• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@daducha wauv vauw vauww....prostě nádheraaaa
7. okt 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tu modelovaciu hmotu Smartflex velvet alebo flower si kupujete či si vyrabate doma ako robia maarshalov na poťahovanie tort. ďakujem
7. okt 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilkaaa Smartflex si kupujeme buď v kamenných obchodoch alebo v e-shopoch :sweat_smile:
7. okt 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt vše nejlepší a užij si to doma v klidu a pohodě. :wink:
7. okt 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. okt 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina nooooooooooo to taka zakaznicka hned nedelnu pohodu urobi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
http://www.projectfoodie.com/ mozno niektora tuto stranku poznate. Neviem si za certa spomenut, kde som k nej dostala. Ale mam to nainstalovane a je tam tisic super akychkolvek receptov. Samozrejme aj torty, muffiny, cupcakes...prooste vselico :slight_smile: Je to sice v anglictine, ale staci zadat nazov a najde to receptov habakuk :slight_smile:
7. okt 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka idééééém! :grinning:
7. okt 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miciatko no to ano, ale co už. Lidi jsou různí. :confounded:
7. okt 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to je osoba .... nemala si jej poďakovať, že si si mohla zarobiť ??????? koza .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas už v telefonu byla dost zvláštní, tak se to potvrdilo i naživo. Vrrrrrrrrrrrrrr, jenom si na to vzpomenu, tak mám po náladě.
7. okt 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ze jakyyy rozdiel? :confused: :sweat_smile: no pockam, kym si budem aj ine objednavat aby som zas neplatila k centovej veci 3€ postovne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. okt 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa @bzucinka2 berem vaaas :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face:
7. okt 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ale skocim najprv na Trnavske do trznice, tam v tom stanku s domacimi potrebami, co aj cukrarske veci uz maju, tam aj taky sikovny ujo byva...to ked mu poviem, on mi to tam urcite zozenie :sweat_smile: :grinning: mozno aj vyrobi :sweat_smile:
7. okt 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujeeeeeeem:slight_smile:))) uz som dvakrat spala:slight_smile: este sa raz chystam, xixi
7. okt 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bzucinka2 Ďakujem :slight_smile: hladam niekoho čo je blizko nas :slight_smile: aby som po nu nemusela daleko chodiť :wink: a ešte ani neviem presne kedy sa dostaneme domov...
7. okt 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Ako som to citala, tak ma tiez napadlo len jedno - smarit jej tortu do ksichtu.
Ja som mala take zvlastne preberanie tej krabice s kvetmi. Prisli pre to taki mladi - dva pary a preberala to ale 18 rocna baba a uplne bez nejakych emocii - keby aspon pekna povedala, ale celkom nic. No pomyslela som si: vyser si oko :grinning: Nevedela som, ci sa im nepaci, alebo zda draha alebo co... A potom mi teta (cez ktoru to objednavali) volala, ze boli hotovi, ze volali este aj susedov, aby sa prisli pozriet a fotky rozposielali po celej rodine :sweat_smile:
7. okt 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@simasa hmmm - tak to im asi niekto stál na vedení pri preberaní torty a až doma im zaplo !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne písala kámoška na tú 60- tku : Torta tutti - frutti - krásna, veľmi sa páčila, ešte sme ju nejedli !!! :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
7. okt 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@anibas do vitríny :grinning:
7. okt 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Baby ked hovorite svoje skusenosti tak aj ja jednu, mala som v ladnicke dve torty,jednu na 50 pre moju kamosku a druhu tomas vlacik,u oboch som vedela kto si po ne pride. .
zazvoni zvonec ,otvorim, stoja dvaja mladikovia ze prisli pre tortu, pytam sa pre aku a oni sak tu co sme pred mesiacom objednavali, baby infarktovy stav,nohy sa mi roztriasli v hlave hucalo ,cumim na nich oni na mna a asi ked to bolo riadne trapne jeden z mladikov hovori Lucka nemohla po nu prist tak sme prisli my, no bola to ta torta na 50 , debili,keby povedali co Lucka objednavala tak hned by som vedela a ze sa strasne na tom zabavali este doma .. . . :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
no tak ked sme uz pri tych prihodach...mala som v chladnicke tri okruhle obmazane torty.........samozrejme v tom, ze nie je problem si zapamatat, ktora je aka..................no, dva dni som trpla, ci som ich nepomiesala a nedala naopak :grinning: :grinning:
7. okt 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@aduskatt mne sa to tiez raz stalo, musela som vydlubkavat zboku, aby som zistila, aka plnka e vovnutri...odvtedy lepim na tacku etiketu s menom :wink:
7. okt 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mizulienka ja som zacala mat pochybnosti az po obtiahnuti a odovzdani tort:slight_smile:) tam uz nevydlubkas nic..ale odvtedy tiez ak mam rovnake, tak si znacim:slight_smile:
7. okt 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ahaaa :wink: no tak to je uz potom riadna dilema :wink:
7. okt 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no to sme akurat boli na viknd na vychode a ja som si cely vikend premietala v hlave, ako som tie torty ukladala, co som potom s ktorou robila......no uplne blazninec.a striehla som na telefon, ci sa mi niekto neozve:slight_smile:)
7. okt 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina jasne, ze jsem barvila uz pri zadelavani, ale jen kdyz potrebuju vic od jedne barvy, ale vetsinou barvim az pak a neboj casem se ho prejis a bude pokoj :-P:wink:
7. okt 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ja aj môj kombajnik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ďakujeme za like, urobili ste mi radosť a už sa mi nezdá až tak zlý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: díky, zdihne to náladu
7. okt 2012 o 16:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 tú krstinovú si zmákla krááásne, aj teda ostatné
7. okt 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anicka87 tak to je tazko odhadnut, kazdy ma urcenu svoju cenu.Baby beru od 9 do cca 12 Eur/ kg a niekto rozratava cenu podla druhu korpusov a plniek a narocnosti torty.To musis uz prebrat s konkretnou cukrarkou co ti bude piect.
7. okt 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha no nádhera :slight_smile:
7. okt 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok