• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka aha, ja som to pochopila opačne, že okrem pusy nič :grinning: Asi mi už tlačí aj na mozog.
11. okt 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps jéééj, to s tým čokoládovým plátom okolo tortičky si urobila ako? Ako keď sa robí čokotransfer, naliala na fóliu a keď bola sčasti stuhnutá tak tým obalila tortu a dotvarovala? A môžem sa spýtať akú čokoládu si použila? :slight_smile:
11. okt 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Děkuji..:slight_smile: Zkusím to..:slight_smile: Soused si vymýšlí!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 vsak ja stale nechapem na co čakáš !!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. okt 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 v poraadku...tehudemencia je v tvojom pripade povolena :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: potom ta zase ospravedlni kojenie :sunglasses:

ozik...a este furt nist? :confused: sak ja uz som tu nervoznejsia jak ty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
11. okt 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka čo ty ? ja tiež čakám :grinning: :grinning: :grinning: a furt nic, pockaj len zrazu napise , že akú torticku k 1.roku :grinning: :grinning:
11. okt 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte :slight_smile: no musím vám napísať.
Včera som si objednala extra bielu gélovu farbu na tortu čo som si vymyslela.
O tretej popoludní som to vyklikala, zaplatila prevodom. Mali tú istú banku ako ja a o 5 minút mi prišiel mail, že platba prijatá. O ďalších 5 minút, že balík odoslaný. A teraz mi zvonila poštárka a už to mám aj doma. Normálne, že za menej ako 20 hodín vybavené :slight_smile: A pritom poštovné 1,8€ čo je celkom pekná suma na e-shop :slight_smile:
11. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@muffinka8 tak to bola teda rychlost :slight_smile: fakt super, uz vies, kde budes objednavat nabuduce :slight_smile:
11. okt 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana :slight_smile: no, len tam toho veľa nemajú :grinning: , ale zaujímavé formičky bábätiek aké som inde nevidela ... www.toby.sk
11. okt 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 a v akom eshope? to je super.
11. okt 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja duuufam, ze aspon mms z porodnice dostaneme...a nech nezerem...aspon sms :grinning: :sunglasses:
11. okt 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 ty brdo fakt tam maju silikonky ktore som vobec nikde nevidela a za super ceny :confused: . skoda ze nemaju viac druhov
11. okt 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este jedna vec sa mi stala :grinning: som v nedelu muzovi hovorila ze v lidli budu mat taku malu formu na tortu ze by som chcela. Potom som na to zabudla a on mi dnes rano pise z roboty ze mi ju kupil :dizzy_face:
11. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
11. okt 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja prvá Kittyna...:slight_smile: A ozaj babule... :wink: Aký pomer čokolády a masla používate na čokoládovú oblievanú tortu? Ja som doteraz robila iba takú podľa "pristely". No chcela by som urobiť takú mäkšiu..:slight_smile:
11. okt 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@lamps Však je kráááásna. Úplne jednoduchá..aj ja by som takú chcela.. :wink: Zákazník náš pán :slight_smile:
11. okt 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte holky koupila jsem si na zkousku white icing, mate s nim nektera zkusenost? chci to hlavne na tvarovani obrazku, ne na postavicky, mmf mi prijde moc mekky, nevite jestli se dobre barvi a jak do predu bych si je mela udelat aby pekne ztvrdly? :confused:
11. okt 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krásne prevedenie aj farby sú pekné také zemité ale nie pre boha na svadbu :sweat_smile:
11. okt 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saminka ja s nim robim ja vecer narobim kvety rano stvrdnute a farbi sa velmi dobre
11. okt 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PROSIM VAS mam prvu 3-poschodovu a mam z nej totalne mindraky, lebo zadanie bolo" väcsia a krajsia ako mali kamosi musi to byt nieco extra" no ale ja neviem moc pekne originalne robit.A nic sa mi nedari som z nej uz na prasky

CO DAVATE STREDOM CEZ VSETKY POSCHODIA?

DAKUJEM
11. okt 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ja mam slamky metrove, davam na kazde poschodie a potom to cele prepichnem jednou. drzi to paradne, este mi to teda nespadlo nikdy.
ak potrebujes zo 5 ti poslem.
11. okt 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja prva tento tyzden :slight_smile: auticko som robila podla synovej hracky, malo to byt bmw :sweat_smile:
11. okt 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@lokalistin ja som si kupila 30cm drevene palicky wilton v cukr. obchode, predsa len istota je istota :sweat_smile: a 12ks stalo len nejake 2 eura
11. okt 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ja nedavam stredovu palicku dala som len raz ked bolo cez 30 stupnov a torta cestovala dalej. Inak vystuzujem len jednotlive poschodia. ale zase robim vacsinou maslove kremy
11. okt 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem kto......ale zahliadla som puzzle vykrajovačku........tak tu je za 0,50e

http://www.cukrardekor.sk/cukrardekor/eshop/47-1-Novinky-OKTOBER/46-2-Novinky-11-10/5/1203-Puzzle-50-mm
11. okt 2012 o 12:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka ale ani nehovor, včera ma zase poslal do nemocnice a tam mi o pol piatej povedali, že idem domov. Horšie nech keby ma tam nechali a hotovo.
11. okt 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no ma neštvi, keby bola na mne už by som to mala v kočíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka
@pristela vy ste kozy, sa vám hovorí, keď to už okolo vás behá a už vám nič nehrozí. A už viete na čom ste, ja ešte ani netuším, čo to bude na expertku malú. Aby som vám potom neposielala sms zo psychiatrického oddelenia :sweat_smile:
11. okt 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@vlada111 Micka, na psychoske Ti mobil nedovolia, xixi
11. okt 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@muffinka8 ale akcia na tu formu v lidli začína až dnes.Aj ja som tam muža vyslala,aby mi ju kúpil ked pôjde z roboty.Tak dúfam,že ešte budú mať :unamused:
11. okt 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok