Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

abriela
12. okt 2012

@mamina1978 prvy pohlad a myslienka - taketo ranajky na podnose by som veru brala. Vyzera to ako podnos, tacka - super. Vobec nie ako nejake murivo.
Az teraz pozeram, ze rovnaky nazor nezdielam len ja- ale aj adresatka torty.

zdenallicka
12. okt 2012

Že nevíte, komu peču dort??? 🙂 🙂 🙂
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
...bývalému manželovi pro synka..🙂

lenocka23
12. okt 2012

@zdenallicka ty si dobry dusa.. 😉

pipka
12. okt 2012

@ajka82 neeee moja, toto som nastastie nebola jaaa 😅 😅 😀 😀 😀
uz kazdeho dalsieho zaujemcu o spidermana ukecam na havka alebo mačičku 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😅

lokalistin
12. okt 2012

@mamina1978 ved bola pekna a ja som si to "murivo" vsimla len preto,ze si na to upozornila

zdenallicka
12. okt 2012

@lenocka23 Máme spolu hezký vztah, narodil se mu před dvěma lety synek, ozval se na dort.. nevadí mi to a mám ho svým způsobem ráda..🙂 Strávili jsme spolu sedm let..🙂

ajaku
12. okt 2012

ahojte, dávno som ničím neprispela, ale čítam vás, aj keď niekedy je toho toľkooo 😉
na zajtrajšie stretko, pokus o fuchsie
mamina tá tortička je tak rozkošná super, myslím, že keby si neupozornila, že má byť košíkový vzor, tak mi to vôbec nedôjde, však podnosy bývajú kadejaké. Krásne to je

drobec33
12. okt 2012

Kockyyyy prosim pomooooc! Ja som trubka... 😅 Malej idem piect tortu s cupcakes a nemam fabru na MMF 🙄 Viete mi poradit, kde a ake farby mozem tak na rychlo zohnat v Ba????? Mam doma tusim este trosu praskovej, ale z tej sa mi naposledy MMF ka rozpadala... 😖 Dakovalaaaaa 😉

pipka
12. okt 2012

@drobec33 no na Dlhych dieloch su cukrarske potreby, aj na Palkovicovej je Tortomania, ale tam je v piatok tusim zatvorene..ale skus tam zavolat, na stranke maju mobil, oni dojdu aj v piatok..alebo este niekde na Bajkalskej je vraj obchod..ale to neviem kde je presne...

a teda aj v Drogerkach mavaju potravinarske farby 😉

ajka82
12. okt 2012

@drobec33 v ruzinove tortomania.sk alebo karlovka na dlhych dieloch(hany melickovej... co mas blizsie? tortomania v piatok ked sa s nimi dohodnes telefonicky

pipka
12. okt 2012

no moja vcerajsia Snehulienka

lokalistin
12. okt 2012

Tak a tu je moja dneska vecer odovzdavam ak bude vlastne schopna na odovzdanie.Kupila som chladnicku lebo moja je malinka a zhora mi skoro vzdy kvaplo na tortu a tato druha nema mrazak tak reku super. No a co sa stalo? Vytvrdnuty WI na podlozke mi navlhol vsetky tri torty zo zadu su navlhnute.Asi ma porazi teraz som tam strcila karton tak dufam,ze do vecera vydrzi. Nezmesti sa mi do ziadneho kartona tak som im nakazala, ze urcite musia prist dvaja. Tesila som sa nu, ze konecne budem aj ziskova,a to len material ma vysiel tolko co som si vypytala.A plus este som kupovala chladnicku.Tak som totalne grogy.

Spodna je dobosova, stredna korpus svajecnym likerom a broskynovy krem s broskynami, vrch je red velvet s mascarpone kremom a malinami.Vily a schody su z burizonovej hmoty, vezicky su oreo kekse polepene nugetou a kornutky.
Dufam,ze budu spokojni 😢 ...

mia114
12. okt 2012

ahojte, dnes som stravila nad tortami nejak veeela casu, som nevedela co mam vymysliet k tym psikom, viete rozosnat aky je to psik 😝 😔 na koniec om ju spravila takto, tak snad sa bude pacit.

lokalistin
12. okt 2012

@mia114 kraaasna

drobec33
12. okt 2012

@pipka
@ajka82 Kocky ste zlateee, dakujem. Dlhe nestiham, dnes su iba do 15tej a baby mi spia 😒 Skusim zavolat ten Ruzinov, pozerala som ze od septembra maju zmenu otvaraciek. Ked nic ine, budem musiet skusit tu DMku. Tam maju asi iba praskove, vsak? Tam mi nikdy nenapadlo pozerat farby...

mia114
12. okt 2012

@pipka jeeej, krasna je 😵
@lokalistin supeer je hrad 😵

dm1
12. okt 2012

@lokalistin uff si sa riadne namakala neboj isto sa bude pacit 😉

pipka
12. okt 2012

@mia114 civava? 🙂

pipka
12. okt 2012

@drobec33 neviem ci v DM, skor v klasickej drogerke nejakej 😉

pipka
12. okt 2012

@lokalistin paraaadna...kolko vazila? 😕 sak to riadna tortisko vyzera 😝 😎

nika1985
12. okt 2012

@mia114 civava?torticka je krasna

lokalistin
12. okt 2012

@dm1 no trochu sa bojim keby si ho pocula jak to objednaval to nejaky talian ale nejaky z lazov mi pripadal musi byt väcsia a krajsia, ale nepovedal väcsia ako co-no ale domyslela som si. Robila som pre ich znamych zamok,tak som vedela, ze krajsia ako ta pred tym

INAK BABY ZABUDLA SOM

To su fakt zasluzene peniaze tato mala 12,6 kilo a skoro ma pototo jak som ju vytahavola z chladnicku nahlo sa mi to na stranu som myslela,ze mi to spadne este sa bojim jak to dotrepem s druheho poschodia dole schodami na odovzdanie,bojim,bojim

mia114
12. okt 2012

@pipka @nika1985 jej babulky dakujem, som rada, ze ste spoznali, a ze sa teda podoba 😅

lokalistin
12. okt 2012

@pipka dakujem 12,6kg inac ako to,ze vam tie prechody nieje vidiet? Ja ako som ich na seba ulozila som tam mala uplne prazdne pasiky tak som musela sulat sulky aby som to zakryla

zdenallicka
12. okt 2012

@lokalistin Ať si pro ni přijde nahoru.. 😉

dm1
12. okt 2012

@mia114 jasne ze sa podoba neboj 😵

dm1
12. okt 2012

@lokalistin jasne nech si pridu pre nu hore to nemas sancu odniest. chceli velku tak nech sa s nou trapia 😝

lokalistin
12. okt 2012

@pipka ta snehulienka aka krasna som ju nejak preskocila

mia114
12. okt 2012

inac baby este musim dorobit spidermana, ja uz tiez mam plne zuby spidermanov 😠 som sa dnes rozculovala nad pavucinou, hruza , stale mi nechcela lepit na tortu, a aj to tak vzyera 😠

lokalistin
12. okt 2012

@zdenallicka
@dm1 no asi to tak budem musiet urobit