• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
@pipka vieš čo, doteraz som mala väčšinou jednu maximááááálne 3 torty(aj to napr. rozdelené že jedna piatok, druhá sobotu a tretia nedelu)...iba raz štyri.....no a tento víkend som mala piatok jedna, včera jedna a dnes dve......a budúci týžden asi tiež tak....tak sa pýtam, že ako si to zorganizovať.....a teraz mám pocit, že bud nemám žiadnu tortu na víkend alebo velaaa :sweat_smile:
14. okt 2012 o 14:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 moja babka mi vzdy hovori upec kludne aj na nedelu ale vsetkym to odovzdaj piatok!!!ona pecie cely zivot a dobre hovori...ja neznasam ked maju na sobotu ci nedelu a ja mam akoze cely den cakat nez pridu pre tortu :angry: toto ma na tom celom asi vytaca najviac :grinning:
14. okt 2012 o 14:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 napodobne...ja bud cez tyzden nic..alebo hned tri :sweat_smile: :grinning: ale nastastie viac nie..to uz by som fakt nemala kam dat :sweat_smile:

inak neviem co sa dialo tento vikend ale ja som prvykrat v zivote musela tri objednavky odmietnut :unamused: a to taka vtipna jedna mi volala v piatok rano, ze na sobotu..tak vravim, ze nemozem, ze nemam miesto v chladnicke..a ze tak teda ona este v piatok vecer by si pre nu prisla :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: normalne ma rozosmiala
akoze ja neviem co si ti ludia predstavuju...ze zadam objednavku do pocitaca...stlacim enter a za hodku mi vyjde z chladnicky hotova torta, nie? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. okt 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi tak nejako ja som teraz zobrala jednu co volala piatok rano ze na sobotu vcer...ale to len preto ze som nemala ziadnu obj tda mala som uz vsetko hotove :wink: som jej povedala nabuduce volajte skor ta torta sa za hodinu nespravi :grinning:
14. okt 2012 o 14:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 já to mám na příští týden, na středu jeden, na pátek tři, na sobotu dva a na neděli taky dva a budu péct všechno jedním vrzem ve středu :wink: ať nemám bordel v kuchyni celý týden :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka a nevyjede?????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mně ano :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci ty jsi nezmar :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jo a ještě fotky mých tohtotýdenních výtvorů :wink:
14. okt 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@jakelina to víš, zadám do compu, fotoshop a dort je hotový :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to se to pak dělá,ne? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
juuuuuj, mne to furt blbne, už som dala aj obnovenie systému na sobotňajšie nastavenia, nech neberie do úvahy nové aktualizácie a aj tak mi to furt blbne. Idem skúsiť ešte defragmentáciu disku, ak ani to nepomôže, tak neviem... ostatné webstránky fungujú v pohode :(
14. okt 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje víkendové..orchidea je pre moju mamku k narodeninám....mala vyzerať inak, ale dokončovala som ju s teplotou 39 tak som bola rada, že stála a neriešila som kvetináč :slight_smile:...večer si vás konečne poriadne počítam :slight_smile:
14. okt 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@pipka Milacik, ale ved pouzijem photoshop a torta je za hodku na svete, no ne? :grinning:
14. okt 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
BABY, od pondelka - PRASKOVY CUKOR a MASLO (aj ked nepoznam taketo)
http://www.kaufland.sk/Home/01_Aktualna_ponuka/003_externa_/index.jsp
14. okt 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@abriela to maslo kupujem bezne na torty:slight_smile:) je v pohode:slight_smile: a dik za info
14. okt 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, krásne ste popiekli a popísali toho až až :slight_smile: ja mám konečne objednávku na detskú tortu, tak sa teším a aj tento havko sa teší :sweat_smile:
14. okt 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@abriela to maslo je super, my ho kupujeme, ked sme v cechach a je uplne v poho, tak to je super.

baby z Ciech, @jakelina @vecernicci neviete, ci u vas je nejake akciove maslo? muz ide na sluzobku, by mi kupil
14. okt 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Prosim te, kdyz delam piskot do 24x24 z kolika vajec mam udelat?
14. okt 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ani teď nevím, kupovala jsem v Kauflandu myslím za 25,90 a vím, že tam mají levné vajíčka. Třicet za 69,90 do úterka a od čtvrtka mají za stejnou cenu v Lídlu, tam mají máslo taky za 25,90.
14. okt 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ja robím mramorák do formy 25 x 25 cm z 8 vajec
14. okt 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pridávam sĺúbenu tortičku v reze...čo sa týka chuti...tak chutila nad očakávania...dokonca si pýtali aj recepty :wink:
14. okt 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@sisix ked piskot, tak aspon 8.ked mramorak, tak tam bude stacit aj 6.ale to je odhad, lebo 24x24 nerobievam
14. okt 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 obě krásné, ale ta nedradiční je úplně luxusní
@denisak77 ale je, všechny jsou krásné
14. okt 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko nechápu, jak jsi toho psa dokázala udělat z čokolády, jsi kouzelnice :wink:
14. okt 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps uuuuuzasny havko :dizzy_face:
14. okt 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps dekuji
14. okt 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. okt 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci to autíčko je sladké, ale jinak všechny super... :wink:
@lamps další člen tvé dortové rodiny, do kterého jsem se zamilovala....tak jdu dát aspoň pusu marťánkovi :wink:
14. okt 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jééj a marťanko sa má ako? Pozdravujem ho :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no mne vyjde tiez...ale ta co si objednali pred tyzdnom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt sak toto...jaaaaaa zabudla , ze existuje photoshop :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok