• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. septembra 2017 
@aduskatt Mas na mysli toto , tie male kristaliky??? :wink:
4. okt 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnesna, prave odovzdana :slight_smile: Cokoladovy korpus, karamelovy krem ;)
4. okt 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@aduskatt no vím, jaké jsou to nervy. Já takhle šílela s tou barvou minulý týden, když nedošla, ale to bylo tím, že nám nefungoval zvonek a v pátek byl svátek a to já nezaregistrovala a tak jsem to vyzvedla až v pondělí. A jinak mě zase nemile překvapilo, že jsem psala do eshopu, zda mohu barvy vrátit, protože se stalo co se stalo a žádná odpověď. Když něco objednám, tak komunikovali vždy hned a teď nic.
ALe pro tebe by pro příště bylo řešení otevřít si ten kamený obchod, jak jsi psala a máš po starostech :grinning:
4. okt 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana krásná čistá práce....
4. okt 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina dakujem, tie topanky a kabelu som susila uz od pondelka, tak som sa bala, aby sa mi to nerozpadlo ked som to davala na tortu :slight_smile:
4. okt 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt uz som to nasla aj na dvojke ....je to na piatej strane zhora aj s popisom :wink: :slight_smile:
4. okt 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela prosím ťa, akú veľkosť drôtika si použila na tu pivonku?
4. okt 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Vsetko najlepsie prajem, vela zdravia stastia a vydarenych torticiek :slight_smile:
4. okt 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 presne to micka, ale uz som si poradila.dala som do misky cukor, vodku a farbu, uvidime, ake to bude, ked to vyschne:slight_smile:))
4. okt 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 no a ja som to hladala od zadnych stran a asi som to prehliadla, elbo samozrejme to bolo prve, kde som hladala a potom uz google a tam som tzake spojenia uz vytvarala, ze az:slight_smile:) ale aspon som si zopakovala chemiu a pokusy, co so robila s detiskami v skole:slight_smile:
4. okt 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pro ty co byly na stretku: holky u nás dávají v telce reklamu na nějaký nový tablet či co to je a reklama je v tom duchu, že kdekoli na cestách můžeš dělat vše co potřebuješ a uskutečnit tak každý svůj nápad...a obrazem k tomu běží, jak má někdo na tom displeji třípatrový dort a pomocí šipek ho zbobí nějakými květinkami...vždycky si u té reklamy na vás vzpomenu a musím se smát a manžel nechápe, co je na tom tak vtipného....to by se nám hodilo místo toho photoshopu :grinning:
4. okt 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mamina1978 to by som ten kandys najskor musela mat:slight_smile:
4. okt 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja to chcem dat na cisleka:slight_smile:

dakujem vsetkym, ktore ste mi venovali cas hladanim a dobrymi tipmi:slight_smile:
4. okt 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ono to aj vidiet ze je kysle. na jednej strane nie je krasne hnedy ale take biele akoby s povlakom a take dopukane ci co. a to musia citit aj chlapi mna pri niektorych az naplo :zipper_mouth:
4. okt 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky robila som tie Niggeline kosicky od (@vierka0) a tento krat maju lepsiu chut :slight_smile: Takze dalsie do zoznamu bezlepkovych.
Chcem sa vas opytat. Robila som parizak, ale sa mi rozlieval. :unamused: Kde som urobila chybu? Zdalo sa mi, ze je dobre vyslahany. Pekne robil spicky :confounded:
4. okt 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@aduskatt jaj tak to nee na ciselka asi
4. okt 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 a ako dlho si chladila tu zmes? a nepreslahala si ho pripadne? on krasne drzi tvar inak
4. okt 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 ja do neho davam stuzovac
4. okt 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no mala som ju dva dni v chladnicke :unamused: No praveze ked som slahala, tak bol stale riedky a potom zacal pekne hustnut. Dokonca sa mi "omotal" na metlicku :grinning:
4. okt 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ak si hladala to, co som ja davala na dvojku a teraz aj sem tie dva obrazky, tak to bolo z tej blokovanej nemeckej stranky, to ti ujo google nevygoogliiiii :unamused:
4. okt 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa ted smejem vzdy ked niekto spomenie fotoshop :grinning:

@muffinka8 na lupienky 26 a na stred 22 :wink: a neviem ktos a to pytal , vyrezavala som lupienky s vypichovacom na tulipan , par prispevkov nizsie pod pivonkou som davala nan link

Holky je mozne ze drotiky trebars č.26 niesu vzdy tak isto hrube???? ja kupovala vzdy v kamennom 26, ted som si objednala a prisli mi sice 26stky ale su tensie nez tie co mam doma, som nadavala :angry: ale tak robim s nimi aj tak, co uz mam :confounded:
4. okt 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela mali by byt rovnake ale mne sa tiez minule veru zdalo ze to je naopak hrubsie ako som zvyknuta /myslim ten drotik :grinning: /
4. okt 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@simasa hmmm, musim stuzovac pozriet, neviem ci ho mozem. :unamused: Dakujem za tip.
@dm1 no musela som nieco pototo, lebo je to ako.....:grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 och keby mne pride hrubšie , čuším a držím :grinning: :grinning: :grinning: ale mne prišli tenšie :grinning: :grinning: :grinning: no nic zas som mudrejsia a budem kupovat v kamennom obchode :wink:
4. okt 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@drobec33 pocuj mam ho poruke smeta-fix od Dr. Oetkera a asi ho nemozes pisem zlozenie:

modifikovany skrob, cukor, stabilizator /fosfor. trivapenaty/. Vyrobene v zavode, ktory spracovava susene mlieko, susene vajcia, psenicnu a lupinovu muku....
4. okt 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no len ja som zrovna tensie potrebovala :grinning:
4. okt 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ďakujem, ja mám doma len 22 a to máš pravdu, že to je akurát tak na ten stred
4. okt 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 hmmm zasa uvedene iba modifikovany skrob. :angry: To radsej nie, neverim tomu :unamused: Ale dakujem velmi pekne :wink: Apropo, myslim, ze som ju preslahala?
4. okt 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 a ked ti "stiekla" mala si ju kde ?ozdobene a strcene v chladnicke alebo vylozene na stole?
4. okt 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok