• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@florentina dala som ju hneď na tortu, nebrali ju ďaleko... ale tú čo budem robiť v novembri vezú do Viedne, a tam sa obávam toho prevozu... :sweat_smile:
3. okt 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, peciete niektora taketo uzasne torty v Leviciach? Dakujem
3. okt 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meninova pre manzela..... :D
3. okt 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@mamina1978 to je celkom dobrý nápad :slight_smile:
3. okt 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 jsem doma a dodělala jsem tu pusinku a tykadýlka, tak vypadá s nimi líp. Dík za tip, já jsem se honila ráno, než jsem jela do práce, tak jsem ji tak chudinku odflákla, teď vypadá líp.
Ještě, že tě tu mám. :wink:
3. okt 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@jakelina Krasnulinka....... jemna, nezna.... aaach ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ukladam :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no hned je krajsia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby dlho som tu nebola a vás dočítať tak to by som asi nezvládla :slight_smile: ... tak aspoň idem popozerař vaše nové dielka :slight_smile:
@jakelina jeeeej tá je rozkošná
3. okt 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ještě štěstí, že mám takovou práci jako mám, že můžu většinu stihnout doma a když musím do kanceláře, tak ale s malým, protože mi ho nevzali do školky. Už mám z toho kolikrát nervy, tahám ho na poštu, všechny úřady, většinou, když mám nějaký důležitý telefon, tak chce kadit a řve Už jséééééééééééém. Pracuju měsíc a už začínám šedivět. :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Inak baby ja som už s pečením skončila, lebo už 4 týždeň zarezávam v práci a na pečenie mi neostáva čas, keď tak len fakt pre veľmi blízku rodinu. Ale tu sa vždy budem rada chodiť pozerať na vaše dielka :slight_smile: Možno na druhej materskej sa ku pečeniu znovu vrátim :slight_smile:
3. okt 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@jakelina To poznam velmi dobre .... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ja beriem mojich dvoch najmensich tiez vzdy so sebou do firmy. A tiez beriem aj domov pracu , a obcas hodim DOMA nocnu. Lebo ked ty mali spia , stihnem to rychlejsie a v klude :wink: :slight_smile:
A ako naschval ,ked telefonujem , tak potebuju na WC alebo su prave straaaasne hladny,ci smädny :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
No co uz , uzivajme si ich ,pokial su malicky.....ved to nie je nastalo, za chvilku su sebestacny a my to mame potom aspon o kustik lahsie.
Tak Majka do bojaaaaaaa :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 já si jenom představuju ty lidi na druhém konci teleonu, co si musí myslet. Většinou se začnou smát a je to v pohodě, ale když volá nějaký bl.., tak já jednou rukou dělám poznámky na nějaký papír co mám pro ruce a druhou utírám zadek :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana124 jeeeeej gratulujem k tehulkovaniu :wink: :slight_smile:
3. okt 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina Som veeelmi rada,ked teraz viem, ze nie som sama s podobnymi stresovymi situaciami :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Prosim vas, aky tvaroh pouzivate do pribinackoveho kremu? Myslim konkretnu znacku a typ. Ze skusim aj z inych, lebo ja z tych nazvov neviem vyjst. Napisu jemny a same hrudky to ma. Zatial som skusala len z Lidla, taku 250 g tehlicku co je.zabaleny ako maslo.
3. okt 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 z Lídlu ve vaničce tučný.
3. okt 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana124 taky gratuluju k těhotenství :wink: To buď ráda, že máš práci, protože jako těhotná to se špatně něco hledá.
3. okt 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana124 gratulujem k tehotenstvu :slight_smile: ja tiež zarezávam od pondelka v práci a veru už aj hneď idem piecť, dcéra má meniny v nedeľu :wink: snáď to zvládnem a budúci týždeň pečiem dobrej kamoške tortu a ešte som zobrala jednu malú, lebo ma prehovorili, ale neviem ako to zvládnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 kflnd, plnotucny cerveny 250 g, vo vanicke
3. okt 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, aku mate skusenost s eshopom sikovna mama? vo stvrtok som robila objednavku a stale tu nemam tovar:frowning2:.sice som dala poslat postou, ale posta trva dva dni, takz som ratala, ze uz vcera bude zlty listok a prdlajs.................ani dnes nie je a ja potrebujem robiiiiiiit:frowning2:
3. okt 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este jedna...... :dizzy_face:
3. okt 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@nika222 ja ich dávam v celku, najprv dám na korpus krém a potom dám maliny celé :slight_smile: teraz som ho robila do šachovnice a všetkým ževraj mooooc chutila, ja ju mám tiež veľmi rada :slight_smile:
3. okt 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby z Levíc a okolia ,ktorá ste taaaam ?? @lindauciatko je moja kámoškaaaa dikyyyyyy
3. okt 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina mala som to šťastie že mi držali moje miesto v práci a vlastne do práce som nastúpila už tehotná a vzali to v pohode, tak som rada že to takto vyšlo :slight_smile:
@eliska22 ďakujem, tak to budeš mať toho veľa, držím palce aby si to zvládla :slight_smile:
@mamina1978 ďakujem :slight_smile:
3. okt 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt ja som si tam raz u nich objednala kurierom a keď mi objednávka neprichádzala tak som tam zavolala a tá pani sa mi ospravedlňovala že akosi zabudli na moju objednávku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Určite tam zavolaj a spýtaj sa či ti to už poslali. :slight_smile:
3. okt 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 a keby si jej dala možnosť zmeny, ukázala jej ako by to mohlo vyzerať, keby to bolo trochu inak ako chcela a možno sa chytí, niekedy si to nevedia vôbec predstaviť a až v reále zbadajú, že iná varianta je krajšia
3. okt 2012 o 14:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ja mam len dobru skusenost,ale ja davam vzdy kurierom lebo objednavam hmotu a hned to mam na druhy den doma najviac dva dni ak by to travalo,ale fakt mi to zatial hned poslali
3. okt 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer kurierom aj ja zvyknem, ale teraz som objednavala S TYM, ZE MAM DOST CASU, TAK NACO PLATITI POSTOVNE VYSOKE, KED MOZEM USETRIT PAR eur...........ja som ratala, ze ked to v piatok poslu, tak posta trva dva dni, tak utorok je to tu.asi idem patrat po zasielke
3. okt 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a ako vies ze posta trva dva dni ? ked ti to posielaju balikom 1.triedou ta trva od 2 az do 7dní , ak bez 1.triedy tak aj 14dni
3. okt 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dobierka je datum podanie plus dva dni.............overene na poste.......aspon tak mi na poste hovorili a vzdy to tak bolo....posielam dost casto
3. okt 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok