• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@alionuska teda fakt narez :astonished:

@benjik asi to tak udelam :wink: diky
12. júl 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka http://www.tartacadabra.com/feesttaarten/FT_Tiara.html tady je tip na korunku jestli jeste schanis :wink:
12. júl 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby čím sa lepí jedla oblátka.Aby sa nerozpustila dakujem za pomoc.
12. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka pokud myslis obrazek na jedlem papire tak pod nej malilinko kremu (nebo maslo s cukrem ) a pretrit zelatinou
12. júl 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x isto?Neroztopí sa mi to?Lebo to nieje pre mna.To mám objednávku tak aby som to nepohnojila. :confused:
12. júl 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej jedlý papier to je. :wink:
12. júl 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ja jsem to delala :wink: nech si ten podklad trosku zatuhnout, pak to vyhlad abys to mela rovne a zeletinu jsem davala normalne Dr Oetker z pytliku, pretrela jsem to skolnim sirokym stetcem :wink:
12. júl 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ked budem tou želatínou pretierať po povrchu to nerotiahnem tú farbu? :confused:
12. júl 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x tak dík ked si to robila verím ti.no musím ti veriť nemám s tým skúsenosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Joj baby super,že je také forum tak mi to pomôže.Všetko tu nájdem. :grinning:
12. júl 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka musis opatrne a docela rychle aby se obrazek "nenacucal , nerozmocil a neroztrhal" ... nebo vem malou lzicku a opatrne to jen zalej do zelatiny at mas jistotu :wink: jen slabouckou vrstvu....
12. júl 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám istotu a bojím sa toho.Musím to zaliať? :confused:
12. júl 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ja to nezality nikdy nevidela, tak nevim....
12. júl 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked to dookola prichytím hviezdičkami? :confused:
12. júl 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože sa bojím toho,že to rozmočím.Ale to ide chladná želatina však.a riedšia ako obvykle? :confused:
12. júl 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka j ajsem ji delala jako normalne.. jak zacne malinko tuhnout, je zchladla tak ji natru... aby se dala natrit ale nebyla horka no... neboj povede se :wink: nic na tom neni...
12. júl 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka kdyz zvladnes takove potahovane tak se prece nebudes bat oplatky, to je fakt hned a pro laiky :wink:
12. júl 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. čítam vás tak zbežne. malej chcem urobiť na narodky tortičku-lienku, iba z takého zákusku, my to volame "torta korytnačka" a potiahnem to marcipanom, ale ak sa to nepodarí, kde sa dá ten jedlý papier kupiť?
12. júl 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ja som ju lepila len vymiesanym maslom s curkom-uuplne tenka vrstva a krasne to drzalo...a boky som este potom "doladila" kvietkami, kuk tu
12. júl 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susika skus si zadat do vyhladavaca a najde ti toho viac

decka ako to zvladate v tomto pocasi?Ja zacinam mat strach .Torta ma byt hotova na nedelu
12. júl 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska jako vždy krása,ale přiznávám,že dort od tebe bych nechtěla,to by bylo jak krájet živého osla :grinning:
12. júl 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ja som davala jedly papier na MMF, ktory som iba jemne potrela cistou vodou a jemne popritlacala obrazok a drzalo to vyborne.
12. júl 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
mne sa moc nedari :frowning2: hrad som nevystuzila, tak sa mi fajne ruti do seba, pritom som vobec necakala, ze bude taky tazky. davala som hrube korpusy a nie vela kremu, no uz aj tak ma 8,5 kila bez ozdob :stuck_out_tongue_closed_eyes: makala som do 8mej a este je na nom roboty ako na kostole.
mate nejaky dobry recept na to, ako zmaknut taku tortu a nestravit pri tom tri dni v kuchyni? :sweat_smile:
12. júl 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b jestli máš hrad s věžičkama,tak věže by ještě šly dodatečně vyztužit ne?
12. júl 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik veze ma netrapia, tie este na torte nie su. rutia sa mi do seba jednotlive poschodia :unamused: vytahujem ju na par minut, len co tam nieco poprihadzujem a zas stahujem naspat do chladnicky. tam ju davam pomaly obuvakom :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b :astonished: teda to je maxi dort, to koukej pak dat fotku...
12. júl 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska tak ten somár je fantasticky.Stále čakám na tvoje výtvory ako na dávku adrenalínu.Aj mna tie riasenky zaujali.má krajšie jak ktorá kolvek herečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska uzasna torticka!!! nechapem, ako mi mohla ujst. dala som refresh a zrazu sa mi ukazala nova strana a o tvoj kusok by som prisla
12. júl 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dakujem vam vsetkym pekne..ste strasne fajn a mna ta praca o to viac bavi,ze sa vam mozem pochvalit a podelit sa s vami o ten zazitok..tento somarik sa mi strasne pacil a som rada ze aj vam..lebo som sa taaaaak bala,ze sa mi nebude podobat a nakoniec to celkom dobre dopadlo....dakujem!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, prosim, naucte ma robit marcipan!! dakkujeeeeem :slight_smile:
12. júl 2010 o 18:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no.. nasla som na 11 strane ako pisete , ze sa to robi s jojo marschmallow a v miktorovlnke.. ja mw nepouzivam a hriat tam jojo mi pride straasne nezdrave, skoro ako ked to v USA opekaju na razni :grinning:
nikto tu nemate recept a tip na normalny marcipan???
dakujem :slight_smile:
12. júl 2010 o 19:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok