• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

holky, potřebuju inspiraci na dort se striptérem a může tam být v celé své kráse :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: je to pro maminku kolegyně z práce a ta je prý pro každou špatnost :wink:
a pak mám dělat silnici s krajnicí a patníkem, prostě super zakázky :grinning: aspoň že mám dělat nějaký dětský, celkem asi 9 ani nevím přesně a do toho na mě něco leze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt - ďakujem za recept, to vyzerá náramne jednoducho, ale ako poznám svoje dve ľavé ruky, pokašlem to hned na začiatku :grinning: :grinning: :grinning: . Ale za pokus to stojí, ešte raz moc ďakujem :wink: :wink:
16. okt 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci ja som robila striptéra, ale nikde ho nemám uverejneného podľa tohto http://www.fajnetorty.sk/neslusnev.html :wink:
16. okt 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 ano ale z ineho shopu ale kukam ze za tu istu cenu
16. okt 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 naaaaaaaa, sak som tu, keby nieco:slight_smile:) ale fakt na tom nie je nic zlozite:slight_smile: cesto zamiesane za 5 minut, potom chrape, ja ho nechavam v rure zapnutej na 50, potom pripadne pozbieram z rury, co utece z misky:slight_smile:)......akoze fakt skoro bez bordelu a jednoduche.........je tam fajn to, ze nezarabas kvasok, ale davas susene kvasnice.jo a toho cukru fakt malililinko.mne osobne uz aj ta 1 lyzicka bola vela, davam asi polovicku
16. okt 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt - no šak dám vedieť, ale normálne mám chuť na taký fajný, domáci, asi cez víkend upečiem, nemám žiadnu tortičku, tak môžem piecť chlebík :slight_smile:
16. okt 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 díky, to se hodí :wink:
16. okt 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a tipujem, že múka asi obyčajná hladká, či? :sweat_smile:
16. okt 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 no som zvedava:slight_smile: tak vela uspechov zelam.ja som sa rozhodla okolo druhej, ze idem piect, este ani zemiak nebol uvareny..a o pol piatej som uz mala upecene:slight_smile:......a bez bordelu v kuchyni.........len dve misky som zababrala, aj tu druhu len preto, ze z tej prvej mi chcelo zdrhnut cesto:slight_smile:
16. okt 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 mozes, ale ja si radsej kupujem speci chlebovu.v kaufe maju kilove balenia, kupujem psenicno raznu
16. okt 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt můžu taky poprosit o recept a ještě se chci zeptat, pečeš ho i v pekárně????
16. okt 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt aha. My nemáme Kaufland, teda máme, ale zatiaľ len vo výstavbe :sweat_smile: . Tak skúsim z obyčajnej, možno bude chutiť ako ten od babky :wink:
16. okt 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci .....................inspiracie z internetu a z MK..............................

Ja mam taketo ulozene :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ty nepotrebujes tak, ci tak ziadne predlohy.......po tom tvojom gentlmenovyyyyyy !!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@aduskatt - teraz ma napadlo, možno v tescu alebo inde kúpim špeci chlebovú, skúsim pokukať, nikdy som to nepozerala, tak možno natrafím :wink:
16. okt 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 aj v Tesco mavaju:slight_smile:
16. okt 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina nepeciem v pekarni, tam by mi chybala ta uzasna korka, ktoru si robim pecenim v rure..ale myslim, ze by to snad aj slo, len teda ako je to s teplotou a casom si musis vyskusat...
16. okt 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina receptik poslany:slight_smile:
16. okt 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 i v zdravé výživě mají ty chlebové mouky, já taky kupuju v Kaufu ale i v Tescu i jinde.
16. okt 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt aj ja by som poprosila recept na chlebik :wink:
16. okt 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt to by mi ani do pekárny nevešlo, já dávám maximálně půl kila mouky. Ale já taky raději z trouby a já ještě dávám dolů do trouby hrnek s vodou, ty taky???
16. okt 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nie, nedavam vodu.....a ja peciem z polovicnej davky, teda z pol kila muky tiez v rure:slight_smile:) tym, ze nie je vela roboty a bordelu okolo toho, tak mi nevadi piect aj kazdy, alebo kazdy druhy den:slight_smile:
16. okt 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moka letiiiiiiiiiii :slight_smile:
16. okt 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Ved ho daj do receptov :wink:, aj tak su tam vselijake recepty ,a nie len na torticky :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dakujeem. Zial, som v nemocnici, ale ked budem doma, hned ho upeciem :slight_smile:
16. okt 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 tam uz je vselico, nie len recepty :dizzy_face: ...sa tam nejak rozprudili debaty vselijake
16. okt 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj zeny moje :slight_smile: tolku y zaujem som necakala, tak to teda, s vasm laskavym dovolenim zverejnujem aj ked to teda nebude torta, takze kto chce, tak v receptovej teme bude:fearful:) vela uspechov, v pripade otazok som k dispozicii cez IP, alebo TU V TEJTO TEME :grinning:
16. okt 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@aduskatt idem si pre receptík ,Ďakujeeem aj ja
16. okt 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt posles ten receptik aj mne manzel skusal uz asi 10receptov ale ani jedne sa nam nepaci a stale chce domaci chleba :frowning2:
16. okt 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dik za receptik tak si ho idem opisat :wink:
16. okt 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt môžem aj ja poprosiť o receptík na chlebík ?
16. okt 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok