Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
lawli
6. okt 2012
-dnešné dve... a tohotýždňové spolu 🙂
jahu348
6. okt 2012
Robi niekto torty na objednavku. Piestany a okolie? Dakujem za info. 😉
pristela
6. okt 2012
Bozinku holky ta akoze zlata ]-( s hnedou a bielou fuj, to vam ti je škaredééé, bleeee :-p teda bolo by to dobre na oslavu pre 70rocnu pani , ale ako svadobna :-x :-x :-x :-x aach nestastna som z nej 😞
lawli
6. okt 2012
@pristela Žanetka to ti je teraz taká móda ,ja som prednedávnom tiež robila svadobku v týchto farbách a teda tiež mi to nesedelo ...no holt zakazník naš pán 🙂 ...neboj bude krásna ako všetky tvoje výtvory (nielen tie tortové) 😉 x-) x-) x-)
kuk tu je moja https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5196890...
mia114
6. okt 2012
No babulky ja tu stale dumam nad tymi plnkami 😞 ja voobec neviem ako ich mam spravit, nasla som nejake recepty na take plnky, ale ked ja straaasne nemam rada robit plnky s maslom, ja sa vzdy bojim ze sa mi zrazia 😞 mate niekto odskusane nejake recepty na nugatovu plnku a bananovu prosiii,. myslite ze by mohla ist nutela do slahacky a z toho spravit ako pariysku slahacku, alebo daku nugatovu cokoladu tam dat? a bananova da sa aj rozmixovat banan a dat do pudingu, nebude to riedke potom? alebo ho dat do traseneho kremu? ach jaj, nemam rada robit nove plnky :-N
marianabila
6. okt 2012
ja som amaterka,robim len pre rodinu,aj marcipanove.tato bola pre syna na narodky
yamahafazer
6. okt 2012
@mia114 ja ked robim bananovu tak uvarim bananovy puding a normalne vyslaham z maslom a poukladam na krem nakrajany banan na kolieska nemexijum banan do plnky a nugatova by sa dala spravit aj ako parizska slahacka len pouzijes nugatovu cokoladu a nugatovu nerobim,ale viem co sa robi tiez si uvaris vanilkovy puding a vyslahas s maslom a zaslahas nutelu
marianabila
6. okt 2012
@levandulka3 bože,kraaasne!
mia114
6. okt 2012
@yamahafazer a nieje to z bananoveho pudingu take umele?
marci2305
6. okt 2012
Moja dnešná čokoládová. Je krivá, no dnes som nemala náladu nič robiť. Akosi sa mi nedarilo 😞 Ale čo keď ju musím ešte dnes odovzdať.. :-|
zuzkaaa.g
6. okt 2012
@abriela velmi pekne dakujem 🙂
drobec33
6. okt 2012
Kocky, viete mi prosim poradit, ci existuju vykrajovace na mini muffiny? Co mam aj klasicke vykrajovace na medovniky, tie su vsetky velke :-| Dakujem za rady. 😉
yamahafazer
6. okt 2012
@mia114 nie praveze to ma dobru bananovu chut
pristela
6. okt 2012
@lawli jeej :-N , aach ja ludí asi nechápem 😞 no idem stiahnut foto a kuk čo to odfotilo 😞
pristela
6. okt 2012
tak tu fotoše 😞 svadobka ma dole pribinak+maliny, stred karamel, vrch pribinak+jahody
a rugby je bledy korpus, tiramisu + piškóty namáčané v káve
mimcak
6. okt 2012
@mia114 ja by som to urobila presne ako yamahafazer. Určite ten banán nemixuj ja som to raz vyskúšala a nebolo to dobré.
janula.h
6. okt 2012
@pristela čo sa hmúriš?? šak šumnéé 🙂
jakelina
6. okt 2012
@pristela ty jsou nádherné obě. 😉
mia114
6. okt 2012
@pristela ved je kraaaasna ta torta x-) x-) ludia si obcas vyberaju zvlasne farby na svadbu 😉 si len farbou robila ten vzor?
mia114
6. okt 2012
@yamahafazer @mimcak
dakujem za rady, tak tu bananovu vyskusam teda spravit tak ako radite 😉 este skusim zakaznicku nejak prehovorit aspon jeden krem iny :-N
janula.h
6. okt 2012
baby som ko ako nikdy neviem asi starnem alebo ten môj boľavý zub?? 😞 neviem ale mám dosť 😞 myslíte že by predýchali ľudia ten bordel čo tu mám a ja si idem ľahnúť kým Miško spí?? super víkend 😃 ešte jedna šiltovka alebo McQuenn a strieľaaaaaaaaaam!!!
anibas
6. okt 2012
Pekný víkend dievčatá @simasa @mrka2 @iwulka23 @lawli @pristela - nááádherné 🙂 🙂 🙂 🙂 a určite aj chutnééééééééé
anibas
6. okt 2012
@janula.h fantázia x-) x-) x-) x-) a ten zub daj vonku !!!!!!!!!!! hned v pondelok !!!
anibas
6. okt 2012
No a moja zvláštna objednávka : kto túto pani nepozná - ten nepochopí 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
janula.h
6. okt 2012
@anibas dikyyyyy zvládla si bravúrne toto zadanie moja 😃 PS: kde je páska?? :-p ozaj asi ho dám alebo si ho vyrvem ja sama 😃
broucek2
6. okt 2012
@pristela moc pěkné. Tak konečně ne bílá svtebka :o))) to jsi měla radost, ně?
mizulienka
6. okt 2012
ahojte, vobec vas nestiham citat, pridam moje a pozriem sa aspon par stran dozadu 😉

@vlada111 Vladi, akurat som si precitala, ze sa chystas do porodnice? 😉 ci uz je male na svete? 😉 drzim palce 😉
lamps
6. okt 2012
@pristela Žanetka, tuším asi ako sa cítiš 😞 , ale torta je pekná a rugby je bombová :-N
vlada111
6. okt 2012
@simasa krásna práca
pipka
6. okt 2012
@anibas dokonale si to zvlaadla 😃 a ten kolacik nakrajany... :-N ja skapem 😃 😃 😃
dokonala 😎

@pristela ...a tebe sa co nezda, sak je v pohode torta..a to je zlata? mne vyzera tak medovo-zlto =-) 😉