• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@levandulka3 Nádherné svadobné tortičky!!!
14. okt 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rough Bohovský hroch...:slight_smile: :astonished:
14. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli Krásna je tá medvedíková...Je strašne veľká... :wink: Koľko, prosím ťa vážila..?
14. okt 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ve2 ta torta bola uzasna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moje víkendové :wink: Nie sú bohviečo, ale prvý krát som robila 4 kusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: Tá prvá je čokoládová menšia, druhá "zváračka", tretia na želanie svadobná - menšia a posledná pre môjho syna, ktorý má rád túto rozprávku :wink: Takže som mala čo robiť :frowning2: :unamused: Obdivujem tie, ktoré robia bežne takýto počet tortičiek....
14. okt 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@marci2305 ta posledna je suprovaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som odovzdala tu Arsenal..a cuduj sa svete boli nadsení :sweat_smile: ze jeeej najkrajsiaaa :sweat_smile: :sweat_smile: no radsej som bola ticho :zipper_mouth: :grinning: ale nadsena nou nie som...ale aj taka skusenost je skusenost...hadam uz taku nikdy robit nebudem :grinning:
a ze Manchester este by chceli...no pot ma oblial :sweat_smile: :rolling_eyes: a vcul tuuuuho rozmyslam, ako sa z toho vyzut, ked som tam kukla toho leva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes:
14. okt 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :slight_smile: Ešte musím na nej dorobiť číslo 5, ale som na nej dlubkala celý deň. Ešte mi tam chýba Mr. Gruper, ale nieje ho kde dať.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ju pofotila aj za denneho svetla...no aj tak nist moc :grinning:
14. okt 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@pipka je super!
14. okt 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terinka2013 oooo dakujem, hned budem mat lepsi den :sunglasses: :grinning:
14. okt 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marci2305 - jééééj, aj môj Miško tú rozprávku miluje :dizzy_face: . Krásne všetky, si šikulka, ja by som neurobila ani 2 torty, nie že 4 :confused: :wink:
14. okt 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky nemáte prosím uloženy nějaké hezké klobouky pro paní. Hledala jsem hodinu a nic moc jsem pěkného nenašla. Všechno stejné, stuha a kytičky. Něco originálnějšího jsem nenašla. Nenapadá vás něco???
14. okt 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde mi dávať páčitka , ani dobre nenačíta stránku :frowning2: . Stále ma to vyhadzuje že 400 Bad Request :frowning2: . Tak ja opáčitkujem asi až keď mi bude MK fungovať... Vám to nerobí?
14. okt 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
páčitká už idúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
14. okt 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka - máš môj obdiv, ja som tiež robila Arsenal. A to debilné delo som prerábala 3x :frowning2: . Super si to zmákla, ani ja nemusím takéto torty, ale uvidíš, ako budú všetci chlapi z nej hotoví :wink: , oni si nevšímajú tie detailíky, čo si my myslíme, že sme neurobili úplne na 100%, oni budú hotoví z toho, že sa niečo také, ako logo, vôbec dalo urobiť :wink: :wink: :wink:
14. okt 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina no bezkvetinkove tazko..ale skusim prispiet aspon malou troskou do mlyna.mozno ti nieco padne do oka........
14. okt 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@jakelina veru ano :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolo to o držku
14. okt 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Mne sa celkom tento páči..Ale je fakt, že čo som pozerala sú iba samé s kvetmi a mašľami.. :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: /Teda ak je to klobúk..:slight_smile: /
14. okt 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka Však je krásna...Čo jej chýba?
14. okt 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka objednaj jedlú oblátku, ja som to tak spravila pri nejakom logu už si nepamätám čo to bolo, lebo manchester som robila a trvalo mi to večnosť aj tak to nebolo bohviečo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 krásne sú tortičky, syn je tu pri mne a už chce takú istú beyblade tortu :grinning:
14. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja som si zjednodušila alfa romeo-oblátka :sweat_smile: :grinning:
14. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pozrite čo som našla...:slight_smile: Dobrá nie? :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@mamina1978 vdakaaa
14. okt 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 no veru asi to tak spravim...sak to by som aj jezkov proti srsti porodila, kym by som to ako tak spravila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
14. okt 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 no veru...chlapom je jedno, hlavne ze tam maju svoje mena ..ne? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale objednavala si to dcerka jedneho z nich, take 12 rocne dievcatko..a aj si to sama platila z vreckoveho...tak mi bolo tak luto, ze nie je total dokonala :frowning2: ..ale ona bola nadsena...ze je kraasna :sweat_smile: :wink: tak som bola ticho :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ťuťulko dokonceny, kozuch ma z bielej cokolady, teda radsej bych ho aj sto krat potiahla ako cakat kym cokolada zatuhne aby som zasamohla pokracovat,aj miska je oblievana bielou cokoladou,len oci usi,nufak je z hmoty
14. okt 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
Ahojte,dnes pridávam svoju 2.tortu ....kedže som nevedela ako sa podarí alebo nepodarí ,tak som sa poistila a sestra mi vyrobila a poslala ozdoby. Tak som spravila ešte jednu tortu ( pre rodinu ) :slight_smile: aby nezostali iba tak :slight_smile:)) Zišli sa ,lebo by som ich už ani nestíhala :slight_smile:
14. okt 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Ešte som zabudla ...pri prvej som nemala žiadne pomôcky ,pri druhej som mala kosticu na ten okraj ....farebné robila sestra mamina1978 :slight_smile: - Ďakujem .
14. okt 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok