• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@vinka tak jsme dve :wink: :grinning:
14. júl 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No našla som tie písmenka medzi vykrajovačmy ale neviem čo je lepšie.Mne sa páči ako má valionuska písmenka a neviem ktoré to sú a ako sa s tým robí. :frowning2:
14. júl 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam malo byť @alionuska :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.sugarart.sk/lista-vykrajovacia-abeceda-funky-velka-cisla ali ma mysli takovouhle... a rikala ze to mam vyvalet mezo foliemi , vykrojit a jednu fol dat pryc a z druhe prenest na dort :slight_smile:
14. júl 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x presne tak..ale netreba medzi foliami valkat..len ked to mas vyvalane,narezat male stvorceky a potom daj na mikroten hjmotu,na to dalsi mikroten a poriadne zatlac to pismenko na liste,ktore potrebujes...a potom cele otoc,spodnu foliu-mikroten prec a prenes na tortu,kam potrebujes. chce to cvik! :grinning:
14. júl 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ja mam presne tu co ali a tiez tak robim ako ona. ale tie pismenka su take vacsie a niekedy aj mensie treba tak aj tuto mam http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=product_info&products_id=789 ale jednu listu z toho mam stratenu tak je to trosku na....

prave peciem korpusy a varim salko. som zvedava kedy sa dnes dostanem do postele. vypada to tak ze okrem tych dvoj na zakazku musim zbuchat este jednu lebo ideme v sobotu na 30-tku kamosovi. vobec neviem co aby to bolo jednoduche.... povodne som chcela futbalovu loptu ale to popri dvoch tortach isto nedam :pensive:
14. júl 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam tu istu abecedu, ale este som ju neskusala, az buduci tt idem na to, som zvedava ako upeciem popri detoch 2 torty a zakusok, asi v noci, ale to zase nemoze vrcat stroj, tak neviem neviem ci nebudem piect niekde v pivnici :grinning:
15. júl 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky to mate mazec :wink: ja si dneska vecer upecu korpus, zitra to dodelam a dam fotku ale necekejte zadnou bombu :grinning:

a ma dalsi na zari - kamaradka porodi Ondreje tak ji upecu odmenu :wink:
15. júl 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babenky.Ja sa za chvilku vrham na gerberky.Budu svetlulinko oranzove.Podarilo sa mi namiesat fakt jemnucku skoro telovu farbu tak sa tesim.Akurat ze priserka este stale bojuje a nechce hajat
15. júl 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca tak mi je pak ukaz prosim!!! budu je delat na ten s miminkem... dekuji :wink:
15. júl 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x to este neviem ci sa podaria zlatko.A pokial bude nasa pridrbnuta babina po prizemi dalej tahat to svoje prisprotele Romo tak mala nezaspi a mam po ...
15. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca tak ji vypni pojistky :wink: ja úprave budu delat bily asi taky s oranzovou, oranz gerbery i decku pod mimi, ona porad nevi co bude mit a tohle je neutral :grinning:
15. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky mate niekto tuto fotmicku? http://www.cukrarskepotreby.sk/product.php?id_product=357 asi je lepsia a krajsia ta modra ze? Toto mimi sa my zda neake nedokonale ci co
15. júl 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca vypada pekne :wink:
15. júl 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x uz roky sa ju snazime presvedcil nech tie svoje zasery hodi do automatky ale vysvetluj daco ........ma ide trafit.A to nas dnes caka kopa zakuskov aby boli na nedelnu hostinu na 70-tku prave tej nasej ,,milovanej,, babine
15. júl 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: jejda nie zasery ale zastery :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. júl 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca my mame babinu 82 let, nasi ji maji v baraku v prizemi, nic mi nevysvetluj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x tak vies o com to je.Muzovi nadavam kazdy den koli pomalej prerabke bytu.Normalne uvazujem ze si pojdem kupit dajaka bobule na nervy vrrrrrrrrrrrr.Uz sme tu od Januara a od februara mam chut...zlata Ostrava,zlaty podnajom
15. júl 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca :wink: bydlela jsem tam skoro 22 let, vydrz :grinning: a dej si coko nebo vinko na nervy :grinning:
15. júl 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca mě teda to mimi příjde stejné,jaj já mám zas tchýni co otravuje pokaždý,když malá usíná.
15. júl 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik ono je vsude neco ze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak teraz ktoré to sú tie väčšie?lebo chcem aj malé aj väčšie a neviem ktorá je ktorá.Dík za pomoc :wink:
15. júl 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=1_163_175&products_id=2679 Ja som si vybrala toto na pečenie hrou aké to je dobré?To je to silikonové však. :confused:
15. júl 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka jjj to bude urco silikon, myslim ze je to to modre...
15. júl 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x tak tak
15. júl 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ta funnky je ta vacsia. A to babatko som sa pozerala dnes v predajni a maju bielu tu formu silikonovu modru som tam nevidela
15. júl 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ma se pece korpus, myju nadobi a jeste musim udelat malymu polivku ale nastesti neni tak dusno jak vcera :wink:

@bianca tak co gerberky????????????
15. júl 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave dorobila auticka na tu tortu ale su akesi velke bude to vypadat divno na tej torte....
16. júl 2010 o 01:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som konecne naplnila torty. zaba je zas hore :confounded: vecne mi musi pomahat...
16. júl 2010 o 04:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja robím tortu s tým traseným krémom, môžem ju potrieť lekvárom a na to dať poťahovku? Je to moja druhá poťahovaná, prosím, poraďte mi...
16. júl 2010 o 08:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok