• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. septembra 2017 
@zdenallicka ale ja idem polievať čoko... :wink:
11. okt 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 TO mě taky napadlo..:slight_smile: Asi bych to tak mohla udělat..:slight_smile: Napadlo mě udělat nejprve ruku..
11. okt 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka Promiň...:slight_smile:
@zdenallicka tak dole ako je lem torty, prihod par kosticiek takych mensich vacsich a je to...
@mizulienka No, uvidíme..:slight_smile: Díky za radu..:slight_smile: Asi ty kosti schovám..:slight_smile:
11. okt 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky :slight_smile: zase prosím o radu :grinning: nevíte někdo jak sladí hnědej cukr, jestli sladí jak normální nebo mín? mám v receptu hnědej, ale zjistila jsem že je 3 roky, prošlej :grinning: a ted nevím jestli ho tam dát nebo ne, ale s cukrem by se snad nic s tát nemělo :grinning: :grinning:
11. okt 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana ja som robila akurat v nedelu kinder rez ale mam ho s tvarohom od kolegyne moj manzel ho miluje ak to este potrebujes oskenujem ti to
11. okt 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 ak myslis trstinovy demerara dry, tak uplne normalne sladi:slight_smile:
11. okt 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ahoj, to som nechcela ja ale boubelka0021 :slight_smile: ale dakujem ;)
11. okt 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boubelka0021 ja som robila akurat v nedelu kinder rez ale mam ho s tvarohom od kolegyne moj manzel ho miluje ak to este potrebujes oskenujem ti to
@79zuzana prepac tuka mi to tu vselijake nasa slecna sa mi hrala s kompom :wink:
11. okt 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt jj třtinový zlatý :slight_smile: vypadá v poho já ho tam asi dám :grinning:
11. okt 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 nevadi, ale uz ked si taka ochotnice, mozes mi to prosim poslat tiez :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 jj mozes poslat bud tu alebo na firdovakatarina@gmail.com
11. okt 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 ja pouzivam doma iba ten:slight_smile:) je v pohode a zdravsi..........
11. okt 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Hurááááá, dočítané, opáčitkované, krááááásne tortičky ste babulky zasa popridávali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. okt 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps viem presne o čom hovoríš, ja som robila pc grafiku ako zamestnanec reklamky a chvíľami som bola z toho na prášky, mať určitú predstavu, cítiť ako by to bolo super, ako by to oku lahodilo, ale musieť to urobiť úplne inak, je nepríjemný pocit, lebo v podstate to človek cíti akoby nedal zo seba to najlepšie ako mohol. No ale čo narobíme, podstatné je, že to ona prijala a neofrflala, lebo aj to sa nakoniec mohlo stať :grinning: sú aj také týpky, čo to nejako chcú, ty to tak spravíš a nakoniec povedia, že veď ale ty si odborník, mala si ma presvedčiť. tak to už by ťa načisto porazilo, ja som sa už aj s takým stretla :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@saminka vydrzi ja mam stale v sackoch a este zatvorene v kybliku mam to v takej akoze spajzi skus radsej aspom dva dni dopredu,napisem zajtra ja som teraz robila mohutne schody tak napisem ci budu rano vytrvrdnute ok :wink:?
12. okt 2012 o 02:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja nadherna
@79zuzana sudok perfektny
12. okt 2012 o 02:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 tá dinosauria je perfišná, ale aj ostatné :dizzy_face:
12. okt 2012 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bye bye ženy teším sa na vaše výtvory :slight_smile: tu je nočná a ideeeeeem paaaaaa
12. okt 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@janula.h Tá posledná je krásna...Nemá chybu!
12. okt 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
AHOJTE, chcela by som radu..ak plnite tortu mrazenym ovocim, tak ho rozmrazite, alebo ho davate hned z mraznicky, obalite praskovym cukrom a tak date medzi plnku???
12. okt 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 obalím také zamrznuté v pr. cukre a hneď dávam na plnku :sweat_smile:
12. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja prave dokoncena torticka na radnicu......... Je mi hrozne ....az do placu :cry: :frowning2: ,..........teraz, ked to je dolezite a nieje ta torta na doma pre nas , tak sa mi to pose.....e :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja som si myslela , ze mam doma odtacok vypletu ako na kosik, ale to bolo na tehlicky :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: A ja som na to dosla, az ked som to videla nalepene na torte, lebo som sa ponahlala stihnut to, kym mi krpcovia spinkaju. A takto to dopadlo. O pol hodky si pride kamoska pre nu, takze opravit uz sa neda :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Tak som nervozna, co povie. Dufam, ze aspon chutit bude lepsie. :wink: Cokoladovy korpus a plnka cokoladovy pribinacik s malinami........ 6 kg...............
12. okt 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (69)
@mamina1978 si pipi ve ´d je kráááásna :--)
12. okt 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 uzasnaaaa je.. :slight_smile:)))) urcite sa bude pacit a aj chutit.. ten cokoladovy pribinak si sko spravila, dala si len cokoladovy ole puding ci aj cokoladu?
12. okt 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 je krásna, nestresuj, tvár sa, že to tak má byť a hotovo, pekne si sa stým popasovala :slight_smile: noviny ma dostali
12. okt 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h ako celkovo je ok , ale to murivo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: aaaaaaach :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. okt 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 Je nádherná, jediné, co tam chybí je mááááslíííííčkóoóóóóó!!! Že @pristela ??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jenie123 cokoladovy pribinacik som urobila ,tak isto ako robim vanilkovy s vanilkovym creme ole a pridala som holandske kakao castelo :wink: :slight_smile:
12. okt 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok