• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

baby som zrela na infarkt
robim tie mini torticky na stuzkovu :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
18. okt 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak jsem nakonec nějakej karton našla, tak snad se vzpamatuje
18. okt 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko tak to by som aj ja bola........aj prezreta:slight_smile:
18. okt 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko nestraš, mňa to čaká koncom novembra a čo sa deje?
18. okt 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 ja som robila vrchnak na bonbonieru z mmf, vyvalkala na hrubsie a nechala par dni schnut...na taketo veci je lepsie zamiesit do hmoty viac cukru alebo aj podsypavat skrobovou muckou, aspon mne takto lepsie schne
18. okt 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha Ahoj ,ja ke´d robím poschodovú tortičku ,tak pod každé poschodie si obalím kartón do upratovacej fólie a s tým to potom položím na spodné ..vystužené slámkami a ak by si chcela 100 %-nú istotu ,tak do tých slamiek môžeš dať ešte aj špajle (drevené) ...plniť môžeš samozrejme každé poschodie inak ,teda iný korpus a krém...
18. okt 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko držím prstíky moja :slight_smile: , ja som radšej takú zákazku nebrala...koľko ich robíš...sorry ak som niekde prehliadle ...po mne chceli 27 + okrúhlu 26cm...
18. okt 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 aku hmotu pouzivas na kvety?
18. okt 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 nejde mi to otvoriť :frowning2:
18. okt 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 používám co dům dal a hlavně co se mi k danému květu hodí, protože každý potřebuje jiný tvar. Super je taky mít polystyrén na napíchaní
18. okt 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli dakujem, robim ich 27 povodne ich malo byt 25 a este velku s lietadlom na vrchu a na kazdu minitorticku vlajka ,samozrejme kazda ina

@mariann2 ani ti nejdem vypravat bo by som to tu musela vypipat :unamused:
18. okt 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bzucinka2 moc diky za odpoved, taky udelam z tech 10 ale svetly :wink:
porad shanim nejaky napady co udelat te svagrove.libi se mi s potisky, vypada jednoduse, snad to zvladnu, neco jak toto . ale moc se mi nechce delat s tou cernou :cry: nevite co by se jeste hodilo? nema nekdo navod jak na jednoduchou mini kabelku? chtela byt to nahoru na dort, diky
18. okt 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miciatko fuu ,tak to ti nezávidím ...moja veľka ani neviem s čím mala byť a tie mini s margaretkami a na každej margarétke včiekla a lienka a ešte meno...
18. okt 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saminka a niečo takéto navrch ??? :slight_smile: inšpirácia z netu...
18. okt 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
to jsem zvědavá, zda vydrží do zejtra, natož do soboty
18. okt 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko nezááááááááávidíííím aj ja som mala robiť, ale nerobím, som jej písala, že chodím už do práce a nestihla by som sa s tým hrajkať a kvôli stužkovej nebudem hore celú noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj smutny vlacik Tomas .......aaaaaach chudatko, nedostane sa na moju torticku, lebo ho chceli na tyzden dat s tortou do mraznicky a to som nepripustila :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Tuto objednavku som mala uz dlhsie objednanu a torta mala cestovat az 450 km ....lenze ten , co ju ma brat od nas , tak tam cestuje uz za dva dni a torticku potrebuju ale az na buduci tyzden :frowning2: Tak som to odmietla, ved to by sa cela moja praca dokaslala a nevyzeralo by to pekne a o chuti nehovoriac......MMF by bolo urcite mazlave , nechutne.
Tak som vam ho tu dala aspon s tanierikom :wink: :slight_smile:
18. okt 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
holky prosím na jakym čísle máte ledničku, když tam máte dort? já už nevim jak na něj, aby se nelepil, dala jsem si s nim takovou práci, tak bych ho nechtěla rozmatlat
18. okt 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.No,ja som MMF ešte nerobila,ja kupujem smartflex,ani neviem ako sa s tým robí,ale ďakujem.
18. okt 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle já mám 6 stupňů
18. okt 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jako na 6? děkuju
18. okt 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 ja som v pondelok kúpila v kauf..... v PD maslo po 0,99...a toto je super cena... :slight_smile:
18. okt 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle ne na digitálním displeji si navolím teplotu 6 stupňů. Jestli nemáš digital, tak si dej dovnitř teploměr, nějaký venkovní a podle toho nastav teplotu.
@jakelina dala jsem tam meteostanici, tak uvidim, může to bejt i tou teplotou?
18. okt 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ja som prvu bitter lemonku kupovala na morave. kedze som s nou aj farbila hmotu tak uz mam druhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:. milujem ju na detske torticky a takto na hortenzie :dizzy_face:

na stretku pouzivala zuzka / mimochodom moooc sikovna kocka bola aj na kurze u julii taku krasnu prachovu ruzovo-fialovu uplne jasnu som si ju hned aj objednala a dnes mi prisla je nadherna kriklava. Ona ju mala super na takych malych orchidejkach
18. okt 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridam svoje dve.Dracek nema pridla, pojede 230km a tak je dostane az na miste.Na kopec prijdou svicky. Korpus orechovy piskot a napln kavovoorechova. Druhy dortik je red velvet a mrakodrap je z mramoroveho korpusu + pariz.
18. okt 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok