• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

no, zeny, prvykrat idem robit tortu na temu, o ktorej neviem vobec, ale ze voooobec nic:slight_smile:...........aspon ze mam akutaku predlohu na inspiraciu.........:slight_smile:uz fcil sa bojim, aby som tam nieco nepoondila
15. okt 2012 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Vladi, ty ked uz porodis, tak raz dojdes do BA mi ukazat babatko..a potom si daaame :dizzy_face:
ozaj...a meno mate ake nachystane? :confused: :dizzy_face:
15. okt 2012 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps veď práve toto, že neverím, že by povedala, že kochel robia ona a kvet ja... :grinning: alebo som rozmýšľala, že si podpíšem každý list aj s telefónnym číslom, že som ja robia :grinning: :grinning: :grinning: nooo aj ja drahého nemám doma, inak by ma riadne už hnal... :grinning: keď si predstavím, že malý o 2:00 bude hore a už o 7mej zase.. :grinning: ale čo mám robiť, je mi tu s vami dobre a až do soboty sa sem nedostanem kvôli tortičkám :slight_smile:)) hlavne sa strašne bojím tých futbaových a tých pŕs... nechcem aby tie prsia vyzerali neprirodzene, chcem nejaké pekné, prirodzené a hlavne decentné... no uvidíme čo to bude :grinning:
15. okt 2012 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, sak ked sa nam nechce, existuje predsa photoshop:slight_smile:))
15. okt 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wera.g to je krásna dvojka, juj poteší.
15. okt 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka
@janula.h presneeeee, aj ja som strašná, uvedomujem si to, ale čo mám robiť, keď to nikdy nie je také ako chcem, a všetko ma štve? :grinning: a presne tak, až keď vezmú tortu a pochvália... vtedy som hotové slniečko na hnoji spokojné, vysmiate :grinning:
15. okt 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ajka82 jaaaj len to vies to je vsetko ze pol hodka zrazu celu noc modelujes :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ono to je inak super predstava ze nakupit hotove postavicky a dat na tortu ale by som sa hanbila keby napisem ze som taka leniva ze mi postavicky musi niekto iny robit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale take vedeirko hmoty by si mi v ramci terapie na cierno zafarbit mohla :D
15. okt 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@wera.g no prsia by som teda nechcela robiť, ale nedávno sme sa tu o nich bavili a @lawli je na ne odborníčka :sweat_smile: a ak ideš robiť futbalku tá nie je taká ťažká ako na pohľad vyzerá
15. okt 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt a ty ide s co robit? ..tebe photoshop nepomoze? :confused: :grinning: :grinning:
15. okt 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt a akú ideš robiť? :slight_smile:
@vlada111 Ďakujem moc, moje dve zlatíčka to sú :slight_smile:))
15. okt 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence po 23,45 sa tu už so mnou nebavte, ja fakt musím ísť spať. Už ani nevidím na monitor a sedím tu :grinning: taká som unavená, že ani do postele sa mi nechce prejsť :dizzy_face:
15. okt 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps ejha, tak to idem prelistovať, počítať... práve toho sa bojím, aby to neboli nejaké špaty neforemné :grinning: rozmýšľam že si zoženiem modelku čo mi bude pózovať :grinning: :grinning: nooo myslela som, že by som spravia 3D futbalku... ale neviem, asi to nezvládnem potiahnuť a obávam sa že skončí v koši... tak asi spravím len pologuľu.. jaj ale bojím sa tých tort tento týždeň strašne :sweat_smile:
15. okt 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h ty kks...ze 11€ :sweat_smile: a ze nevhodne na konzumaciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
15. okt 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka tak to je nás tuším viac nervóznych, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,keď ju robím, nervózna, či sa mi podarí, keď je v chladničke, tak ju chodím pozerať, že ako sa jej darí, a či nejaká potvorská kvapka na ňu nepadla, alebo deti nezabudli dovrieť chladničku, alebo sa im nedajbože na tej torte niečo nezapáčilo a nedočahovali... no proste sranda so mnou a potom, nervačim, pokým nenapíšu či im chutila tak.... jajaaaaj
15. okt 2012 o 23:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka no ozaj, sak aj ja mam photoshop, xixi:slight_smile:)
temu mam Star wars
15. okt 2012 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no počkaj...ale upečieš ich dúfam ty :grinning: A meno ešte nemáme na 100% :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2012 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimoza13 ja viem ze origos stoji tolko ale pre vacsinu kociek co pecie je aj tych 28 eur pridrahe zial :frowning2: . Clovek by chcel vsetky krasne nove pomocky no hold si musi vyberat take ktore za tu cenu vyuzije asi najviac. ale je ozaj krasna
15. okt 2012 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g star wars
15. okt 2012 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to ano, ale uz je to lepsie ako zo zaciatku som modelovala nie celu jednu noc, ked som mala viac toho ale tyzden nocne v kuse :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som dnes zafarbila asi taku tretinu maleho kybla na cierno...bo som chystala veceru baby som pocula ze sa hraju na chodbe pri srini a zrazu mm na mna krici, ze baby sa hraju na zachode s kefou, ze to je mydielko a cele sa s nou vyumyvali a aj okolo zachoda a chodbu... :sweat_smile: ...no nevedela som jak sa mam tvarit pred nimi :grinning: :zipper_mouth:
15. okt 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@janula.h ale to su plastove
15. okt 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g no s @lawli sme to tu preberali, ona písala, že už má riadnu prax v poprsíčkach, vraj je to ako jednodňová chirurgia :grinning: ja som mala záujem, že aby vylepšila aj tie moje vlastné :grinning: :grinning: :grinning: a polguľa futbalky nie je nič hrozné, tej sa báť nemusíš
15. okt 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@aduskatt to nie je plastove tie maju zvlast galeriu :wink:
15. okt 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h este aj nevhodna na konzumaciu :confused:
15. okt 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to fakt? tak som sa s nimi nepochopila, lebo asi pred pol rokom som riesila a odpisali mi, ze to je plastove:frowning2:
15. okt 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tak to sa aj ja pridávam k vylepšeniu ak by sa dalo :grinning: :grinning: no musím to preštudovať teda, lebo ja tie prsia uff, to je pre mňa iná liga.. spraviť ich také že plné, pekné :grinning:
15. okt 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 no jasneee, sak ty dojdes na kavicku alebo na cajik...a ja dodam koláášiky :slight_smile:
15. okt 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt hmmm tak to je divne lebo v sekcii detskych plastovych ho nemaju :confused:
15. okt 2012 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g veď skús napísať priamo jej, ona ti dá nejaký manuál ako na to
Mne plynie posledná minúta a musím to tu vypnúť :grinning:
15. okt 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok