• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka tak to beriem. Dobehnem rada, ja som aj s Alickou behala kade tade po Ba :grinning:
15. okt 2012 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ja tak pospavam od marca, xixi.......teda do pol osmej a potom este do deviatej, pokial nemam pecenie na robote
15. okt 2012 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru baby, tesilo ma dnes :wink:
15. okt 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no lenze ja musim o siedmej malu do skolky chystat a maly vstava ci sa mame chce alebo nie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to hned mlieeeckoooo :sweat_smile: a potom mickey v telke...to uz jak ranna droga :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
dnes som si tu s nim k telke lahla rano a mickeyho som len uvodnu znelku videla..a okamzite som tu zalomila :grinning:
a on jak hypnotizovany tu sedi a kuka :sweat_smile: :wink:
15. okt 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka mickey hynotizer:slight_smile:) aspon mas pokoj
15. okt 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 taaaaakto sa tesiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no lucim sa aj ja...do tretice dobruuuuuu :wink:
16. okt 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no dobre krasavice, presvedcili ste ma, idem teda aj ja, bolo mi tu s vami krasne.....bruuuu noc
16. okt 2012 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g Ja som robila plne prsia takto ,ze som si dala puncovinu do 2 misiek a potom vyklopila na korpus a boli pekne plnea hlavne uuuuplne rovnake.Pridavam aj moje dve foto......... 1 Foto ako som to robila a 2 Foto aky bol vysledok.
Toto bola moja 4 torta :slight_smile:
16. okt 2012 o 02:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@jakelina ďakujem :dizzy_face:
16. okt 2012 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@beelinka Já používám tento recept na mléčný marcipán s těch marshmalow bonbonů u nás neuspěla.

200g cukr moučka - prosát
200 g suš. mléko polotučné - prosát
3 lžíce kukuřičného sirupu
4 lžičky oleje
2 lžičky mandlového aroma
voda max. 2 cl
16. okt 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby tak ja som teda asi tiez postihnuta hygienou... Vcera sme boli v tescu a kupila som rajo maslo 250 g doma pozeram ze vo vnutri balenia vlepeny magneticky kod?? Su normalny? Alebo ja, že mi to príde nehygienické? :D
16. okt 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 krááásne sú ! fakt super ! :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 vsetky su zazrak a prekrasne.... vidiet namahu aj srdce aj hlavu !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zvieratkovske...:O)
16. okt 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@nika222 to se mi taky nezdá vhodné, ale ještě jsem to neviděla. Já nesnáším i na chlebě jak někdy lepí takový ten štítek, vždycky to ořežu i s kůrkou a vyhodím. :unamused:
16. okt 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja ty si prednedavnom robila tak tortu ako pen brezy, hodila y si prosim ta foto, nviem ju najst a velmi rada, by som sa inspirovala :wink:) dakujem krasne.
16. okt 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 veru to som ese nevidela a rajo som minule kupovala a nemala som tam veru nic :astonished:
16. okt 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ahoj neviem ci je ten jogurt do trasenej torty este aktualny ale moja sestra kupila omylom v UK, kyslu smotanu u poliakov 22% :grinning: :grinning: :grinning: a vytrepala krem z nej, takze jogurt bude v pohode
16. okt 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj děvčata tak posílám pár posledních
16. okt 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@alenv škoda, že máš pořád tak malé obrázky, ale i tak je vidět krásný koník i ten žralok je boží.
16. okt 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka pen brezy som nerobila ja:frowning2: Aj ked sa chystam, ale este som sa k nej nedostala. az niekedy buduci tyzden...robila som pen s hribikmi. Ak mas ten na mysli...
16. okt 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@alenv ten zralok vyzera veeeelmi zivo:slight_smile:
16. okt 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja jeej dakujem, ja som ta pozerala aj na FB, ale neviem ta najst :confused: super, dakjem za fotku :wink:
mam robit tortu pre milovnicku prirody, zbierania hub, prechadzok a neviem sa rozhodnut ako to mam ponat, najprv som zvazovala kosik hub, jesenneho listia, sipok gastanov ale teraz uplne neviem... :rolling_eyes:

mate nejaky tip baby?

a este baby z ciehc, neviete, ci v kauflande je akciove maslo? dik
16. okt 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps mne uplynuli posledné minúty včera štýlom, že malý začal plakať a bolo po paráde :grinning: tak som sa rýchlo vypla a bolo :grinning: skúsim jej teda napísať, joj bojím sa ich, no hrúza :slight_smile:)
16. okt 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby potrebujem velikansku radu, lebo si neviem poradit ako urobit tortu bez bielkov, malicky je celiatik - dobre upeciem so speci mukou, ale nesmie ani mliecne vyrobky, takze dobre urobime pudingovy krém s ryzovým mliekom a speci maslom, ale ze nesmie ani bielka, tak ako upeciem cesto, prosim poradte mi :frowning2: chudatko maly, tak mu chcem nieco vymysliet, lebo na 3 roky ma toho az az a teraz sa vratili z nemocnice, co mal sok z bielkov :frowning2:
16. okt 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 teraz pozeram , ze sa to neda otvorit....tak si daj do google ......bezvajecny korpus....................... :wink: :slight_smile: a snad nieco vyberies.....:wink:
16. okt 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 vsetko najlepsie k dnesnym meninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. okt 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok