• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
ahoj děvčata prosím mooooc o radu a pomoc.. budu dělat pro kamarádky syna dort žraloka, ale chtějí otevřenou tlamu pořádně :slight_smile:) jak to udělat, aby to drželo jak to vystužit ??? neboj já nevím tohl ejsem nikdy nedělala.. díky moc za každou radu
7. okt 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps a keď môžem poprosiť na kvety maš ake formy vykrajovačky, či vypichovačky alebo take žilkovače... začinam ale to len tak na rodinne oslavy a oco bude ma narodky tak by som chcela niečo vytvoriť ovšem ked sa niečo podari... a neiem ake formičky by bolo vhodne objednať...
7. okt 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saminka ja tiež chcem vyskúšať...malá ma zajtra rok ,tak pre ňu :dizzy_face:
7. okt 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj děvčata prosím mooooc o radu a pomoc.. budu dělat pro kamarádky syna dort žraloka, ale chtějí otevřenou tlamu pořádně :slight_smile:) jak to udělat, aby to drželo jak to vystužit ??? neboj já nevím tohl ejsem nikdy nedělala.. díky moc za každou radu
7. okt 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilkaaa ja najviac používam tieto guľaté kvietky, mám ich v rôznych veľkostiach od úplne malilinkej - http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/kvet-gulaty-xl/, potom mám tieto margarétky, tiež v rôznych veľkostiach - http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/gerbera-85cm/ a to je z mojej výbavy na kvietky asi aj všetko :grinning: :grinning: :grinning:. Mám veľmi málo pomôcok, často je to v mojom prípade o improvizácii :grinning: :grinning: :grinning: žilkoveče nemám, "žilky" robím príborovým nožíkom
7. okt 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. okt 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak z tej mojej 8 kilovej nocnej mory ostalo asi tak kilo a pol:slight_smile:))zbytok zjedeny a pochvaly velke............este aj ten potah im chutil:slight_smile: skoda, ze som si nezapisovala, co vsetko tam islo a v akom mnozstve:slight_smile:
7. okt 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@alenv zrovna na FB přidala Lucia Dvorska žraloka, tak nakoukni
7. okt 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 tortička krásna, ako si robila tie volániky dookola, keď ich máš také pekné, rovnaké? :sweat_smile:
7. okt 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli red velvet je opravdu uzasnej dortik. Miluji ho ja i moje kamaradky a jiny uz nechteji. Jen mam jiny recept, je z usa. Pokud budes chtit tak poslu. I krem je jiny, pouzava se do nej philadelphia original. Je to syr a ten krem je takovy nasladli a paradne e hodi ke korpusu. Proste kompinace uzasna. Ja hodelam koncem tydne pro kamaradku.
7. okt 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci už aby to bylo :grinning:, páč takhle by se mohlo stát, že ta potahovka vyjde hodně draho :sweat_smile:
7. okt 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix jasné že chcem ...ďakujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli trouba na 180
250g hl mouky+pul lzicky soli+2 lzice kakaa zamichat
dalsi miska=240ml kefiru+2 lzicky cerveneho barviva+213gmasla+300g cukru=slehat =pena+1 lzice vanilkoveho extraktu+2vajicka (vejce napred 1 vmichat a pak druhe)
pak das smes s moukou postupne do kefiru
az mas smes spojenou das si 1pl des.octu a pridas 1pl sody a hned vmichat do testa. A das pect na 25-30minut.
NAPLN: 227g philadelphia + 227g mascarpone + 115gmockoveho cukru =rozmichat a pak pridat 450ml slehacky s co nejvyssim podilem tuku

me nejvic chutna kdyz se par dni v lednici, to se ty chute spoji a je to mnamka nejvetsi :wink:

Klidne se ptej pokud ti neco nebude jasne.
7. okt 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix a pokud máš ověřený tento recept (ret velvet a krém), nemohla by jsi ho prosím dát do témátku s recepty....mě by také moc zajímal a myslím, že se najdou i další a napiš k němu klidně osvědčený recept z USA...dík
7. okt 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix á koukám, že už jsi ho dala jsem, tak to jsem nedočetla, ale i tak by se do receptů hodil :wink:
7. okt 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina zkopiruju
7. okt 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix kujeeem si zlata...budúci týždeň dám vedieť ako chutila tortička :wink:
7. okt 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 krása krása tie farby a tá macíková je proste úúúúúúžasnááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina já to vubec nemůžu najít :cry: :cry: :cry: hodíš ni odkaz prosím
7. okt 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 já právě chtěla ležícího žraloka celého s otevřenou pusou pořádně, ale aby to drželo
7. okt 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina teda super ako stránka z atlasu sveta
7. okt 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky pridavam svoje minulotyzdnove a tohtotyzdnove. tento tyzden bola len kniha pre mm babku a teda vobec sa mi nedala pekne odfotit sme sa ponahlali na oslavu a mala som tam akysi blby rezim nastaveny :angry: . ale inak vypadala normalne to len ta foto je divna :grinning:
7. okt 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@dm1 krasne :wink:
7. okt 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mozem vam to tu vytapetovat inspiraciami z netu? :grinning:
7. okt 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@dm1 Danka, to nie je tapetovanie, to je provokácia :grinning: :grinning: :grinning: torty sú nádherné a tá s tým mackom ... :sweat_smile: je úžasná
7. okt 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
další dortíky z tohoto týdne
7. okt 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@pristela tak takehoto mcqeena, ba som aj chcela dat, v novembri, ked nas drobec bude mat 2, ale neviem..., ale usta su super :dizzy_face:
7. okt 2012 o 22:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 krásné dortíky... A ty inspirace jsou opravdu úchvatné. Jsi si jistá, že ten medvěd je dort :grinning: ? ....páč to je fakt neskutečné.
7. okt 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :grinning: aj mne sa moooc paci ten macko :dizzy_face:. super by to podla mna bolo aj len ako dekoracia na torticku
7. okt 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tá tvoja krabica je nádherná, krásne farby, super a macko z inšpiráciíí wow, už som rozmýšľala, ako by som to urobila :slight_smile:
7. okt 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok