• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mariann2 skoda ze si skor nenapisala mali ju aj v tej zlave na tom shope 1-2-3 ked boli vsetky silikonky -30% :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas alebo ako ja chladit coko boky na pivovych flasiach v chladiacej vitrine :grinning:
12. okt 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dm1 aký je to shop?
12. okt 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas presne, to su skor predajne akcie ako predvadzacie. Mne to az tak nevadi, lebo tam aspon pokecam s kamoskami, len vas mi je luto, ked tam mate este nejake blbe pindy pocuvat. Ved im mozete povedat, ze ak to vedia lepsie, nech to idu ukazat...
12. okt 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa to ja som na poslednom nadávala jak turek a bila sa po hlave, načo som sľúbovala ... ale bolomi ľúto Dadky, veľa jej odmietlo prísť predvádzať
12. okt 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no ved za dobrotu na zobrotu, ci ako sa to hovori...
12. okt 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ja to mam, ale este som to nepouzila :wink: aha teraz vidim ze baby ti uz hodili inspiracie

inac baby vsetky torty neskutocne, fakt pastava pre oci...
@pipka nadherna snehulienka
@aduskatt perfektna torta, ta slnecnica je krasna
@mia114 krasna civavka
12. okt 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kočky a ako sa s tými silikonkami vlastne robí?to sa natlačí a zbytok oreže?ide to?
bo ja som si kúpila u čínanov tie farebné silikonky,vobec mi to nejde urobiť,teda pekne vybrať,asi ich predám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 nepamatam si to len na FB jedna kocka pisala ze sa da aj som to tam kukala :frowning2:
12. okt 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha mozno si pamatas, ja som niekedy v maji mala taku krizu :angry: musela som sa obrovsky premahat aby som sa dostala k tortam...potom som si dala cele prazdniny prestavku a teraz je to lepsie....ale aj tak to prvotne nadsenie uz bohuzial nemam :fearful:
ale drzim ti paste, bola by obrovska skoda keby si s tortami prestala :wink: len si potrebujes oddychnut asi :wink:
12. okt 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Holky tak tu moja darovacia - Jedine čo ma napadlo ako spojiť "ludovú" krojovanú svadbu s našou "normálnou" :slight_smile: s tym aby torta vydrzala moju 6 hodinovú jazdu autom / a to nespomínam tie kopce a zákruty po tatranskych cestách :slight_smile:/ :D :D čiže modelovať kvety nehrozilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: + jedna rychla pred odchodom na objednavku
a vcul vas idem dočítať
12. okt 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
@mizulienka kujeeem:slight_smile:)) si mi urobila kraasny vecer:slight_smile:
12. okt 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt to ma tesi :wink:
@pristela krasne obidve, ta prva originalna, uz som komentovala na FB a druha krasna oranzova
12. okt 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka tak to je super.. clovek asi automaticky ocakava ex=zly vztah... :wink: :wink: ale aby som bola "k teme".. tesim sa na fotecky.. :wink:
13. okt 2012 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnešná Hello Kitty podľa obrázka tortičky na želanie, klobúčik s Hello Kitty
13. okt 2012 o 01:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@miciatko peknu bordovu si namiesala
@abriela dakujem
@aduskatt dakujem
@79zuzana dakujem
@maya30 zlato ja som to tusim raz tebe pisala,ze sa mi ten tulipan vobec nepaci,ale tato torta je nadherna a uz sa mi paci aj ten tulipan no a tie ruze? tak nemam slov krasne
@janulkamartinko jej ten macik je sladky takto si ja teraz lazkam do postielky a zobim sa az zajtra vecer -dufam
13. okt 2012 o 01:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka dakujem za podporu :wink: .Pamätam si ze si na dlhsie prestala piect a asi to budem musiet urobit aj ja,nema vyznam robit nieco nasilu,potom to aj tak vyzera :frowning2: .A mas pravdu som neskutocne unavena a v sialenom kolotoci.Tak to vyzera ze uz len dorobim objednavky a bude dlhsia pauza .len dufam, ze ma po case opät kopne to nadsenie :dizzy_face: :grinning:
13. okt 2012 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
13. okt 2012 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha to bude skoda mas nadhernu robotu
13. okt 2012 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ano ano este tuto tortu mam s nou ulozenu :dizzy_face:. len tam uz ozaj nechapem lebo tam su aj tie dierky v krajke spravene tak to sa fest blbo musi robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2012 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to je podla mna cervene natlacene a potom len prstom zlata preejdena ci nie preto to tak vyzera,ze to je povykrajovane alebo potom zlaty sugarveil(tvoj oblubeny) a nalepit na cerveny podklad kuk
13. okt 2012 o 01:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Baby inac ti magori si prisli pre tu tortu o22:00 mna uz porazalo jak ju niesol mu odletela ta vrchna vila dal tortu do kufra a obidvaja si sadli do predu. Tak ako naco som mu asi kazala,ze maju dojst dvaja? Aby na nu druhy daval bacha.Som zvedava co doniesol vlastne domov asi puncovinu :frowning2: ale tak pacila sa a to bolo hlavne a odo mna odchadzala v poriadku.Ja som mu vysvetlovala, ze vnutri su palicky na vystuzenie ked budu rezat nech davaju pozor a on mi stale mlel o jeho i Phone,tak ako neviem co za trula to bolo
13. okt 2012 o 01:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lokalistin aj ja si myslim ze skor sugarveil toto som tiez uz videla :slight_smile:. alebo nejaka ozaj super hmota ktora by isla krasne zrezat ale to nie je nic pre mna na takej velkej bordure zacistovat a do hladka odrezat co precnieva nad formu to je fuska aby nebolo vidlo otrepky :confounded:

moja vysnivana krajka - ta nova od ineho vyrobcu ako sugarveil mi pride buduci tyzden :dizzy_face:
13. okt 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 aká ? Ak môžeš, hoď prosím link . Ďakujem
:slight_smile:
13. okt 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můj první Pařížský dort s čokotransferem. Pro bráchu k svátku.
13. okt 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
baby moje vydreté torty, vôbec nie som spokojná a končím s pečením som sa rozhodla, nestojí mi to za to :frowning2: s takou nechuťou som robila tieto torty, že to je asi aj vidieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ráno vstávam o 5,15 do práce, prídem z roboty a len pečiem do nemoty, včera som skončila o pol noci a to nehovorím, že doma bordel, nenavarené, decká jak cigáni, končím :frowning2: už len urobím čo mám ešte objednávky, nedá sa to skĺbiť s tou prácou, lebo totál zanedbávam rodinu a aj seba:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@pristela to je táká nádhera, že až :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mne je z tých mojich tôrt týchto škaredých do plaču :frowning2:
13. okt 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ty si pipina !!!!!!!!!!! ta s dedkom je fantastickaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to akoze fakt !!!!

Inak holky ja vas uuuplne chapem , ja keby si bravam tolko ob jednavok co vy tak s tym tiez seknem , je to des namahave tolko naraz a clovek je z toho fyzicky aj psychicky k.o. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. okt 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby pomoooc, nejak sa mi zondila masla ...co myslite, mam dat tuto dole a rychlo urobit kasicku? :rolling_eyes: :unamused: alebo to tak moze zostat :confused:
13. okt 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
ani na foto to neni dobre :confounded:
13. okt 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok