• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
aaa holkyyy, moja prvá pivonka s kazdym lupienkom na drotiku :sweat_smile:/ a druha celkovo :sweat_smile: len ta bola bez drotikov v lupienkoch/ , nie je bezchybna viem , ale aspon drzi, tak som rada :sweat_smile: som nevydrzala a dala ju uz dokopy len ted som musela ist do postele bo umieram :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@pristela pekna.....a ty sup do postele, dievcica.........liec sa :wink:
3. okt 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova suhlasim, ale myslim si, ze ked chce upiect len jednu tortu, tak investovat do jednej extragelovky 5 eur je zbytocne a hlavne drahe:frowning2:
3. okt 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diana212 ahoj tu maju hociake disney sviecky
http://www.bona.eu.sk/objednavka/licencie/dekora1294478462/
Ja som odtial kupovala po 1 ks. Skus im napisat.
3. okt 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som drôtikovalaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@lamps kraaaasne:slight_smile:
3. okt 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 Ďakujem za radu
3. okt 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a ja som dnes gulickovala a farbila:slight_smile: a uz tu salku fakt necham tak, len este dnu dam puncovinu a na vrch kavou zafarbeny piping gel:slight_smile:
3. okt 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@lamps v prvom rade chcem pochvaliť kvety su nádherne ako žive a zároveň sa chcem opýtať ake suroviny použivate na výrobu týchto krásnych kvetov, som začiatočnik...
3. okt 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt jasne aj ja suhlasim.., mne sa zadarila pekna cervena a cierna aj s wiltonkou... :slight_smile:
3. okt 2012 o 16:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps uuuzasneee suuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tie farbyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kukam ze mas drotik len kusocek dnu, obdivujem mne sa to zlomilo :frowning2: :frowning2:
3. okt 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps mne by sa to zlomilo , tam malo byt :grinning:
3. okt 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a ja ze uz davno niekde zabalena pod perinkou oddychujes:slight_smile:) a ty nam tu robis spolocnost:slight_smile: sa divim, ze pri tej teplote vladzes mrkat na komp
3. okt 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt som pod perinkou, potim, notas na perinke :grinning: ale uz idem zavriet oci aspon na pol hodku a pak zas makat, sakra, akurat ted ked mam vela pecenia :angry: :angry: :angry:
3. okt 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilkaaa na tieto kvietky som použila Smartflex velvet ale dobrý na modelovanie aj Smartflex flower :sweat_smile:
@pristela jááj Žanetka ďakujem za pochvalu :sweat_smile: a ja ti neviem koľko má byť drôtik zapichnutý do toho lupienka :sweat_smile: ale tieto držia, len jeden dom zlomila
3. okt 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela drzim palce, nech sa aspon dari, ked uz ides v takom stave makat.veru ti to nezavidim.....mne sice tiez nie je fajn, ale aspon nemam horucku..........
3. okt 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela prenadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je zo srdiecka vykrojena? a farba je to aka prosim? dakujem.
3. okt 2012 o 16:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps kvietky sú úžasné :slight_smile: a ja by som aj rada vedela čo sú to za kvietky, lebo v tomto som ja totál mimo :sweat_smile: :grinning:
3. okt 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 :grinning: :grinning: :grinning: jáááj dievča zlaté, to ti neviem ani ja :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nejaký novovymyslený druh? :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps seper :slight_smile: také mám rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som si hneď uložila ako inšpiráciu
3. okt 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 aj ja mám také rada, aspoň ich nikto nemôže skritizovať, že sa nepodobajú na originál :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps prééésne tak :grinning: :grinning: a veď kvetov je tóóóľko, že ani nevieme aké sú ... aj napríklad ruže ... toľko druhov ich je a každý je úplne iný. A také kvety sú naj ,lebo sú ORIGINÁL
3. okt 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tá vyzerá ako ozajstná porcelánová
3. okt 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 aj jak dobre pre nás, že ich je toľko druhov :grinning:
3. okt 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak dakujem:slight_smile:)) no, to je cielom, aj ked od porcelanky ma este daleko:slight_smile: ale hadam sa bude pacit
3. okt 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova Jeeeej dakujem :slight_smile: si zlata, no oni nechcu jedlu oblatku a este .......ja nie som na SK :wink: :slight_smile:
3. okt 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY, stala sa vam to? Robim kokosovu plnku - maslo, salko, puding. Otvorim SALKO a mam pocit, ze je zle. Mierne smrdi a ma chut kysleho mlieka. Neviem, ci mam skreslene chute tehotenstvom, ale nechapem to.
3. okt 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela ja som už mala skysnuté, aj tu baby písali tiež také prípady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22
@abriela presne.mne sa to sice este nestalo, ale citala som uz niekolkokrat, ze taku skusenost mali
3. okt 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaaa.g Zuzi, precitaj si stranku tortyodmamy.sk Je tam vela rad, postupov. Kazda z nas zacinala. Sice ja som spravila len 7 tort :slight_smile:.
Moja druha aj s navodom: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=47065&user=239449
3. okt 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok