Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
marci2305
14. okt 2012
@levandulka3 Nádherné svadobné tortičky!!!
marci2305
14. okt 2012
@rough Bohovský hroch...🙂 :-o
marci2305
14. okt 2012
@lawli Krásna je tá medvedíková...Je strašne veľká... 😉 Koľko, prosím ťa vážila..?
smejkazuzu
14. okt 2012
@ve2 ta torta bola uzasna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marci2305
14. okt 2012
Moje víkendové 😉 Nie sú bohviečo, ale prvý krát som robila 4 kusy :-p x-) Tá prvá je čokoládová menšia, druhá "zváračka", tretia na želanie svadobná - menšia a posledná pre môjho syna, ktorý má rád túto rozprávku 😉 Takže som mala čo robiť 😞 :-| Obdivujem tie, ktoré robia bežne takýto počet tortičiek....
pipka
14. okt 2012
@marci2305 ta posledna je suprovaaaa x-) x-) x-)
pipka
14. okt 2012
no ja som odovzdala tu Arsenal..a cuduj sa svete boli nadsení :-N ze jeeej najkrajsiaaa :-N :-N no radsej som bola ticho :-x 😃 ale nadsena nou nie som...ale aj taka skusenost je skusenost...hadam uz taku nikdy robit nebudem 😃
a ze Manchester este by chceli...no pot ma oblial :-N 8-( a vcul tuuuuho rozmyslam, ako sa z toho vyzut, ked som tam kukla toho leva :-p :-N 8-(
marci2305
14. okt 2012
@pipka 🙂 Ešte musím na nej dorobiť číslo 5, ale som na nej dlubkala celý deň. Ešte mi tam chýba Mr. Gruper, ale nieje ho kde dať.. 🙂 🙂 🙂
pipka
14. okt 2012
som ju pofotila aj za denneho svetla...no aj tak nist moc 😃
terinka2013
14. okt 2012
@pipka je super!
pipka
14. okt 2012
@terinka2013 oooo dakujem, hned budem mat lepsi den 😎 😃
mia1111
14. okt 2012
@marci2305 - jééééj, aj môj Miško tú rozprávku miluje x-) . Krásne všetky, si šikulka, ja by som neurobila ani 2 torty, nie že 4 =-) 😉
jakelina
14. okt 2012
Holky nemáte prosím uloženy nějaké hezké klobouky pro paní. Hledala jsem hodinu a nic moc jsem pěkného nenašla. Všechno stejné, stuha a kytičky. Něco originálnějšího jsem nenašla. Nenapadá vás něco???
mia1111
14. okt 2012
nejde mi dávať páčitka , ani dobre nenačíta stránku 😞 . Stále ma to vyhadzuje že 400 Bad Request 😞 . Tak ja opáčitkujem asi až keď mi bude MK fungovať... Vám to nerobí?
mia1111
14. okt 2012
páčitká už idúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
mia1111
14. okt 2012
@pipka - máš môj obdiv, ja som tiež robila Arsenal. A to debilné delo som prerábala 3x 😞 . Super si to zmákla, ani ja nemusím takéto torty, ale uvidíš, ako budú všetci chlapi z nej hotoví 😉 , oni si nevšímajú tie detailíky, čo si my myslíme, že sme neurobili úplne na 100%, oni budú hotoví z toho, že sa niečo také, ako logo, vôbec dalo urobiť 😉 😉 😉
aduskatt
14. okt 2012
@jakelina no bezkvetinkove tazko..ale skusim prispiet aspon malou troskou do mlyna.mozno ti nieco padne do oka........
levandulka3
14. okt 2012
@jakelina veru ano :-p :-p :-p :-p bolo to o držku
marci2305
14. okt 2012
@jakelina Mne sa celkom tento páči..Ale je fakt, že čo som pozerala sú iba samé s kvetmi a mašľami.. :-o :-p /Teda ak je to klobúk..🙂 /
marci2305
14. okt 2012
@pipka Však je krásna...Čo jej chýba?
dadka212
14. okt 2012
@pipka objednaj jedlú oblátku, ja som to tak spravila pri nejakom logu už si nepamätám čo to bolo, lebo manchester som robila a trvalo mi to večnosť aj tak to nebolo bohviečo :-p
dadka212
14. okt 2012
@denisak77 krásne sú tortičky, syn je tu pri mne a už chce takú istú beyblade tortu 😃
larah
14. okt 2012
@pipka ja som si zjednodušila alfa romeo-oblátka :-N 😃
marci2305
14. okt 2012
Pozrite čo som našla...🙂 Dobrá nie? 😃 😃 😃
larah
14. okt 2012
@mamina1978 vdakaaa
pipka
14. okt 2012
@dadka212 no veru asi to tak spravim...sak to by som aj jezkov proti srsti porodila, kym by som to ako tak spravila :-p 8-( 😃
pipka
14. okt 2012
@mia1111 no veru...chlapom je jedno, hlavne ze tam maju svoje mena ..ne? 😃 😃 😃 :-p
ale objednavala si to dcerka jedneho z nich, take 12 rocne dievcatko..a aj si to sama platila z vreckoveho...tak mi bolo tak luto, ze nie je total dokonala 😞 ..ale ona bola nadsena...ze je kraasna :-N 😉 tak som bola ticho 😉 :-p 😃
miciatko
14. okt 2012
Ťuťulko dokonceny, kozuch ma z bielej cokolady, teda radsej bych ho aj sto krat potiahla ako cakat kym cokolada zatuhne aby som zasamohla pokracovat,aj miska je oblievana bielou cokoladou,len oci usi,nufak je z hmoty
ve2
14. okt 2012
Ahojte,dnes pridávam svoju 2.tortu ....kedže som nevedela ako sa podarí alebo nepodarí ,tak som sa poistila a sestra mi vyrobila a poslala ozdoby. Tak som spravila ešte jednu tortu ( pre rodinu ) 🙂 aby nezostali iba tak 🙂)) Zišli sa ,lebo by som ich už ani nestíhala 🙂
ve2
14. okt 2012
Ešte som zabudla ...pri prvej som nemala žiadne pomôcky ,pri druhej som mala kosticu na ten okraj ....farebné robila sestra mamina1978 🙂 - Ďakujem .