• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@dada2007 vitaj v klube moja ja mam uz troch za sebou, tak este dvoch ked spravis, uz si LEPSIA :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka práve mi písala oslávencova mama.......že dadka, dakujeme za tortu....kráááááásna, ale neuveríš, my sme ju nemohli ani rozkrojiť-malý nedovolil..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že až zajtra, ked prídu další gratulanti :sweat_smile: :wink:
6. okt 2012 o 23:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
6. okt 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale ja sa tesiiiim ja mam objednavku na november, ze poschodka...na vahe nezalezi...ze kvietky, motyliky, cervicky, lienocky, slimaciky, chrobaciky...no kraaasa...a farby a vsetko podla seba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
uz tyzden tu zhladavam a kukam inspiracie...tak ak by ste naaaahodou niektora mali nieco chutne, detske s chrobacikmi a slimacikmi a lienockami a podobnymi ... zdrobnelinkami :grinning: tak priviiitam :wink: :wink: :wink:

a na vrchu ma byt Motylik...ako ho mam vykrojit, ked ma stat? vkuse alebo poskladat z nejakych kridielok zvlast a tela zvlast?
6. okt 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ďakujem kočky za pochvalu
@lamps juj, keby si bola bližšie, tak by sme tvorivo kávičkovali
@pipka vezmi po ceste andrejku a dojdite do Tatier, na kávičku :slight_smile:
6. okt 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby stale premyslam...pre 9 mes. chlapca uz sa asi nehodi male baby spiace na tortu na uvitanie do zivota ze? :sweat_smile: tak ted bud urobt macka alebo vacsie babo sediace vymodelovat :confused: mam nejaku predstavu a este sa aj bojim, ze ked nebude bielo modra, tak sa nebude pacit, ale to mozno len moj pocit...chcem tam este bachnut zltu farbu... hmmmm
6. okt 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 aj mne dnes pisala kamoska, co som jej rano to srdiecko odovzdavala, ze no taku fantaziu som este v ustach nemala, ze konika aj auticko si krpci odlozili a inak ze sa doslova zozrala za par minut....aj hmota :sweat_smile: :grinning:

tak to som taaak rada, to taaak potesi, ked vies, ze niekomu spravis radost a este mu aj chuti :wink:
ze hned mam radost zit :grinning: ...a mm na nocnej...no kto sa ma lepsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mariann2 jaaaaj, ja ked sa nastvem, hned pridem...aby si sa necudovala :grinning:
sak vies ako ja potrebujem vypadnut z tohto blazninca tu u mna doma :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 podla mna ju kludne sprav farebnejsiu...a babo moze byt aj plienkove loziace :slight_smile: :sunglasses:
6. okt 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Janka tekéto
6. okt 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@pipka hahaaa, no tak kávou u mňa veľmi z blázinca neunikneš, to je ako z kaluže do blata :slight_smile: moje tri deti sú ako cunami, tiež som občas zrelá na psychiatriu, hlavne v piatok večer, ale kľudne príď, rada ťa opäť uvidím :wink:
6. okt 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak tento vikend som si zas trosku potortickovala dopalila som si dlane ale tak kto nic nerobi nic nepokazi teraz vas uz mozem ist docitat a polikeovat :wink:
6. okt 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@lamps jeeej Andrejka tie su kraaasne, ulozila som si a veru urcite nieco z nich pouzijem :wink: len tu dvojfarebnu hmotu neviem ako by som dala :confused: :sweat_smile:
6. okt 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 tak ta vyslobodime dakde do kludu na vecer :sunglasses:
6. okt 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka myslíš to vytieňované? To namaľuješ tak dostratena hrubším štetcom alebo hubkou na riad a ešte jednu ti sem dám
6. okt 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pipka
@mariann2 stretávku pri kávičke si môžete dať aj u nás, ale tiež mám doma deti :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2012 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no nevim nevim, ci by som to ja tak kraasne dokazala :sweat_smile: aale no nehadzem flintu do zita zatial :sunglasses:

tato je nadhernaaa...tu uz aj ja mam v inspi ulozenu, ale toto je moc velka a ja potrebujem taku jarnu, chrobacikovu, motylikovu, lienkovu, hribiky, slimaciky...tak take daco budem tvorit :slight_smile:
6. okt 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps sak toto...tie deti tu aj ja mam :grinning: :grinning: :grinning: ale nasi maju na Zahori prazdny dom na zimu, tak ja mozem uniknut tam...nechce sa niekto pridat na vikend? :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mariann2 nadherna robota jedna krajsia ako druha :confused:
6. okt 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps moc krasne inspiracie
6. okt 2012 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, děkuju za pochvalu svatebního dortíka. Otevřu to a takových laiků .... udělaly jste mi radost. Děkuju

Dneska jsem dělala Pepinu a na pudink jsem se vykašlala. Utřela jsem máslo s pudr cukrem. Potáhla a ráno jsem zvědavá na výsledek. Dám si budíka. Pokud se to posejruje, tak abych měla čas na další pokus
6. okt 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
no cicusky ja sa pre dnesok lucim...ocka klipkaju, idem haji...dobruuu :wink:
6. okt 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt mne sa dneska tiez tak drobila ani neviem opisat presne co som s nou mala ale iba pri valkani spridala som tam trochu pdt a potom to islo.a predtym ked sa mi nedala tak som si potierala ruky cerou niekde som to citala a pomohlo to ako si dopadla ty?
6. okt 2012 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka krásne sníčky, mm mi robí prednášku o vesmíre :grinning: :grinning: :grinning: vôbec mu nerozumiem, ale on je taký vytešený :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka
@lamps @mariann2 holky chcela som napisat, ze vsak dojdite ku mne na cafícko, moj pubertak da pokoj a maly tiez :grinning: aaaale pak som zazrela @pipka vetu :grinning: :grinning: :grinning: a ja sa isto hlásim na bezdetný únik na záááhoríííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už ani raz nespomeniem toho "pavúka", budem poslušná, fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
6. okt 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
6. okt 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby potrebujem znovu poradit :frowning2: auticko som potiahla K2 (jasne dost s velkymi chybami) ale este som dokoncovala nejake detaily a ja leniva som to robila pri otvorenych dverach v chladnicke a zrazu sa ta hmota javila ako keby sa "potila" :pensive: ked ju necham do rana tak to prejde ci co s nou teraz????
6. okt 2012 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásné dorty, wau
6. okt 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenkka keď ju dáš do chladničky prestane sa potiť :grinning: a daj si do chaldničky kus karonu, polystyrén alebo bavlnenú utierku - to pohltí vlhkosť v chaldničke a tortu bude v poriadku :wink:
6. okt 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem, dakujem a este raz dakujem krasne :dizzy_face: bola som sa kuknut ale sa poti dalej tak jej tam idem dat aj karton aj utierku, dufam, ze do rana ju to prejde...lebo sa mi celkom paci :grinning:
6. okt 2012 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok