Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
6. okt 2012

@pristela ja ta zozerem raz faaakt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aduskatt
6. okt 2012

@nika1985 ja este robim...........dve poschdia potiahnute, to najvacsie este nie, zachranujem po castiach.....a prisaham, ze naposledy som robila MMF

ajka82
6. okt 2012

@pipka jani ty este zhanas tie detske motivy vykrajovacky ci uz mas?

79zuzana
6. okt 2012

Ahojte, nemate niektora z vas ulozene nieco pekne... dostala som objednavku na poschodovu tortu k 80. narodeninam pre zenu. Je im jedno ako ju urobim, len nech je tam vela kvetov 😉 Dakovala ;)

rapunzel1
6. okt 2012

@janula.h ja som robila túto, ak ti to trochu pomôže https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4826902...

pristela
6. okt 2012

@jenkka a nemáš niečo mliečne pod poťahom 😕 😕

@pipka oo,prečo? 😕 niečo som urobilááá ? 😕 ved ja ťa ľľľúúbim 😀 😀 😀 😀 😀

Holky a strasne moc dakujem za pacitka!!!!!! ste fakt úžasne ,moc to pomáha a teší, ale i tak budem rada ked zabudnem na tento víkend 🙄

aduskatt
6. okt 2012

@pristela zlatko. tak na tento vikend aj ja s chutou zabudnem......teraz som potiahla tortu, od osmej☹.................dam 5 min pauzu a idem spravitbleskom kvety a dat to dokopy

mamina1978
6. okt 2012

Pridavam moje modelovane LEGO, ktore zajtra posielam do Bratislavy. Torticku urobi v Bratislave moja mamina , lebo ja nemam moznost ju ako na buduci tyzden tam dopravit. Je to pre mojho synovca, k jeho 9 narodeninam. 😉 🙂
Foto celej torticky pridam, ked mi pride od maminy foticko 😉 , potom ho sem dodatocne dam. 🙂
A idem vas docitat..... aaaaaa popozerat tie krasne vytvori, co ste urcite tu popridavali... 😵 😵 😵 😵 😵

mamina1978
6. okt 2012

@vecernicci naaaadhernaaaa ovecka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamina1978
7. okt 2012

@njonja nadherne , suproveeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pristela
7. okt 2012

@aduskatt drzim moooc palce 😵 !!!!! ja bola vcera do 5rána ☹
idem uz konecne spaaaaaaaat, mám hotovoo, tak nech sa vyspím pokial si žienka príde ráno pre mcqueena 😝 ale teda nečačkala som ho , ani podvozok hore som nedavala , uz nemam nervy piplat sa , tento víkend fakt dost 😖 .

aduskatt
7. okt 2012

@pristela dakujem, ja tak budem dnes asi....jo, a ked mi posles do IP adresu, poslem ti marsh.........mam 300 gramove mimalne dva baliky 😝

mamina1978
7. okt 2012

@aduskatt ADAAAAAAA 🙂 , vsetko len to najlepsie k tvojim dnesnym krasnym narodeninam ti prajem....... 😉 🙂

aduskatt
7. okt 2012

@mamina1978 dakujeeeeeeeeeeeem🙂) oslavujem pracou 😝 😀

aduskatt
7. okt 2012

niekomu dobru noc, niekomu dobre rano🙂

miciatko
7. okt 2012

@mamina1978 ten panacik je ako zivy aj lego ,uzasne sikula

miciatko
7. okt 2012

@aduskatt ako to dopadlo???

dada2007
7. okt 2012

baby, ja si myslím že vždy zostanem pri tom istom detské torty, plus krstinové......nejaké tie 3D.....a zopár s ružami...............neviem, či sa niekedy odhodlám na stensil 😖 .......či ľalie alebo teda kvietky na drôtiku........moje pokusy o pivoňku boli strašné..........uvažujem nad súkromnými hodinami u @pristela 😅 😅 😅

levandulka3
7. okt 2012

bola som upozornená že som nepridala slubené 2 torty tak to musím rýchlo napraviť 😉

nika1985
7. okt 2012

@aduskatt ja som zas s mmf spokojna nepouzivam ten vas recept ale na 180g davam 600g cukru takze co si pisala vyssie ze asi mas moc cukru na 300g sa mi zda normal.neboj nabuduce sa ti to zas podari to bol len zly den 😉urcite si to zvladla lavou zadou uz sa tesim na fotecky

dadka212
7. okt 2012

ahojte, tak fotoše víkendových 😝

broucek2
7. okt 2012

@dadka212 ten barevnej méďa je asi na tuto dortu fakt lepší

dadka212
7. okt 2012

@broucek2 no baby tu boli viac za farebného tak som tortu prispôsobila 🙂

vecernicci
7. okt 2012

@simasa 😀 😀 😀 😀na tom něco bude, většina lidí to o mně říká, ne nadarmo mi mamka vždycky říkala "Pánbůh ti to vrátí na dětech", no děvče a i s úrokamaaaaa 😀 😀 😀 😀 😝

broucek2
7. okt 2012

@lamps krásné inspirace, jen na to mít airbrush

vecernicci
7. okt 2012

@broucek2 já si to teď nejdřív jdu ošahat a pak kupuju, stejně ceny jsou stejný v obchodě jako na netu, tak je jedno, jestli tam zajdu hned, nebo až pro balíček 😉

broucek2
7. okt 2012

@vecernicci je to pravda, taky to tak většinou dělám, ale chci využít 10 % sley. Navíc paní u nás jsou ochotny mi nevyhovující věci z balíčku vyměnit rovnou v obchodě.

jakelina
7. okt 2012

@dadka212 ten puzzlíkový s míšou je úžasný 😉

vecernicci
7. okt 2012

@pipka já jsem dělala takovouhle, ale jen přízemní 😉 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=26637408...

aduskatt
7. okt 2012

@miciatko torta hotova, ale MMF uz nechcem vidiet..................som potahovala 6,5 hodiny jednu tortu.spat som sla 5,15