• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@pristela som sa ta to uz vecra chcela spytat..ze kde mas foto? :confused:
dlhe vedenie maju? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a co im akoze nevyhovovalo...ze si krasna? :grinning: :grinning:
15. okt 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela super, kamoske zrusili foto po neviem kolkych rokoch, lebo tam mala slnecne brile, ze neni vhodna :rolling_eyes:
15. okt 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela zlatinenkoooo.......dakujem, ja to zvládnem..........si poklad :wink: pôjdem ráno zo škôlky ako zanesiem malú na povinnú rannú prechádzku aj zajtra aj v stredu a bude nakúpené :wink:
15. okt 2012 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ty si nevyhovujúúúúúúúúúca????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. okt 2012 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka aaale som tam bola len z boku aj s malým , do učúúú mi adminky nevideli asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@dada2007 jo , už na mna dosli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
sak ja som dnes tiez chcela ist do Kaufu, miesto toho sa moje dieta rozhodlo zmenit mi program a doobedie som stravila na poliklinike a v lekarni.takze asi zajtra pojdem do kaufu............chjo...................
15. okt 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a čo sa stalo malému?
15. okt 2012 o 14:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 a ty nemas slnecne okulky...nahlasim ta? :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 chory.lekarka tri tyzdne ignorovala zlateho stafylokoka az to prepuklo naplno, tak sme boli tam, nech mu da nejake antibiotika.........tym, ze pred tyzdnom tvrdila, ze je OK, tak som aj z velkych davok Ccka ubrala a evidentne to nerobilo dobrotu.......a tak sme skoncili ze tyzden ho budem mat na krku :grinning: aspon nemusim rano vstavat, xixi
15. okt 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2012 o 14:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt skoré uzdravenieeee :sunglasses:
15. okt 2012 o 14:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 dakujeme, ved uz to trva stvrty tyzden:frowning2: stale len hrdlo boli , az mi ho je luto
15. okt 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka aj mna nahlasis, alebo dioptrie mooozu byt?:slight_smile:
15. okt 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana strasny zazitok, ja ked som chcela vediet, ci upeciem 3 posch. tortu pre niekoho ineho, tak som si najskor upiekla svadobnu ku vyrociu pre seba....sak pre istotu... otras, je mi luto ,ked sa taketo stane...
15. okt 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@aduskatt tak to uz by bola akaaa haluz, keby ti zmazali foto, ze mas okulky... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
inak ja sa tu niekedy fakt pozastavujem...nad tym mazanim fotiek :angry: :rolling_eyes: ze sa im to chce...zaoberat sa takymi hlupostami..ako ze je niekto zboku..alebo nie meter ale meter a pol daleko...kks, by som fakt chcela mat ich problemy :rolling_eyes:
15. okt 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja som tu zazila vselico:slight_smile:)) kamoska chcela fotku cerstvoupeceneho chleba....vydrzala v albume presne tri minuty....akoby niekto cakal a okamzite nahlasoval............
15. okt 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt veru chore :rolling_eyes: esteze teraz sa daju davat foto priamo do temy :wink:
si aj ja pamatam, ako som foto vianocneho peciva musela aranzovat vedla kresielka s malou trojmesacnou..co este ani nesedela..len aby mi to okamzite nezmazali :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
15. okt 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka no..a potom su tu albumy, kde su evidentne torty trebars na 40 ku, ale napis detská tortička, xixi....len aby z albumu nezmizla..sa na tom vzdy dobre zabavam
15. okt 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ano...som si vsimla...ze s krajkami a ruzami...a ze Matuskovi k prvemu rociku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa aj ja zabavila :sweat_smile:
ale zas ja nemam zaludok na to, aby som tu nahlasovala nejake foto...mne to pride scestne..ved mne to nevadi..nech si tu kazdy ma v albume co chce :wink:
podla mna by mali skor mazat fotky vytrcenych holych deti..ako nejake neskodne torty..si niektore mamy vobec neuvedomuju ako sa to da zneuzit :rolling_eyes:
15. okt 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
no ale k teme :grinning:

potrebujem nejake inspiracie pre skolaka..ako priklady, geometricke tvary..ceruzky...nieco pekne :wink:
nejake som pogooglila..ale ak by ste mali v zasobach nieco extra pjekne..potesim sa :dizzy_face:
15. okt 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka já mám taky v albu různé dorty i pro dospělé, tak mi to možná smažou. Jednou mi smazali celé album malého, tak od té doby žádné fotky dětí nedávám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monikapo prekrasna je :slight_smile: ja tiez najprv testujem na nasej rodine... aj vsetky nove plnky :grinning:
15. okt 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ja mam len toto
15. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ale ved nech...mne len doslo smiesne, ze baba aby jej to nezmazali k tomu napisala, ze k prvemu rociku :grinning: :grinning: :grinning: uz vidim to babo ake bolo nadsene z tej sugarflair krajky :grinning: :grinning: :grinning:
ty tam urcite nemas popis :wink: a som citala kdesi..ze ak na torte nie je cislo, tak ze take v albume mozu byt :wink:
15. okt 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt jeej no super, nieco musim z nich nakombinovat :wink: maly ma zelanie, ze tam musia byt priklady..ze´on miluje matematiku :sweat_smile: :grinning: jaaaj reku kedy toto ja raz budem pocut od mojich detiiii :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka já tam mám i čísla, no uvidíme, smažou, tak smažou. Mně to žíly netrhá :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky já taky patřím mezi postižené čistotou, ale jak v čem, v kuchyni teda rozhodně. Na všechno mám solo hadříky, utěrky, jednorázové utěrky atd. navíc před prací vždy dezinfikuji pracovní plochu. Navíc se bojím salmonel a listerií a podobně, takže když rozbíjím vejce, tak jen ve dřezu, pak hned skořápky vyhodit a vše pořádně umýt, to samé maso atd. Taky vždy spotřebuju všechny lžičky a vidličky při práci, ať už pečení či vaření. Ale @lamps, taky už jsem hodně slyšela o tom, že přehnaná čistota snižuje imunitu, obvzvlášť u malých dětí a není to sranda, prý je to velký problém dnešní doby, že máme na vše dezinfekce a antibakteriální mýdla atd...tudíž já se snažím nevyšilovat, docela už mi to v domácnosti jde, ale do kuchyně při přípravě potravin, natož pro cizí, podle mne 100%hygiena prostě patří. Jo moje ruce podle toho taky vypadají, exémy bují a mám neuvěřitelnou spotřebu krémů.
15. okt 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka moj najmensi miluje matiku :grinning: :grinning: :grinning: to je jasny dokaz ze isto nieje po mne ako on tvrdí :grinning: :grinning: :grinning: aj v penzione stale vsetko pocital /schody, jedlo../ :rolling_eyes:

A inak holky v noci som opáčitkovala torticky a dočítavala, uuuzasne ste zas upiekli !!!!!!!!
ozaj na tej polskej svadbe mali tortu len take hm... oranzovo ruzove želé abo co? mne to chutilo ako jogurt so zelatinou bolo to dvojfarebne a v strede len uzky pás piskotoveho cesta , dizajnovo nič , chutovo , no ruzove sa dalo, to oranzove bolo kyseléééé :sweat_smile: ale na to ake, a kolko uzasneho jedla tam mali tak ta torta bola desná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pipka xixi....sak skus nieco.............nakresli mu tam integraliky:slight_smile:))
15. okt 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt hodně zdravíčka malému, ať je brzo fit.
@jakelina a proč ti smazali fotky s dítětem víš? To už fakt vůbec nechápu :confounded:
15. okt 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok