• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

9. decembra 2016 
@dm1 a sak to je jedno:slight_smile:) my sme sikovne, urobime si aj same:slight_smile:)
15. okt 2012 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a bonus som nedopisala, ze starsia sa predtym do zachoda vyto aj vyto a nesplachli :confounded: :zipper_mouth: ...ale toto mozte kludne dat zmazat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. okt 2012 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@aduskatt no ty brdo..to je tema :stuck_out_tongue_closed_eyes: nieco pre mna :rolling_eyes: :grinning: dufam, ze odomna take nikdy nebudu chciet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pipka aj ja scem kolááášiky:slight_smile:)
@ajka82 nocne tyzden v kuse som aj ja mavala... ale odkedy chodim do prace som unavena a neviem sa dokopat k tomu aby som cosis este aj vecer modelovala. vzdy to odkladam ako sa da a potom musim vsetko za jeden vecer zmaknut a do prace idem po 3 hodinach spanku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2012 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ajka82 tesiii ma ze nie som sama...toto ma aj ja doma...a veeelmi casto...moj synacik sa miluje v zachode macat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. okt 2012 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka no asi tak................uz fcil mam mindrak z toho............idem zajtra robit logo a znaky a dufam, ze sa trafim do odtiena modrej......
15. okt 2012 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt pridete na Vianoce na naščevu a buduuuuu :sunglasses:
15. okt 2012 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 @aduskatt neviem z coho presne tie figurky su...ale pisu ze su rucne modelovane a nevhodne konzumovat... ale hento platove neni isto
15. okt 2012 o 23:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka na Vianoce budu aj u nas kolášššiky:slight_smile:) teraz nemam:frowning2: xixi..ale zasa, sak do Blavy pojdem, tak preco nie, ze ano?:slight_smile:)).akurat teda, ze na opacny koniec
15. okt 2012 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka cize vianocne stretko marcipanok u Teba?:slight_smile:
15. okt 2012 o 23:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 tak ja som myslela take nocne v kuse ako mas ty tu jednu...teraz uz to zmaknem za menej jeden vecer ak netreba nechat vytvrdnut nejake casti, co sa tesim... asi trebalo naozaj prist na nejake principy a pod...troku praxe a trpezlivosti :slight_smile:
@aduskatt sak ale ja mam afto...tak dakam uz len dondzem aby sme sa stretli :grinning: :wink:
@pipka mozem ti pred verami zazvonit s prazdnou krabickou den pred vianocami a odist s plnou? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2012 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pipka co tam po afte, hlavne, aby boli kolááášiky a veláááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2012 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ajka82 boze ale toooolko humoru takto na noc? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale mooozes co by nie..ak donesies macka Pu , zajka, tucniakov a novomanzelov z marcipanu...tak v pohodeeee :sweat_smile: :grinning: :grinning:
15. okt 2012 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
jaaaaj babyyy ...sadlo sa mi tu trase jak sa rehocem :grinning: :grinning: :grinning:
ale musiiim uz ist spat :sweat_smile: :wink: sak rano o siestej budicek :rolling_eyes: :sweat_smile:
15. okt 2012 o 23:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka pocuj a zajo musi byt vymodelovany? nemoze byt zivy? :sweat_smile:
15. okt 2012 o 23:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka inak, ja vzdy, ked citam ze káviššška a kolaššššik, tak ma napadne Smeagol:slight_smile:) tusim si urobim tortu na temu Pan prstenov, bude taka mališšššká a Milušššššká
15. okt 2012 o 23:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@ajka82 neeee, zivy neee...sak kto by to tu opatroval :sweat_smile: :grinning: chudak by tu mal zivotnost tak 2 dni...a tento moj "likvidator" by mu dal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
15. okt 2012 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka ocuj, sak neic spat, tym padom nemusis vstavat:slight_smile:
@pipka jeziiis, sak ja tiez rano vstavam a musim zlobra do skolky nejak nahnat :rolling_eyes: dnes rano po 3 tyzdnoch doma s chorobou a take vystupy robila a skriekala jak pavian ze ona tam naide :confounded: :sweat_smile: urcite aj na slavicom pobudila vstkych :zipper_mouth:
@aduskatt sama si pises? :confused: :grinning:
15. okt 2012 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka no jasne.sam sebe si:slight_smile:
15. okt 2012 o 23:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka tento je trenovany uz zije 9 rokov :wink: a prezil aj ked sme ho nechali doma a zabudli dat kamosovi kluce nech ho krmi tyzden a pol :sweat_smile: chudak, ale tak tahala vodu potom
15. okt 2012 o 23:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
no idem ja sladucke moje...dobru nocku :wink: :wink: :wink:
15. okt 2012 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ajka82 a pre teba to tiez plati.neic spat, nemusis vstavat:slight_smile:)
a ja vstavat nemusim, moj zlobor je marod:slight_smile:.vykopem starsieho do prace a spime do deviatej:slight_smile:
@ajka82 boooze no chuuuda :sweat_smile:
@pipka Dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a sladke sníííšššššššky:slight_smile:)
15. okt 2012 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@aduskatt no idem aj tak, aj ked sa mi stavat nebude chciet...ja som pospavala teraz tri tyzdne do 9-10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2012 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok