• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

babulky to s tym stretkom sme vymysleli dobre, teda alionuska to zorganizuje, upecie nam torticku, my sa napapame a bude nam dobre :grinning: :grinning: :grinning:
mimochodom, keby bolo fakt nejake stretko v druhej polovici augusta ja by som prisla, len dajte vediet vopred, aby som dotiahla aj tie moje 4 pomocky co mam :wink: :slight_smile:
katrin, u nas je asi 30tisic zamestnancov, tak by som sa ani necudovala ze sa nas tam pripaja viac
vinka, nepochybujem o tom ani chvilku ze si genialna :wink:
14. júl 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože trpnem.Večer chcem skúsiť orezať auto.Ak nepôjde počkám do rána držte palce. :wink:
14. júl 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka podla mna ho daj na polhodku predtym do mrazaku
14. júl 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte akurat skusam robit mnarcipan co suseneho mlieka a nejaky je mazlavy neviem co mam s nim spravit dat do chladnicky????som tam dala 150gsus .mlieka,150g pr.cukru 2pl oleja ,2pl medu a 3plvody..poradte
14. júl 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka ak je velmi mazlavy, tak pridaj praskovy cukor a susene mlieko, po spracovani by mal mat konzistenciu ako hustejsie cesto
14. júl 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav asi máš pravdu.Nechám ho ešte prituhnúť v mrazáku a potom ho orežem. :wink:
14. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako plastelína nie? :confused:
14. júl 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vinka, presne ako plastelina
14. júl 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem uz je to lepsie...a na com to mam valkat???posypat si dosku pr.cukrom???alebo cim?
14. júl 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já podsypávám škrobem...:wink:
14. júl 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked budem potahovat marcipnom torta musi byt uplne vychladena?a mozem ju potriet slahackou po celom povrchu?
14. júl 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jj, pořádně vychlazená, ale potahovka nesmí přijít do styku se šlehačkou... potírá se máslovopudinkovým krémem nebo jen máslem vyšlehaným s cukrem.. někdo potírá i marmeládou nebo nugetou...
14. júl 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aby jste to setkání udělaly někde na hranicích,když je vás půlka ze SR a půlka z ČR ne? :grinning:
14. júl 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco nie so slahackou? :frowning2: nemam ani dzem...
14. júl 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a medom ju mozem potriet??
14. júl 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0409 šlehačka ti rozmočí potah,med by relativně i šel v hoooodně tenké vrstvě
14. júl 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik diky tak dufamze sa mi to po prvy krat podari.... :wink:
14. júl 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0409 držím pěsti.
14. júl 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 - slzicky mali velky uspech aj naramne chutili. :grinning:
14. júl 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, chcela som vas poprosit o radu, neviete, co by sa take dalo spravit pre 19-rocneho chlapca, ktory ma rad serm, spev a chodieva ministrovat do kostola?
14. júl 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka jaaaaaaaaaaj,aka poklona ,ze ja som z vas najsikovnejsia.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dakujeeeeeeeeeeeem... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no citam citam a tu sa nieco organizuje...a to ako kde by sme sa stretli ,ked sme tu z celej republiky??? Inak mozme sa aj u nas doma a kazda mi mozete nieco priniest a ja tu tortu rada upeciem pre vas! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jaj baby vypekam o stosest...uz mi je ale faaaaaakt teplo..a este aj ten notebook sáala jak nazhaveny... :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sloniiicek udělat dort na který dáš vyříznutý kord?
14. júl 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady to není jen z republiky,ale z celé Evropy,nesejdeme se někde u moře? :grinning:
14. júl 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik no to by bolo medzinárodné stretko :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok baby, tak ak chcete silou mocou v zahranici, navrhujem belgicko, mame tu studene spinave more, drahotu a kopu neprijemnych ludi, ale aspon to budem mat blizsie
14. júl 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav velmi lákavá představa,ale to klidně můžu zůstat v Čr a mám to samé,jen to moře si teda domyslím :grinning:
Holky myslíte,že je dobrá kombinace hnědý potah a na to žluté růže? Přemýšlím právě nad tím dortem co mám dělat začátkem srpna. Je to pro chlapa,tak nemůžu dát růžovou a červená se mi pro něj taky příčí.
14. júl 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
benjik, ja by som dala zlte aj oranzove
14. júl 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A já zelenkavé a oranžové..:slight_smile:
14. júl 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav hm to by nemuselo být špatné. Mám právě představu,že to bude dvoupatrák a z vrchu ty růže budou jakoby přepadávat dolů,že se tím vlastně jedna strana zakryje,jestli tušíte co myslím,zkusím najít něco podobného a hodit to sem.
14. júl 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok