• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@mizulienka moc pěkné dortíky
6. okt 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásne tortičky naozaj nádhera :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: Prosím ťa nenapíšeš mi ako presne si robila tu ragby myslím to vnútro to tiramisu a piškoty. Ak si nájdeš chvílku čas.Vopred vdaka :wink: :slight_smile:
6. okt 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 a keby si skúsila ten bešamelový a dala do neho miesto kakaa nutelu?
6. okt 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a kde je tá zlatá? Som sa bála, že to bude gýč a náhodou si to dobre zmákla. Mimochodom, photoshop má zlatú, že? :grinning:
6. okt 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas tie detaily sú úžasné
6. okt 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka Luci odpadnem z teba. Tie detská máš tak prepracované, že to aj stíhaš. Ešte som doma, čakáme čo bude, v pondelok ďalšia kontrola.
6. okt 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak toto je prvý kombajn class, sa na seba hnevám, vôbec mi to nešlo tak ako som chcela a výsledok tiež nie je vôbec ono :unamused: :unamused: :unamused:, sa aj hambím to sem pridať :frowning2: jáááj no a môj malý, ktorému hrozne chutila čokoládová plnka :slight_smile:
6. okt 2012 o 15:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@vlada111 hihi, ja som nikdy nerobila besamelovy :sweat_smile:
6. okt 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Jasne, mozes. Mala 45 cm.
6. okt 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 hanbíš sa??? šak je dokonalý !!!! veď je to torta kombajn!! s detailami ! perfektnááááááááááá niekto ho nevie nakresliť a Ty tortu urobíš!
6. okt 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte ,moja dnesna kor.coko,plnka mascar.+maliny,vaha 4,7 kg.
6. okt 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este fotka.
6. okt 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@anibas Odpadavam, to su inak premakane drobnosti, kolace aj vak... a co to ma babicka za chrbtom :grinning:
@pristela zase si kecala... :grinning: krásna je!
@mizulienka Ty mas tie detske vzdy take krasne, ta cerveno-cierno-bielo-zlta kombinacia farieb sa mi velmi paci
@vlada111 dakujem.
6. okt 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h Jáj ďakujem, ja tam vidím toľko chýb, ako som upevňovala tú želatinu na okná, tak to mám také nerovné tam a tak... ďakujem si mi dodala trochu sebaistoty
6. okt 2012 o 15:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, kde maju taku tu kvetinkovu formu na korpus, neviete nahodou? hladam to tu a neviem nikde najist.
6. okt 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 preboha okná?? kokos až teraz som si všimla :grinning: ešte aj okná to má :grinning: super§
6. okt 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas čo koláčik ale ten peračník šiknem :grinning: je tam a strúhadlo??? ináč nepospala som ani sekundu došla mi svokraaaa :angry:
6. okt 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ináč baby dávali ste obrázky kuchýň čo tak súťaž a najväčší bordel v kuchyni po pečení??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@janula.h kľudne, ja určite vyhrám :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa moja mala si vidieť svokrin pohľad keď tu vstúpila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela chcem sa opytat... :sweat_smile: je torta niecim vystuzena aby vrchna cast nepadala?alebo len vrch polozeny na spodnej? :confused:
6. okt 2012 o 16:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dokončená už aj druhá :wink:
6. okt 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
ďakujééém @janula.h lepiaca páska je toto žlté stočené na stole :wink: :wink:
6. okt 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Tá medailová je fantastická !!!!! a ostatné su tiež krásne :dizzy_face: :dizzy_face:
6. okt 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 Máš 100 bodov za odvahu - perfektné kosy či čo to je a tie sklá ????? supééér :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. okt 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa Silvika to je jej 16 r. syn, s ktorým sa stále učí - mala ho neskôr -a červené za ním je vedro, smeták a metla :grinning: :grinning:
6. okt 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia114 ach, ved to , ja som ju mala celu presne nadiktovanu :frowning2: ale co uz , uz je tam :confounded: tie ornamenty su klasiky cera+cukor+kakao, ja sa bojim malovat farbami na torty bo aj tato sa mi rosilaaaaa, sa bojim ze by mi zacali pak stekať dole
@broucek2 dakujem , ale nie z tejto farebnej kombinacie som teda vobec nemala radost :unamused:
@pipka nuz to ti neviem aka je to farba, ale takto mi ten sprej chytil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mimcak myslís recept na tiramisu , ci len ako to tam je ulozene?
@vlada111 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem ci ma, ja ten fotoshop este stale nemam , ale poctivo sa tvarim, že mám :grinning: :grinning:
@mizulienka uuuuuzasneeeeeeeeeeeee, babatko chcem byt pri tebe , aaachhh :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasne vsetky!
@marianabila ano je vystuzena, vzdy vystuzujem uplne kazdu poschodovu aj malicku, kazde jedno poschodie ma svoju vlastnu ukrytu podlozku, ktoru drzia slamky a v kazdej slamke je este po dvoch spajdlach, ale spajdle davam len do velkych svadobiek ktore dlho stoja vonku a su tazke, inak stacia len slamky
6. okt 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambula1307 ahoj...takže aj mňa by potešil recept...alebo nejaký ten hotový veterník??? :slight_smile:
6. okt 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :slight_smile: dakujem za radu :zipper_mouth:
6. okt 2012 o 17:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Jaaj do rici, no to som Ta pochvalila, co? :grinning:
6. okt 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok