• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
@lamps no veru toto ani ja nepochopím. Aj krém chutnám lyžičkou raz a hotovo. A k tomu mackovi, je krááásny a čistunký a veru viem koľko to stojí námahy, aby nemal na sebe čiarky. Ja tie moje postavičky stále hladkám, asi aj ty :grinning:
15. okt 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 a vem si, že to tam dělala na srazu, kde ji všichni viděli a asi se trochu ovládala, kdoví co s tím dortem dělá doma. :unamused:
15. okt 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evvina kaly su lahulinke........daju sa paradne robit z vykrajovacky srdiecko:slight_smile:
15. okt 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fodorka vyzera to asi ako burgundy.........
15. okt 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak ako Poliaci pecu hrozne kolace a torty :unamused: Mam susedov poliakov a pravidelna na sviatky im nosime na tanieriku ochutnat nase dobroty slane aj sladke a na vymenu aj oni nam... tak ako jedlo, mas pravdu... same mnamky ale tie kolace - vacsinou ich v noci sypem sliepkam :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisak77 nádherné dielka @ve2 krásna
@miciatko nádherný psík. chcem s aopýtať, ja budem robiť podobného havka, koľko na neho potrebujem modelovacej hmoty?
@pipka krásna
@marci2305 krásnučké dielka @katulkaaaaaa krásne
@dada2007 kásne @lamps je prekrásny @adrika202 ... krásna práca @daducha nádherné @darka54 krásne @dajna11 krásnučké @monikapo wow nádherná @mirka1986 krásna
@aduskatt veľa zdravíčka synčekovi
@zklimekova nádherné
@vecernicci krásne výtvory
@levandulka3 krásne
15. okt 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@dm1 no já bych radši bez kytek ale nevěsta s kalamy. :grinning:
15. okt 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina děkuji zkusí, i tak bych potřbovala foto postup :grinning:
15. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem:slight_smile:
15. okt 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,dufam,že ste to zobrali ako srandu,ked som tu pred stretkom písala o oblizovaní prstov :sweat_smile: ....že nie som tu za špindírku.....inak raz mi bolo povedané,že som fajnová,ked som si nechcela zobrať,čo mi bolo ponukané z takéhoto zdroja,kde sa nedbá na hygienu, cítila som sa iná,lebo nikomu to nevadilo,len mne,ale to by bolo do inej témy
15. okt 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evvina napr tu su nejake bez kvetov alebo len s drobnymi s vypichovaciek
15. okt 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@dm1 jsi skvělá díky. Přesně takhle jsem si to představovala. :dizzy_face:
15. okt 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem
15. okt 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja ho pouzivam len s cukrom alebo nutelou pod potah...a tam v pohode... :confused: :wink: tak mozno nejaka zla varka..ako s tym salkom :unamused:
15. okt 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ani ja to nechápem, ale nevadí, čo už. A áno ja tie moje postavičky tiež riadne hladkám, šuľkám a guľkám pokiaľ nie sú krásne hladučké :sweat_smile: a potom, keď sú také vyhladkané a vyguľkané majú spokojný výraz v tváričke :grinning: :grinning: :grinning: a ďakujem za pochvalu.
@jakelina Majka, to, čo robí doma by bolo asi dosť zaujímavé, ale obávam sa, že aj nechutné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
15. okt 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak přesně tohle jsem potřebovala. Díky. Já věděla že jste holky zlatý.
A dnes mám vůbec super den po 2 měsících zase stojím na obou nohách. Ted ještě prý tak měsíc rehabilitace a bude noha jako nová.
15. okt 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina uf, ešteže si upečieme samé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@evvina to natrénuješ a budou kaly jak živé a přeju brzké uzdravení :wink:
15. okt 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana no je pravda ze zakuskov mali strasne vela druhov aj domov sme dostali :grinning: sú dizajnovo aj chutovo uuuplne ine nez co poznam , chutili mi ale len dva, ale tak mojmu chlapovi je to vsetko jedno ten zje vsetko :grinning:
15. okt 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela like za fotku v pase :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. okt 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babyyyy ja mam teraz straaasnu chut na prachobycajny linecky kolacik :sweat_smile: neposlete mi niektooooo? :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka vies ze ja som dnes nad tym istym rozmyslala, ze by som si taaak dala linecky :dizzy_face: :sweat_smile:
15. okt 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 @lamps ahojte no konecne som sa sem dostala jaj no pani skoda sa vyjadrovat nastastie sa mi neuslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ocividne to nikomu nevadi lebo ako som mrkala foto tak chodi aj po inych stredkach robit tuto tortu a ked oblizuje na jednom pochybujem ze na druhom nie a pozrite ako im vsetkym chuti :wink: no ja som teda tiez strasne cistotna a zjem maloco od malakoho a teraz uz nezjem asi nic iba svoje :wink:
15. okt 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@eliska22 ak mas rcp na bohusov nastavovany a za muku zamen orechy :wink: (200g muky 100g orechy 6 vajec...)
15. okt 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, nemate nahodou nektera nejake napady na dort pro svagrovou, bude ji 40 :dizzy_face: chci neco jednoducheho abych to zvladla, tak hledam inspirace, ma rada modu, kabelky makeup atd, ani ne kvetinky jak sperky :grinning: ale to asi nezvladnu vymodelovat tak neco mezi, moc diky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. okt 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina ja myslim, ze 4kg bude mat... na tom mojom 25x35 mam taketo s ovocim 4,1-4.8kg...zalezi aj od zdobenia a aky korpus tam je ci piskot alebo mramor...
15. okt 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky nerada Vám tu do toho zasahujem ale neviem nikde nájsť ten recept na poťahovaciu hmotu.. Robila som raz s tých marschmalow ale nedopadlo to dobre.. A tu som videla že niektorí ste stráááááááááááášné šikulky :grinning: Tak prosím poraďte recept... :astonished:
15. okt 2012 o 22:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beelinka ja si robim MMF a to je recept na prvej strane. ale ja davam menej cukru prisypavam podla potreby. Niektore kocky si robia mliecny alebo vacsina si hmotu kupuje a tie su rozne. asi taky najuniverzalnejsi aj na modelovanie aj potah je smartflex velvet
15. okt 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok