• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@pipka
@aduskatt a baby, hlavne tú cenu tí ľudia asi nepočujú, veď to sú pálky neskutočné a myslím, že niektoré tie torty by sme pomaly každá z nás urobili ešte prepracovanejšie a v akých domácich podmienkach
2. okt 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 Ďakujem moc :wink: a tá burizónka, to sa prosím ťa ako robí? :sweat_smile: tak ako tie burizónové ježe z karamelu? či? :grinning:

@aduskatt najideálnejšie by to bolo :slight_smile: nooo má to byť prekvapko pre obdarovaného, tak neviem neviem ako by od neho tú zbraň dostali aby som si ju mohla odliať :grinning:

@janula.h nooo ona má byť malá, taká do ruky ako originál, našťastie, keby 3D, tak by ma trafilo totálne :grinning:

@mariann2 ty koksoooooooooooo, ty si aká dobrá, to ja nikdy tak parádne nedám ! fakt je skvelá :slight_smile: a ako obalila horalku? vyrezala? či?

@aduskatt presne ako vravíš, tie torty by mali zakázať dávať v telke, len nám potom nakladajú podľa toho :grinning: :grinning: :grinning: ale ešte že nepečieme také hnusy, aspoň teda podľa mňa tak vyzerajú... samý korpus a kopa masla aaaaaaaaaaaaaaaa :confused:
2. okt 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 no veru teraz som cumela ked robili tie budovy v las vegas sak to okrem 2 budov bola vsetko len obalena burizonka..... a za 10 tis. dolarov na nekup to! o tom ze bezne na tortu rovno bachnu polystyren potru ho krmeom a obalia ani nehovorim :zipper_mouth: . Fakt by som chcela vidiet niekedy ako to ti ludia krajaju a jedia
2. okt 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 ja som raz zachytila v relacii hmotnost a cenu...som si dala do kalkuly, ze 23 za kilo
2. okt 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wera.g no chuti to podobne ale je su to len cukriky na MMF roztopene s troskou masla a pridane burizony :wink:
2. okt 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 preeesne...asi by sme mali prepracovat nase cenniky :grinning: :grinning: :grinning:
sak nase su aj jedle nielen pekne :sunglasses:
2. okt 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dakujem vam vsetkym velmi pekne za pacitka dneska vas uz nevladzem docitat behala som po doktoroch ale zajtra si najdem cas.Dakujemmmmmmmmmmmmmmmmmm
2. okt 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g z hrackarstva:slight_smile:)
2. okt 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt vo vedľajšej dedine od nás je jedna čo pýta 25 eur za kilo :grinning: a u nás robia klasické krémové s maslovými plnkami tiež ako ja - 10eur za kilo :grinning: tak neviem.. či pýtam ja málo, alebo oni moc :grinning:
2. okt 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt vidííííš to ! no nič, v stredu tam vyšlem chlopa :grinning:
2. okt 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt tým som nemyslela, že ja robím klasické krémové s maslovými plnkami :grinning:
2. okt 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g my mame doma mrte zbrani vselijakych:slight_smile:)) skoda, ze nie si blizsie, by som ti pozicala
@wera.g 25? a to ma aj robotu?
@aduskatt nooo nás to ešte len čaká, zatiaľ by som len hrkálky a podobné srandy vedela obkukať :grinning: joj no to neviem, ale ževraj nie sú moc chutné čo som počula... ale keď oznámila kamoške cenu, skoro ju prekotilo.. že 70 eur za necelú 3kg tortu, okrúhlu nezložitú :fearful:
2. okt 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g ja kamoske idem robit trojposchodku za taku cenu:slight_smile:))
2. okt 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babyyyyyyy....ja tu hopkam po kuchyni ako diva...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne sa konecne podarili rovne muffinky kuki foto :dizzy_face:
Ja som mala doteraz vzdy deformovane a so sopkou v strede. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A dnes ste ma navnadili na muffinky, no a uz som tooolko vselijakych receptov vyskusala ,a bud nenavreli alebo boli deformovane , ci sopkove alebo tvrde, nevlacne.
A dnes som hladala na nete novy recept, ze vyskusam , no nic som takeho nenasla. Tak som sa rozhodla, ze ked mam take pekne rovne korpusy ,mohlo by to fungovat aj pri muffinkach ... aaaaaa tesiiiiim..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. okt 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@mamina1978 suprove su, hned na prvy kuk som si vsimla, ze su uzasne rovne:slight_smile:
2. okt 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 jeeeeej krásne sú :wink: a prezradíš svoje tajomstvo ako na to? :slight_smile: ja mám tiež vždy sopkové :grinning: ako pri našich domácich mi to nevadí, ale pri poťahovaných... hmm :slight_smile:
2. okt 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g Dam recept do dvojky , ale az neskor, maly sa mi zobudil.... :frowning2: asi som bola od nadsenia prilis hlucna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. okt 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1
@pipka
@aduskatt ale to do tej váhy ked rátajú aj tie výstuže, neviem aké, či nie kovové, tak sa im váha dobre pridáva a isto, neviem, ako to jedia, či to na tanier niekto dostane cereálnu hmotu, niekto len butterkrém a niekto korpus, či ako a pozerala som minule ked robila tú krivú kolkovú, mne sa zdalo, že do nej krém vobec nedávala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 jj presne aj mna to napadlo ze ked tam tie zeleza narataju tak bodaj by tolko nevazili :grinning:
2. okt 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wera.g dala som dve horalky do L-ka, ako to písali kočky, vytlačila som si brázok z netu a vyrezala z horalky základ, obmazala nutelou a potiahla
2. okt 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g a to si u tej ženy za 25€/kilo aj niekto objednáva? wow, odkiaľ si, sťahujem sa
2. okt 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt nooo tiež nechápem tie ceny.. ale zákazníkov asi má, keď stále pečie :slight_smile:
@mamina1978 juj no jasné, bež uspať, mne sa malý budí zásadne len keď farbím poťahovku a mám ruky celé zasr...pototo :grinning: :grinning: :grinning: alebo keď držím poťahovku na rukách a idem tortu potiahnuť :grinning:
2. okt 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte,
prosim vas, poradte mi, mam robit krem na tortu s mascarpone, ale ja vobec nemam recept . prosim vas, vy ste tu sikulky sikovne, poradili by ste mi? dakujem pekne :wink:
2. okt 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, to trojsrdce????? nič?????
2. okt 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 Ďakujem moc za radu, asi to aj ja tak spravím, chcem to robiť smartflexom flowerom, tak aspoň ho toľko neminiem :slight_smile: nooo, tak som už od viacerých počula že pýta... .:grinning: a mne je blbé vypýtať si pomaly 10 eur za kilo :grinning:
2. okt 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 hej hej...to som si aj ja vsimla...ze ona suchy korpus obtrela maslom a obalila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnus :rolling_eyes: :sweat_smile:
2. okt 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 no ja som videla len mrte korpusu a masla, bleeeeeeeeeee
2. okt 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alicc ja robím smotana na šľahanie, 2 biele čoko spolu uvariť, priviesť do varu, nechať poriadne vychladnúť, vyšľahať so stužovačom, primiešať mascarpone a je :wink: s malinami je úúúúúžasnááá :wink:
2. okt 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok