• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@vlada111 jeeejo, blahozelam :dizzy_face: drzte sa :slight_smile:
3. okt 2012 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sladke, docitat vas po 3 tyzdnoch je ake umenie... ste sa rozpisali napriek tomu, ze ste boli jeden vikend off na stretku, ktore sa veelmi vydarilo ako citam! a torticky, co ste popridavali, akoze nemam slov, jedna krajsia ako druha!!!
Dakujem velmi pekne @jakelina za receptik na peceny caj, esteze som poctivo citala vsetky stranky, lebo pri recepte si mi z nicku ubrala 0 a nezobrazoval sa mi v upozorneniach :wink: Ale stalo to namahu preluskat vsetky stranky a olajkovat tie krasne dielka. este ta chcem poprosit, ake kombinacie ovocia mas odskusane (cerstve i mrazene ovocie)? DAKUJEM :slight_smile:
3. okt 2012 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 hehe ja ze ked uz baby pisu, ze uz to mas za sebou...ale docitala som sa ze este len zajtra mozno bude, tak drzim palce :wink: zas pisem skor ako docitam dozadu :sweat_smile:
3. okt 2012 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky , dnes tu bola u mna ta nevesta a hadajte aku svadobku si objednala ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čisto bieluuuuuuu :grinning: :grinning: ja ked som to pocula som sa hned zarazila v pisani :grinning: a ona kuka na mna aj so zenichom ze co sa stalo ? :grinning: :grinning: tak nakoniec sme sa dohodli aspon na zlatych stuhach z hmoty na kazdom poschodí+na ne biele ornamenty /inak napad ženícha :dizzy_face: / som tu este nemala takeho kreativneho zenicha :grinning:

a baby asi ma vykoti ja uz bola zdrava normal v pohode, nic ani hrdlo a ted vecer zimnica, hrdlo v prdelke a vyse 38horucka :confused: akoze zrovna v stredu ked zacinam tortovat-porazi ma! tak rano bezim k dr a nedam sa odbit ziadnymi cumlatkami ani coldrexom!!!! som im vravela ze potrebujemATB ale nie, dve ma poslali s cumlatkami domov :angry: :angry: :angry: ako keby ja mam cas byt dva tyzdne chora :angry: :angry: ach nastvana om na ne :angry:
3. okt 2012 o 02:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@larah no ked das rozmer 25x25 mohlo by to mat vsetko spolu 4kg ale zalezi ci davas tvaroh plnku s ovocim ktorej sa dava viac ako maslovej a je aj tazsia a aj kolko krat rozrezavas a plnis :wink:
3. okt 2012 o 02:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova - keby som si mala vybrať ja - dám siluetu... mne osobne sa to páči viac, príde mi morbidné zarezať nožom do tehu-bruška :pensive: , aj keď je to vlastne len torta, ale aj tak... ale poznáš to - 100 ľudí - 100 chutí :wink:
3. okt 2012 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mamina1978 prosím Ťa, idem robiť tortu pre pani čo celý život predávala v novinovom stánku a chcem Ťa poprosiť, či nemáš v zálohe nejaké inšpirácie. Ďaku :frowning2: jem
3. okt 2012 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g a maliny davas roztlacene do kremu alebo vcelku? ja mam namrazene a rozmyslam nad tymto kremom, lebo vyzera super :slight_smile:
3. okt 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no moja poznáme :frowning2: skoro sa uzdrav
3. okt 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 :grinning: :grinning: :grinning: margarétky nič nepokazia :grinning: :grinning: :grinning: a sú (teda aspoň tu u nás) stále v kurze :slight_smile:
3. okt 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anda1980 jejda, tak to mě mrzí, že jsem ti to takhle špatně napsala a musela jsi hledat, ale zase jsi si početla. :grinning: :grinning:
3. okt 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to ano, a stalo to za to, pastva pre oči :wink:
Este k tomu caju, aku kombinaciu ovocia mas overenu?
3. okt 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Žanetka moja a tá moja svadobka na 12-teho má byť tmavohnedá, poslala mi aj foto ako si predstavuje, aby bola urobená povedala mi svoje predstavy a mne sa to teda vôbec nepáči :frowning2: no čo už ... A ty sa pekne lieč a popíjaj čajík od @jakeliny
3. okt 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 silno drzim palceky nech vsetko dobre dopadne a deti nas casto velakrat prekvapia - Alicka to urcite skvele zvladne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anda1980 když jsou tam maliny, tak je to prostě nejlepší. Já koupím jeden nebo dva sáčky těch mrazených a k tomu dodám jablka, švestky nektariny do těch dvou kil. V létě jsem dělala i z rybízu, ten byl takový pikantní a taky moc dobrý.
3. okt 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 to je síce dobrý nápad, ale ona mi urobila nákres a tie srdcia chce vedľa seba
@mamina1978 krásna je tá posledná, ďakujem za inšpirácie, ale ako som už písala, mám presný nákres :confounded:
@lamps však,, myslím si, že margarétky sa hodia aj starým aj mladým
kočky, ďakujem za rady aj inšpirácie, nejako sa s tým popasujem a potom hodím foto
3. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina juchuu super, to vsetko mam doma, aj plny mrazak ribezli, malin, cernic, tak idem na to, hadam zarobim hned z viacerych davok, ked si to tu baby tak chvalili! díkes za tip :wink:
3. okt 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ja mam dneska vianoce :dizzy_face: prisla mi knizka od Alan Dunn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som si ju objednala skor k vianociam lebo bola v akcii taka som znej potesena :dizzy_face: aspon z cohosi lebo som na pn co som marod :unamused: dufam,ze budem do piatku dobre.
3. okt 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@yamahafazer brzo se uzdrav :wink:
3. okt 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha zvířátka jsou moc hezká :wink: :dizzy_face:
3. okt 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje rychlovka, jdeme dnes na návštěvu a já ty lidi vůbec neznám, je to nějaký známý od manžela, jenom vím, že mají dvouletou holčičku. Tak jsem se večer rozhodla, že jí upeču berušku a ráno jsem honem nakrémovala a potáhla.
Za inspiraci na očička děkuji naší housenkové královně.
3. okt 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@daniz Je mi luto....nemam :unamused: :unamused: :unamused: Aj ja mam teraz taku nezazivnu temu , ze ,, ranajkovy tac´´.......
A ten chlap pise aj do novin clanky, tak tam chce mat noviny, ale nie na oblatke, ale nejako zrolovane a z hmoty ......a nazov tych novin. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Aaaach neviem ako to urobim :confounded:
A napad pre teba...... tak snad by si mohla urobit stvorec akoby to bolo mnozstvo novin a previazane stuzkou ...ved vies ranna donaska cerstvych novin pred kiosk ......a este nejake kvietocky tam picnut :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inak neviem....v tejto oblasti mam vygumovane zavity :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina zlatunkaaaaaaa je ta lienocka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ukladam :wink:
........ a pusinku jej neurobiiiiiiiis :wink:
3. okt 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence......neviete náhodou niektora z vas,či v oklolý Zlatých Moraviec nerobí niekto jedle oplatky?na budúci týždeň ma manželík okruhle a chcem mu spraviť knihu s touto oplatkou.Ďakujem za ochotu
3. okt 2012 o 11:09  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 no právě nevím jak?? Myslíš jenom nějakou čárku???
3. okt 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 existuje aj tlac na fondan teda potah to by slo zeby si to aj zrolovala. Ale zase nievem ake je to este ohybne.... alebo vies co u nas v t-fornaxe robia aj cokotransfer podla zelania takze by sa dalo spravit to, preniest na hmotu a zrolovat
3. okt 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ...........................inspiracie z internetu a tu z MK.......................
to je jedno, len nech sa trosku usmieva :wink: :slight_smile: Taku s cervenou hlavicou este nemam v zbierke :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@mamina1978 děkuji, něco tam skusím dát a to první srdíčko se mi líbí asi nejvíc. :wink: Teď se dívám, že nemá ani tykadla. No já už jsem v práci, tak jedině až prijdu domů, jestli to stihnu.
3. okt 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 no ja to potrebujem uz na buduci tyzden :confounded: :confounded: :confounded:
3. okt 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok