Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
11. okt 2012

@pipka aha, ja som to pochopila opačne, že okrem pusy nič 😀 Asi mi už tlačí aj na mozog.

halienka
11. okt 2012

@lamps jéééj, to s tým čokoládovým plátom okolo tortičky si urobila ako? Ako keď sa robí čokotransfer, naliala na fóliu a keď bola sčasti stuhnutá tak tým obalila tortu a dotvarovala? A môžem sa spýtať akú čokoládu si použila? 🙂

zdenallicka
11. okt 2012

@pristela Děkuji..🙂 Zkusím to..🙂 Soused si vymýšlí!! 😝

pristela
11. okt 2012

@vlada111 vsak ja stale nechapem na co čakáš !!!!!!! 😝 😀

pipka
11. okt 2012

@vlada111 v poraadku...tehudemencia je v tvojom pripade povolena 😀 😀 😀 😵 potom ta zase ospravedlni kojenie 😎

ozik...a este furt nist? 😕 sak ja uz som tu nervoznejsia jak ty 😅 😅 😅 😀

pristela
11. okt 2012

@pipka čo ty ? ja tiež čakám 😀 😀 😀 a furt nic, pockaj len zrazu napise , že akú torticku k 1.roku 😀 😀

muffinka8
11. okt 2012

Ahojte 🙂 no musím vám napísať.
Včera som si objednala extra bielu gélovu farbu na tortu čo som si vymyslela.
O tretej popoludní som to vyklikala, zaplatila prevodom. Mali tú istú banku ako ja a o 5 minút mi prišiel mail, že platba prijatá. O ďalších 5 minút, že balík odoslaný. A teraz mi zvonila poštárka a už to mám aj doma. Normálne, že za menej ako 20 hodín vybavené 🙂 A pritom poštovné 1,8€ čo je celkom pekná suma na e-shop 🙂

79zuzana
11. okt 2012

@muffinka8 tak to bola teda rychlost 🙂 fakt super, uz vies, kde budes objednavat nabuduce 🙂

muffinka8
11. okt 2012

@79zuzana 🙂 no, len tam toho veľa nemajú 😀 , ale zaujímavé formičky bábätiek aké som inde nevidela ... www.toby.sk

mizulienka
11. okt 2012

@muffinka8 a v akom eshope? to je super.

pipka
11. okt 2012

@pristela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ja duuufam, ze aspon mms z porodnice dostaneme...a nech nezerem...aspon sms 😀 😎

dm1
11. okt 2012

@muffinka8 ty brdo fakt tam maju silikonky ktore som vobec nikde nevidela a za super ceny 😕 . skoda ze nemaju viac druhov

muffinka8
11. okt 2012

A este jedna vec sa mi stala 😀 som v nedelu muzovi hovorila ze v lidli budu mat taku malu formu na tortu ze by som chcela. Potom som na to zabudla a on mi dnes rano pise z roboty ze mi ju kupil 😵

mizulienka
11. okt 2012

@muffinka8 zlaty 😉

marci2305
11. okt 2012

Moja prvá Kittyna...🙂 A ozaj babule... 😉 Aký pomer čokolády a masla používate na čokoládovú oblievanú tortu? Ja som doteraz robila iba takú podľa "pristely". No chcela by som urobiť takú mäkšiu..🙂

marci2305
11. okt 2012

@lamps Však je kráááásna. Úplne jednoduchá..aj ja by som takú chcela.. 😉 Zákazník náš pán 🙂

saminka
11. okt 2012

ahojte holky koupila jsem si na zkousku white icing, mate s nim nektera zkusenost? chci to hlavne na tvarovani obrazku, ne na postavicky, mmf mi prijde moc mekky, nevite jestli se dobre barvi a jak do predu bych si je mela udelat aby pekne ztvrdly? 😕

dadka212
11. okt 2012

@lamps krásne prevedenie aj farby sú pekné také zemité ale nie pre boha na svadbu 😅

lokalistin
11. okt 2012

@saminka ja s nim robim ja vecer narobim kvety rano stvrdnute a farbi sa velmi dobre

lokalistin
11. okt 2012

PROSIM VAS mam prvu 3-poschodovu a mam z nej totalne mindraky, lebo zadanie bolo" väcsia a krajsia ako mali kamosi musi to byt nieco extra" no ale ja neviem moc pekne originalne robit.A nic sa mi nedari som z nej uz na prasky

CO DAVATE STREDOM CEZ VSETKY POSCHODIA?

DAKUJEM

zuul
11. okt 2012

@lokalistin ja mam slamky metrove, davam na kazde poschodie a potom to cele prepichnem jednou. drzi to paradne, este mi to teda nespadlo nikdy.
ak potrebujes zo 5 ti poslem.

maya30
11. okt 2012

moja prva tento tyzden 🙂 auticko som robila podla synovej hracky, malo to byt bmw 😅

maya30
11. okt 2012

@lokalistin ja som si kupila 30cm drevene palicky wilton v cukr. obchode, predsa len istota je istota 😅 a 12ks stalo len nejake 2 eura

dm1
11. okt 2012

@lokalistin ja nedavam stredovu palicku dala som len raz ked bolo cez 30 stupnov a torta cestovala dalej. Inak vystuzujem len jednotlive poschodia. ale zase robim vacsinou maslove kremy

dada2007
11. okt 2012

neviem kto......ale zahliadla som puzzle vykrajovačku........tak tu je za 0,50e

http://www.cukrardekor.sk/cukrardekor/eshop/47-...

vlada111
11. okt 2012

@pipka ale ani nehovor, včera ma zase poslal do nemocnice a tam mi o pol piatej povedali, že idem domov. Horšie nech keby ma tam nechali a hotovo.

vlada111
11. okt 2012

@pristela no ma neštvi, keby bola na mne už by som to mala v kočíku 😝

vlada111
11. okt 2012

@pipka
@pristela vy ste kozy, sa vám hovorí, keď to už okolo vás behá a už vám nič nehrozí. A už viete na čom ste, ja ešte ani netuším, čo to bude na expertku malú. Aby som vám potom neposielala sms zo psychiatrického oddelenia 😅

aduskatt
11. okt 2012

@vlada111 Micka, na psychoske Ti mobil nedovolia, xixi

mimcak
11. okt 2012

@muffinka8 ale akcia na tu formu v lidli začína až dnes.Aj ja som tam muža vyslala,aby mi ju kúpil ked pôjde z roboty.Tak dúfam,že ešte budú mať 😒