Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

doda3103
9. okt 2012

Ahojte baby poradte ak niektora striekate torty Airbrushom pouzivate iba faby kupovane??? alebo si viete spravit doma za to nahradu??? dakujem

pralinka25
9. okt 2012

naozaj nikto neskusal ten tvarohovo mascarponovy krem? prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

a ak mozem este otazocku tie ktore neratate torty od kila ale od surovin kolko si date cenu prace? ja som teda este nikomu nepiekla za peniaze ale mam jednu ponuku vypocitala som si naklady ale neviem kolko asi priratat pracu plus energie

eliska22
9. okt 2012

@mariann2 díky, objednám 🙂 ja som myslela, že tú pepermitovú dávala 😝

dadka212
9. okt 2012

@pralinka25 aký tvarohovo-mascarpone ten z receptov? ja ho robím velmi často je mňam 🙂

eliska22
9. okt 2012

@mariann2 a pamätám si dobre, že to riedila vodou a poliala korpus? hej?

pristela
9. okt 2012

@aduskatt
@pipka baby ak sa mi zlozite na cestu ja vam velmi rada skocim do talianska na nakupy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pralinka25
9. okt 2012

@dadka212 ano z receptov ale nie ten zo smotanou ale ten od stankapk - Osviežujúca jednoduchá plnka tvaroh + mascarpone:
750 g tvarohu (makkeho, ja som dala z lidla) 500 g mascarpone, 120 g cukru krupica, 2-3 lyzice citronovej stavy, 1 vanilkovy cukor. Vsetko dat do misy a zmiesat. Ak by bola riedka, mozete pridat trochu crem-ole.

ja som zatial robila len ten so smotanou

eliska22
9. okt 2012

@jakelina mne sa zdá, že hovorila, že to zriedila s vodou tú aromu a tak to poliala, či sa mýlim @simasa 😝 😝

dadka212
9. okt 2012

@pralinka25 ano ja ho robievam často je super len ja tam pridávam ešte jeden želatinovy stužovač hlavne pre istotu 🙂

zuzik1983
9. okt 2012

baby ked vam ostane krem z torty, co s nim,mozem dat do mraznicky, nic sa s nim nestane? dakujem za odpoved

aduskatt
9. okt 2012

@zuzik1983 ja davam do mrazaku a potom pouzijem pre nas, ked mame chut na sladke🙂

florentina
9. okt 2012

@mamina1978 já bych udělala dlouhý válec, na boky bych udělal jen takové čárky...jako stočené noviny a nahoru bych prostě normálně tenkým štětečkem či špejlí napsala nějaký název novin, datum atd...nápis těch novin je totiž vždy velký, tak by jsi toho nemusela psát moc....

jakelina
9. okt 2012

@eliska22 ten recept je tuším okopírovaný, pohledám ho v receptech.

jakelina
9. okt 2012

Našla jsem ho, tak vkládám ........................kopirovane z temy 1 recept od @simasa,
A recept na tu cokoladovu tortu:
Korpus je cokoladovy z nasej temy recepty od @dadka212:
6 vajec
240g práškový cukor
250g hladká múka
prášok do pečiva
100g čokoláda na varenie (rozpustiť)
100ml olej
100ml voda
z bielok vyšlahať sneh, žltka vyšlahať s cukrom do biela, pridať rozpustenú čokoládu, olej, vodu a nakoniec múku s pr.do peč., ručne metličkou vmiešať sneh, piecť pri 150stupňoch.
Pokropila som ho trocha zriedenym matovym sirupom a na to jahodovy dzem a pravy parizak z 1 litra smotany a tusim 600 g cokolady + aroma tato http://www.pravacokolada.sk/sk/lorann-aromy/835... a na krem som este poukladala maliny.

24. zář v 00:12 • Odpověz • To se

marianabila
9. okt 2012

@desmodka tie nemaju chybu,su nadherne 🙂

pralinka25
9. okt 2012

@dadka212 dakujem. davas ten za studena?

mimcak
9. okt 2012

@miciatko Parížske rožky:4 bielka ,20dg kryšt.cukor. Najprv trocha bielka vyšľahať a potom pridať cukor a tak šľahať nad parou nesmie byť pena veľmi tuhá.Dáme z pary dole a pridáme 20dg orechy,2lyž. hrubej múky.Dáme do sáčka a robíme rožky. PLNKA: 3vajcia,20dg kryštal cukor, 1lyž.kakao a šlaháme nad perou.Pridáme heru a dávame plnku na rožky a oblievame čokoládou. Ja osobne som ich ešte nerobila.ale jedla som ich a boli výborné.Tak som si vypýtala recept no ešte som nejako nemala príležitosť urobiť ich.

nika1985
9. okt 2012

ahojte dakujem vam vsetky velmi pekne za pacitka a vazne je tento tyzden blbchych ludi v nedelu si prisli pre tie dve torty no ja sa s tym motam celu noc papalila som si dlane a ono prsi tak im hovorim idem s vami pri auto aby sa to nerozmocilo robi to galibu a oni ze a co skoro ma kleplo tak nakoniec som im aj tak pomohla s dazdnikom a ked som videla ako to supli len tak na zadne sedacky az plakat sa mi chcelo a gol je ze to je znama prisiel pre to jej brat ze ved ides tam ona sa s tebou vyrovna vcera jej pisem ze kedy mozme prist na navstevu a ona ze ved ja som chora a v sobotu odchadzam naspat do rakuska a o peniazoch ani slovo mna trafi ak mi to nezaplati co robim torty len tak pre charitu. dneska ideme okolo budem jej volat som zvedava co povie. 😠

mimcak
9. okt 2012

@yamahafazer jééj odkial si vytiahla tie fotky krstinové tá modrá s tým Tomáško je môjho syna Tomáška asi to niekde na net dala cukrárka čo nám ju piekla.Kedže ja som vtedy ešte nepiekla

dadka212
9. okt 2012

@pralinka25 ano 😉

miciatko
9. okt 2012

@mimcak velmi pekne ti dakujem, dam vediet ako sa podarili 😉

aduskatt
9. okt 2012

@nika1985 ty blaaaho..sa jej spytaj, ci torta chutila..........

simasa
9. okt 2012

@eliska22 Tak ako pisu baby, aromu do kremu, korpus pokropit matovym sirupom troska zriedenym.

eliska22
9. okt 2012

@jakelina takže ak som to správne pochopila konečne už, tak tú aromu mám pridať do krému, že?? 😀 😀 asi mi dnes niekto stojí na kábli 😝

eliska22
9. okt 2012

@simasa mätový sirup nemám, ale tak neva, bude to len v kréme tá aroma 😉 díky 🙂

bzucinka2
9. okt 2012

@salonka1981 aj ja mavam tak 10-11 cm na vysku viac nie, plnim 2x a teda priemer 20 mavam so vsetkym cakum prask cca2,5 kg, tak niekde bude zadrhel, lebo priemer 24 mavam tak 3,5 kg, tak toto sa mi zda naozaj nejako moc...

yamahafazer
9. okt 2012

@mimcak to mam v pc ulozene strasne dlho na isnpiraciu vidis aka nahoda zrovna tvoja torta 🙂

mariann2
9. okt 2012

@eliska22 pokiaľ viem, korpus polievala matovým sirupom z talianska a aromu dávala do krému

mariann2
9. okt 2012

@eliska22 až teraz som si všimla, že ti už @simasa odpovedala 😉