Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lienka_1
2. okt 2012

@dadenka1 Dakujem za recepty. Obe vyzeraju velmi sludne. A hlavne, k tej gastanovej torte su aj rady, ake suroviny mam nakupit v UK. Parada! 😉

rapunzel1
2. okt 2012

@lienka_1 nie je začo, keby niečo.... treba písnuť, ak budem vedieť....

rapunzel1
2. okt 2012

@drobec33 áno, jasne, stačí do skrinky, kedysi som dávala do chladničky, ale stačí aj takto, a záruka je tak ako sú v záruke cukríky, je tam dosť cukru, ktorý konzervuje, takže v pohode aj pol roka a nič sa tomu nestane

vecernicci
2. okt 2012

@micmo myslím na tebe, ale abecedu momentálně vůbec nemají ☹ a tuhle podložku taky nemají 😖 jsem ti moc nepomohla, co? 😉

pristela
2. okt 2012

@vlada111 😀 😀 😀 😀 keby si mi to napisala skor, na co ja vlastne kupujem tie farby ???? 😕 😕 😕 😀 😀

larah
2. okt 2012

@pristela ahoj babulka,mám na teba otázočku, ked robíš krabicu s kvetmi, aké má asi rozmery a váhu, plnka pribináková, ja vobec neviem 😒 dakujeeem

pristela
2. okt 2012

@larah och andelicka to ale zalezi aku velku si ju urobis, kolko krat naplnis, aky rozmer formy pouzijes, ako hruby potah das, kolko kvetov ...robila som aj 2kg aj 5kg atd. to sa neda takto povedat 😕 som ti moc nepomohla 😕

micmo
2. okt 2012

@vecernicci Aha, tak to se neda nic delat, i tak ti moc dekuji!! Jsi zlata 🙂

jakelina
2. okt 2012

@vecernicci a pro mě něco máš 😀 😀 😀 Já už se na tu silikonku třesu 😀 😀

mia1111
2. okt 2012

@dida38 - áno, podľa tohto receptu robím všetky čokoládové korpusy, je tuším z MMB a máš pravdu,korpus je úúúúžasný, viaceré babulky tu ho robia 😉 . A ďakujem 😵

larah
2. okt 2012

@pristela no ja nemám hranatu formu, preto sa pýtam,že kolko asi orežem,kvety tak primerane, mala by mať asi 4 kg, ked dám ten plech na polovicu,to bude asi malé,či ?

nika1985
2. okt 2012

tak moje prve muffiny teda chutove ich robievam casto ale ozdobila som prvy krat.

nika1985
2. okt 2012

baby po kolko za kus peciete muffinky.

mamina1978
2. okt 2012

@nika1985 Krasneeee muffinky 😵 😵 😉

dm1
2. okt 2012

kocky ponukam na predaj cipky ktore som kupila a vobec nepouzivam. tie ornamenty skusala aj simasa na stretku a neslo jej to tak radsej vas upozornim

😅

simasa
2. okt 2012

@dm1 Dani a tu vlavo dolu preco nepouzivas? Ved je nadherna. Len ja sa musim krotit... 😢
Inac ma napadlo: objednaj si tu hmotu u Kamky a nechaj si to priniest na stretko - mas to bez postovneho 😉

dm1
2. okt 2012

@simasa vidis super napad s tou hmotou od kamky diky. a preco nepouzivam tu krajku? vies co ja som ti taky pripad no vacsinou robim detske torty a tam sa neda a ja neviem ja som na taketo krajky akasi lava a radsej mam preto dlhsie vzory aj ked drahsie ale nemusim tolko krat robit krajku ked chcem dat okolo torty 😝

jakelina
2. okt 2012

@dm1 ještě mě napadlo, do té modré kdybys dala čokoládu, nechala v lednici ztuhnout a pak vyklopila nešlo by to???

dm1
2. okt 2012

@jakelina no to by mozno slo len ja som to chcela hlavne na svadobne torty a to tam z coko asi nee

simasa
2. okt 2012

@jakelina neodhovaraj ju - ona musi zarobit na tu novu krajku a my ju tu presviedcame, ze ved ake je to pekne a dobre 😀 😀 😀

jakelina
2. okt 2012

@simasa 😀 😀 😀 já jenom kvůli tomu, že je divné, když z toho nejde nic vydolovat. 😝 😝 Co to je pak za formu??

jakelina
2. okt 2012

@dm1 pak z bílé čokolády 😀 😀 😀

mia1111
2. okt 2012

@vlada111 - Vladi, držím silno palce a hlavne sa šetri...

vecernicci
2. okt 2012

@jakelina mám pro tebe tu růžovou a to mlíko 😉

dm1
2. okt 2012

@jakelina 😀 a ako by som ohla coko do obluka na okruhly bok 😀

dm1
2. okt 2012

@simasa 😀 presneeee 😀

jakelina
2. okt 2012

@dm1 no však ty bys s tím nějak zabojovala 😀 😀 😀

jakelina
2. okt 2012

@vecernicci tak jestli nemá ty další silikonky, tak mi pošli to co máš. Píšu ti do Ip adresu. 😉

jakelina
2. okt 2012

@dm1 budeš dělat hranaté dorty 😀 😀 😀

lussy23
2. okt 2012

@nika1985 krásne maffinky