• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
dievcata moje vytvory

@dm1 dakujem za radu na parizsku, bola mnamkovska a torty mali velky uspech.

cokoladovy korpus + jogurtova plnka a jahody
mramor + parizska a jahody + plnka z bielej cokolady a jahody obe 3,9kg
7. okt 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@lawli dakujem :grinning: no pan tu prave bol a ze nerobite aj na podvozku ? :grinning: :grinning: :grinning: ja ze ano ale nie objednane 3dni pred terminom , ked mam plno a beriem vas len z dobrej vole a s tym že kvoli vasej rychlej a neplánovanej objednavke nespim a makam v noci po narocnom vikende :stuck_out_tongue_closed_eyes: a on ze jasneee, chápem :grinning: :grinning:
7. okt 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@pristela a nechcel, aby aj stretavacky svietili?:slight_smile:
7. okt 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela babulka, ja som to vtedy v aute hovorila, že asi boli cukríky zlé, lebo sa s nimi otrasne robilo, :angry:
inak tá moja krabica s kvetmi mala teraz 4,7kg ,ja som teda moc spokojná nebola, ale zákazníčka asi ano, lebo objednala dalšiu ,tentokrát pre chlapov -otca a syna- spoločnu, tak to teda moja predstavivosť,ako ju ozdobiť....je na bode 0...nemáš nejaké inšpi..ssííím :wink:
7. okt 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 Dani tá s tým mackom je bombová, ukladám si :wink:
7. okt 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no vidíš vynašla si sa...ale bolo to od neho fakt blbé ,keď vie že si to objedná na poslednú chvíĺu ,ja mám zase skúsenos´t s jedným zákazníkom ,že si zavolal o tortu v piatok ráno ,že ju chce na sobotu na obed...ja že nemám ani materiál ,ani muža doma..tak to asi nepôjde a ani žiadnu výzdobu a tri torty rozrobené...tak že on si materál donesie, a výzdobu nechce žiadnu ,len nech je podĺa jeho chuti a nech je tam 30 sviečok ...ktoré si aj sám napichá...no maš rôznych ĺudí...poznáme niekedy sa s toho zasmejem a niekedy si aj zahromžím... :slight_smile:

ozaj večer som hľadala postup na kabičku cigariet...nejak som nenašla ,nasmeruješ ma ? díky :wink:
7. okt 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@levandulka3 perfektné obe aj gitara aj koník :dizzy_face:
7. okt 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt chaa, jedine šťastie že mcqueen ma len nalepky svetlá :grinning: :grinning: :grinning: na koniec filmu nehladím

@lawli aale nemam postup bo tie fotose boli o nicom tak som to sem ani nedavala :confounded:
7. okt 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :frowning2: škoda...tak nabudúce :grinning: ...ale aspoň mi popiš ako si spravila ten stojan pod ňu...nebolo ho totiž vôbec vidno ,tak som to akosi nepochopila...ako v hlave predstavu mám ,len neviem či by to bolo aj reálne a ty to už mám vyskúšané... :slight_smile:
7. okt 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko Dakujem :slight_smile: .....to potesi, ze sa paci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavne , ze sa podoba :wink: :slight_smile: :grinning:
7. okt 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli presne ako ked sa robi podvozok aut , krabicka ma svoju podlozku , ktora nieje vidiet a ta je polozena na obalenom kartone v tvare takeho ihlana / trojuholnika/ úzkeho aby bol len v strede krabicky nie na jej celu sirku
7. okt 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak ten je uzasnej a napad s teckama kde pani byla je super
7. okt 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela aha ,tak vlastne si robila jednu podložku pod celú krabicu a potom ešte podstavec...ja som to chcela vcelku spraviť a natom rovno poťahovať ..ale tak sa to da potiahnúť ako klasika obdlžníková tortička a potom to celé dať na ten podstavec...len ešte nechápem ako to pom drží jedno na druhom,neposunie sa to ? ..alebo si to nejak prilepila ??? ...pýtam sa blbo ,no asi mi dnes nepáli...niečo na mňa lezie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli to je v pohode, ja to lepism priesvitnou paskou, ale tak aby ju nebolo vobec vidiet .
7. okt 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci Markétko a ty orchidejky jsi taky dělala z mléčňáku? jinak jsem ho dnes zkoušela a je to mor....užrala bych se toho, mňam :grinning: ...chtěla jsem se zeptat, to aroma dáváš vždy, mě přijde, že ani není potřeba a jaké všechny aroma jsi zkoušela? A ještě jedna věc, zkoušela jsi někdy barvit mléčňák při zadělávání, myslím, že by to ušetřilo práci, ale nevím, zda to můžu zkusit....děkuji...K
7. okt 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HALO HALO je tu nietora z okolia RS?? chcela by som tortičku :slight_smile:
7. okt 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci tak tomu ver, ze ta bereme do partie :slight_smile: na zahori sa aj "domluvite" :grinning: :grinning: :grinning:

kto sa este prida, :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja to myslim smrtelne vaazne...nasi tam maju velky dom a cez zimu tam nikto nie je a kuchyna velkaaa a len caka, kedy sa v nej nieco upecie :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 uz ich mam zlatik :wink: pristelka mi ich doniesla na stretko :dizzy_face:
7. okt 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela zozerem z lasky som myslela :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka oki, tak nekupujem :wink:
7. okt 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela pod potahom som mala klasiku maslo s cukrom vymiesane, tym som celu tortu potrela :wink: kukla som do chladnicky a uz sa nepoti :grinning: tak odhadujem, ze dlho nevydrzi vonku ked ju vyberiem a zacne sa znovu potit? :confused: toto je moja prva torta s potahovkou K2 tak sa chcem spytat, ktora vydrzi aj ked je mimo chladnicky a nepoti sa?
7. okt 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenkka nuz, dievca zlate, fyzika je fyzika.a to neoklames .cokolvek je riadne zachladene ked das do tepla sa zarosi...vid flasa piva, xixi...mozno skusit chladnickunastavit o dva stupniky vyssie:slight_smile:
7. okt 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem a hlavne ma to tak povzbudi do dalsej prace :slight_smile:
7. okt 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak posledne z tohto tyzdna ... .Dakovala za vsetky krasne komentariky a likes,pohladia dusu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Ta s levikom bola na zelanie,chcceli silou mocou pismenka na kockach,ja by som robila inak, nuz ale chceli tak maju :wink: .
A ozaj, coko z tmavej cokolady a mascarpone k tomu je uzasneeeeee .uz neviem kto to tu pisal, tak moooc dakujem.Vyskusala som a ostavam verna :dizzy_face:
7. okt 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
@dadka212 dani ta macikova je uzastna:slight_smile:)
7. okt 2012 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha krásne,krásne krásne !!!
7. okt 2012 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha úžasné torty..............a tie kocky to sa ako robí,že sú také rovnaké?
7. okt 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha nádherné všetky :slight_smile:
7. okt 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha prekraasne vsetky :dizzy_face:
7. okt 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dani kde si kupovala tu puzzle vykrajovacku..a za kolko? :confused: :wink:
7. okt 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok