Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
15. okt 2012

no, zeny, prvykrat idem robit tortu na temu, o ktorej neviem vobec, ale ze voooobec nic🙂...........aspon ze mam akutaku predlohu na inspiraciu.........🙂uz fcil sa bojim, aby som tam nieco nepoondila

pipka
15. okt 2012

@vlada111 Vladi, ty ked uz porodis, tak raz dojdes do BA mi ukazat babatko..a potom si daaame 😵
ozaj...a meno mate ake nachystane? 😕 😵

wera.g
15. okt 2012

@lamps veď práve toto, že neverím, že by povedala, že kochel robia ona a kvet ja... 😀 alebo som rozmýšľala, že si podpíšem každý list aj s telefónnym číslom, že som ja robia 😀 😀 😀 nooo aj ja drahého nemám doma, inak by ma riadne už hnal... 😀 keď si predstavím, že malý o 2:00 bude hore a už o 7mej zase.. 😀 ale čo mám robiť, je mi tu s vami dobre a až do soboty sa sem nedostanem kvôli tortičkám 🙂)) hlavne sa strašne bojím tých futbaových a tých pŕs... nechcem aby tie prsia vyzerali neprirodzene, chcem nejaké pekné, prirodzené a hlavne decentné... no uvidíme čo to bude 😀

aduskatt
15. okt 2012

baby, sak ked sa nam nechce, existuje predsa photoshop🙂))

vlada111
15. okt 2012

@wera.g to je krásna dvojka, juj poteší.

wera.g
15. okt 2012

@pipka
@janula.h presneeeee, aj ja som strašná, uvedomujem si to, ale čo mám robiť, keď to nikdy nie je také ako chcem, a všetko ma štve? 😀 a presne tak, až keď vezmú tortu a pochvália... vtedy som hotové slniečko na hnoji spokojné, vysmiate 😀

dm1
15. okt 2012

@ajka82 jaaaj len to vies to je vsetko ze pol hodka zrazu celu noc modelujes 😝. Ono to je inak super predstava ze nakupit hotove postavicky a dat na tortu ale by som sa hanbila keby napisem ze som taka leniva ze mi postavicky musi niekto iny robit 😝 . Ale take vedeirko hmoty by si mi v ramci terapie na cierno zafarbit mohla :D

lamps
15. okt 2012

@wera.g no prsia by som teda nechcela robiť, ale nedávno sme sa tu o nich bavili a @lawli je na ne odborníčka 😅 a ak ideš robiť futbalku tá nie je taká ťažká ako na pohľad vyzerá

pipka
15. okt 2012

@aduskatt a ty ide s co robit? ..tebe photoshop nepomoze? 😕 😀 😀

wera.g
15. okt 2012

@aduskatt a akú ideš robiť? 🙂
@vlada111 Ďakujem moc, moje dve zlatíčka to sú 🙂))

mimoza13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lamps
15. okt 2012

dievčence po 23,45 sa tu už so mnou nebavte, ja fakt musím ísť spať. Už ani nevidím na monitor a sedím tu 😀 taká som unavená, že ani do postele sa mi nechce prejsť 😵

wera.g
15. okt 2012

@lamps ejha, tak to idem prelistovať, počítať... práve toho sa bojím, aby to neboli nejaké špaty neforemné 😀 rozmýšľam že si zoženiem modelku čo mi bude pózovať 😀 😀 nooo myslela som, že by som spravia 3D futbalku... ale neviem, asi to nezvládnem potiahnuť a obávam sa že skončí v koši... tak asi spravím len pologuľu.. jaj ale bojím sa tých tort tento týždeň strašne 😅

pipka
15. okt 2012

@janula.h ty kks...ze 11€ 😅 a ze nevhodne na konzumaciu 😝 😅 😀

rapunzel1
15. okt 2012

@pipka tak to je nás tuším viac nervóznych, 🙂 🙂 🙂 ,keď ju robím, nervózna, či sa mi podarí, keď je v chladničke, tak ju chodím pozerať, že ako sa jej darí, a či nejaká potvorská kvapka na ňu nepadla, alebo deti nezabudli dovrieť chladničku, alebo sa im nedajbože na tej torte niečo nezapáčilo a nedočahovali... no proste sranda so mnou a potom, nervačim, pokým nenapíšu či im chutila tak.... jajaaaaj

aduskatt
15. okt 2012

@pipka no ozaj, sak aj ja mam photoshop, xixi🙂)
temu mam Star wars

vlada111
15. okt 2012

@pipka no počkaj...ale upečieš ich dúfam ty 😀 A meno ešte nemáme na 100% 😝

dm1
15. okt 2012

@mimoza13 ja viem ze origos stoji tolko ale pre vacsinu kociek co pecie je aj tych 28 eur pridrahe zial ☹ . Clovek by chcel vsetky krasne nove pomocky no hold si musi vyberat take ktore za tu cenu vyuzije asi najviac. ale je ozaj krasna

aduskatt
15. okt 2012

@wera.g star wars

ajka82
15. okt 2012

@dm1 to ano, ale uz je to lepsie ako zo zaciatku som modelovala nie celu jednu noc, ked som mala viac toho ale tyzden nocne v kuse 🙄 😝 ja som dnes zafarbila asi taku tretinu maleho kybla na cierno...bo som chystala veceru baby som pocula ze sa hraju na chodbe pri srini a zrazu mm na mna krici, ze baby sa hraju na zachode s kefou, ze to je mydielko a cele sa s nou vyumyvali a aj okolo zachoda a chodbu... 😅 ...no nevedela som jak sa mam tvarit pred nimi 😀 🤐

aduskatt
15. okt 2012

@janula.h ale to su plastove

lamps
15. okt 2012

@wera.g no s @lawli sme to tu preberali, ona písala, že už má riadnu prax v poprsíčkach, vraj je to ako jednodňová chirurgia 😀 ja som mala záujem, že aby vylepšila aj tie moje vlastné 😀 😀 😀 a polguľa futbalky nie je nič hrozné, tej sa báť nemusíš

dm1
15. okt 2012

@aduskatt to nie je plastove tie maju zvlast galeriu 😉

ajka82
15. okt 2012

@janula.h este aj nevhodna na konzumaciu 😕

aduskatt
15. okt 2012

@dm1 to fakt? tak som sa s nimi nepochopila, lebo asi pred pol rokom som riesila a odpisali mi, ze to je plastove☹

wera.g
15. okt 2012

@lamps tak to sa aj ja pridávam k vylepšeniu ak by sa dalo 😀 😀 no musím to preštudovať teda, lebo ja tie prsia uff, to je pre mňa iná liga.. spraviť ich také že plné, pekné 😀

pipka
15. okt 2012

@vlada111 no jasneee, sak ty dojdes na kavicku alebo na cajik...a ja dodam koláášiky 🙂

dm1
15. okt 2012

@aduskatt hmmm tak to je divne lebo v sekcii detskych plastovych ho nemaju 😕

lamps
15. okt 2012

@wera.g veď skús napísať priamo jej, ona ti dá nejaký manuál ako na to
Mne plynie posledná minúta a musím to tu vypnúť 😀