak ozaj mi nezostane ine, len namixovat...to zas bude :grinning:
2. okt 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 není zač. :wink:
2. okt 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 urob si úplne najtmavšiu červenú aká ti pojde urobiť, potom špáradlom daj troška čiernej (fialovej) nedavaj moc, radšej potom pridáš, neviem akú majú výzdobu niekde je bordová silno červeno-čierna niekde je bordová taká červeno-fialová tak akú farbu pridáš do červenej uvidíš podla toho
2. okt 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 no prave preto nie je viac cervena, lebo uz mi nevzala viac farby hmota..........a po polhodke som nemala nervy to znova prerabat a dorabat:slight_smile:..tej ciernej a zltej je malo, hlavne cervena a modra je tam dost
2. okt 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@drobec33 môj krpec má celiakiu + alergiu na mlieko + alergiu na sóju, tak si vieš predstaviť, aké to mám ťažké pri príprave jedla :confounded: :confounded:
A čo ma štve, tak zase mi prestáva jesť, zje mi 2-3 lyžice a povie, že ho bolí bruško ... neviem, či je to ešte dôsledok virózy, ktorú mal minulý týždeň, alebo je to následok toho, že mu v lete dala suseda Bebe keksíky - vraj z nich zjedol 2 kúsky ... bože ako som vtedy vrieskala :confounded:
Bezlepková poťahovka je tuším len PDT ( tú nepoužívam, lebo sa mi s ňou zle pracuje ) alebo potom WI. Ešte aj Satin Ice je bezlepková - predajca mi poslal papier od výrobcu o zložení a prípadných alergénoch a nebolo tam nič z lepku
Pozriem sa ti na zloženie toho satin ice, či tam je sója. Ja ju používam tak,ž e ju miešam s WI, moji poťahovku vyhadzujú, nejedia ju, tak neriešim, či je tam sója alebo nie.
2. okt 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby idem kamoške urobiť tortu na krstiny, pre 1,5ročného chlapčeka nechcem takú tú s botičkami a bábätkom to je pre malé deti a už otrepané, nechala to totálne na mňa a viete aká som uletená :grinning: myslíte, že toto bude už moc farebné na krstiny? niečo okrešem ale či sa to hodí, jej je to jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
holky z čech, co máte předplatný dortománie, už vám došla?
2. okt 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 .....................inspiracie z internetu ..............................
Neviem ci to nie je moc farieb. :confused: :confused: :confused: Ale su naaadherne, vsetky...:wink:
A nechcela by si radsej nieco taketo jemnejsie, sviatocnejsie..... :confused:
2. okt 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadka212 myslím, že určitě, jsou nádherné!
2. okt 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt
@dadka212 dik baby :slight_smile: skusim to
2. okt 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 jaj, mne sa pacia tusim vsetky:slight_smile:
2. okt 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok