Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
10. okt 2012

@drobec33 v blave ho maju v au...arku v bio shope na prizemi

drobec33
10. okt 2012

@dadka212 dakujem, skusim pozriet bio obchody 😉

eliska22
10. okt 2012

@pipka krásna tortička 😵 ja dnes idem modelovať dedka sediaceho na lavičke, takže tiež pribudne pár šedín 😝 😀

dadka212
10. okt 2012

no ja idem modelovať rebrík a z rebríka pada ujo v monterkách 😝 čo si tí ludia nevymyslia, asi ujo bude už ležať na zemi no ako ho spravim padajúceho 😅

mizulienka
10. okt 2012

@dadka212 ch jaaj a pod strom hned aj rychlu pomoc 😕 ja buduci tyzden krasokorculiarku, ale ja som totalne lava na modelovanie postaviciek ludi, rozpravkove uste ujdu ale skutocny ludia ee 🙄

dadka212
10. okt 2012

@mizulienka ja neviem čo je to za nápad dať človeku na 50-tku takúto tortu len preto,že spadol z rebríka 😝 keby to nebol ocov kamarát tak sa na to vykašlem.... 😝 ja tiež nie som na postavičky - ludí

dm1
10. okt 2012

@dadka212 no pekne 😀 to mi pripomina ako som ja robila tu topiacu sa babku v potoku lebo sa raz v zivote topila. divni to ludia 😅

ajka82
10. okt 2012

@drobec33 ja som teraz kupila v karlovke na namesti pri urade v bioobchode...ale uz bbol potom len ryzovy, psenicny a neste neviec ci pohankovy ci aky to bol...

saminka
10. okt 2012

@lawli ahojky tak jak dopadla dortik red velvet? opozdene prejeme vsechno nejlepsi dcerusce, moje ma rocek za necely mesic 😉 chystam se udelat ten red velvet o vikendu 😀

dadka212
10. okt 2012

@dm1 😀 fakt to nechápem....radšej mu mali dať nejakú krabicu s vínom tomu by sa aj viac potešil 😀

aduskatt
10. okt 2012

...tak a navsteva moze prist🙂).rafaello krem s ananasom.

mizulienka
10. okt 2012

@aduskatt mnam hned by som si dala, je krasna 😉 ako chuti ten rafaelo krem?

ajka82
10. okt 2012

teraz ma napadlo...silikonky "wiltonky" http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=2&albu... s postovnym cca9 evri 😉 natrafila som nahodou

aduskatt
10. okt 2012

@mizulienka dakujem🙂) no, kokosovy🙂 taky fajnovy....ja milujem kokos....uvidime, aka bude kombinacia s tym ananasom........

dadka212
10. okt 2012

@mizulienka mne ten rafaello krém vôbec nechuti 😅

pipka
10. okt 2012

dakujem babulky za pacitka 😵 😵 😵

na vyslovne zelanie oslavenca na tej torte je len "jedna zelena svina" 😅 😅 😅 lebo on ich v tej hre nema rad 😝 😀 😀 😀 lebo ze svine vzdy vyhraju... 😅
tak ja neviem..nepoznam tu hru, ale schuti som sa zasmiala 😀 😀 😀

ajka82
10. okt 2012

@aduskatt s ananasom sladkyyy...samotny mi viac chuti 😉

aduskatt
10. okt 2012

@ajka82 pridala som tam aj kyslu smotanu, takze to nebude presladene🙂.a ja milujem pinacoladu, takze predpokladam, ze mi to pojde velice k chuti🙂

pralinka25
10. okt 2012

a este by som vas poprosila o radu. mate nejaku osvedcenu znacku mascarpone?

pralinka25
10. okt 2012

@aduskatt to by islo k chuti aj mne 🙂 mnam

ajka82
10. okt 2012

@pralinka25 ja kupujem Latbri (talianske), ale myslim ze je to jedno z najdrahsich 😅 len ja som taka povaha ze toto ja lacnejsie inde vyrobene kupovat nebudem 🤐

pristela
10. okt 2012

@dadka212 no sme asi len dve jedinééé komu nechutí 😅 ale som rada ze som v tom neni sama 😀

pralinka25
10. okt 2012

@ajka82 a kupujes ho kde? je to naozaj taky rozdiel v chuti?nevyznam sa v tom preto pytam radu 🙂

mizulienka
10. okt 2012

@pralinka25 ja kupujem v lidli a je super, aj chutovo

pralinka25
10. okt 2012

@mizulienka tu ich znacku?

luciahromadkova
10. okt 2012

@muffinka8 Dakujem velmi pekne, chystam sa aj ja na ne. 😵

mizulienka
10. okt 2012

@pralinka25 ao, neviem ako sa presne vola to mascarpone ale muz mi to kupuje v lidli a je super.

pralinka25
10. okt 2012

@mizulienka dakujem pozriem 🙂

ajka82
10. okt 2012

@pralinka25 ja chodievam do terna co mam pod nosom alebo do billy a maju ho tam aj tam 😉 ...nooo, my sme take ine jazyky co sa tohto tyka 😅 mala som kupene raz z tesca, uz neviem aku znacku, no ja som rozdiel citila aj moj chlap, ale svokrovci napr. nie...

muffinka8
10. okt 2012

@luciahromadkova 🙂 🙂 rýchlo sa robia, len škoda, že som nemala takú peknú červenú, lebo tá prášková je miestami taká čudná. Skúsim to ešte nejak opraviť. Ale túto zrovna nejdem nikam použiť, lebo som si vymyslela iné 😀