Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisix
18. okt 2012

A jeste se chci zeptat jak se pracuje s timto ..........

jakelina
18. okt 2012

@mishulle určitě to může být teplotou

dm1
18. okt 2012

baby neviete aky typ pisma moze byt ten napis lego? chcem dat tak meno a nemozem take najst ☹

dm1
18. okt 2012

@sisix je to patchwork na otlacenie do hmoty. urobis si napr. pas hmoty napr. na stuhu otlacis to tam a mas vzorovanu stuhu

sisix
18. okt 2012

@dm1 dekuji ti. Dostala jsem to k svatku a nevedela jsem jak na to 😀

nika1985
18. okt 2012

ahojte babule idem si po radu neviem kde som spravila chybu robila som ten parizsky krem z 2/ky varila som to nad parou a mam to take riedke isla som presne podla postupy ked robim karamelovy so salkom tak je to ako beton a teraz toto myslela som ze je ot iba moc teple a v chlade sa to napravi tak som to supla medzi korpus no teraz si nadavam v trube mam nove korpusy chladi sa mi novy krem a idem odznova dnes sa mi serie uplne vsetko ☹ 😠

lussy23
18. okt 2012

@sisix krásne dielka
@mamina1978 krásny tomáš

vlada111
18. okt 2012

@dm1 ja mám jednu od Kováča. Je fialová s krikľavou ružovou. Možno je to ona. Je tiež úžasná, ale ešte som ju nepoužila. Ja mám bitterku z Brna 😉

aduskatt
18. okt 2012

@nika1985 ako si ten krem robila?

aduskatt
18. okt 2012

zenicky, idem sa vami podelit trosku o radost🙂 dnes rano som sa stala tetou🙂

mamina1978
18. okt 2012

@aduskatt gratulujem teta......... a je to synovec ,ci neterka 😵 😵 😵 😵 😵

aduskatt
18. okt 2012

@mamina1978 chalanisko, Tadeáš 🙂

nika1985
18. okt 2012

@aduskatt dala som si slahacky,cukor,cokoladu nechala rozpustit stale som miesala a ked som to odstavila pridala som kakao a potom maslo a dala do chladnicky na noc.

dm1
18. okt 2012

@vlada111 no veru mozno to bude aj ona 🙂.

dm1
18. okt 2012

@nika1985 ako dlho si ho slahala nad parou? kolko vajec, cukru a coko si dala a kolko masla? nechala si to riadne vychladnut?

aduskatt
18. okt 2012

@nika1985 to maslo by sa tam nemalo davat az po vyslahani slahacky?

lussy23
18. okt 2012

@janula.h nádherný @lawli krásne @dagmarmustafa krásna
@saminka nádhera @njonja nádherná @jakelina nádherná a tí mackovia su zlatí @eyael krásny @vlada111 prekrásna, hlavne tie kvety @micmo krásna @dida38 krásne @alenv nádhera @evvina krásne maffinky
@nika222 ďalšia ktorá si robí srandu. že prvotiny haha. veď sú ako od profesionála @svetielkoand nádherná
@patrikmisko nádherná . vôbec nevyzerá ako prvá
@mishulle nádherná
@janula.h krásna
@eeffka krásna

dm1
18. okt 2012

@nika1985 boze prepac mna pomylilo ze si pisala nad parou lebo parizsky so slahackami sa neorib nad parou 😝.

a maslo az po stuhnuti nie hned to je chyba. Ta hmota sa potom do masla zaslaha

mayka
18. okt 2012

ahojte sikulky,
ja Vas uz dlhsie potajomky spehujem a obdivujem Vase vytvory. no nadhera.
Ja by osm potrebovala nejaku mensiu radu. Vsimla som si ze vacsinou potahujete roznymi potahovkami. ja som uplny zaciatocnik. A chcela by som tortu potiahnut marcipanom napr. Dr.oetker. Je to dobry napad? 😀 A ak ho chcem mat farebny tak ake farby mam pouzit . chcela by som ho zafarbit na ruzovo.

dm1
18. okt 2012

@mayka nie je to dobry napad 😝 . Vobec nevyjde na tolko ako pisu a este sa tusim kockam s nim dobre nerobilo. objednaj si radsje hmotu z e-shopu aj s farbami - gelovymi. Napr. smartflex velvet je taka univerzalna hmota aj na potah aj modelovanie
krasna gelovka ruzova je WIlton a ROSE. urobis z nej aj bledu aj krasnu sytu ruzovu

aduskatt
18. okt 2012

@mayka urcite jeden z tch horsich napadov☹ ani ho nekupuj, robi sa s nim zle a na tortu ti treba aspon 4 balicky........kup si radsej hotovu potahovku napr Smartflex.......

nika1985
18. okt 2012

@aduskatt
@dm1 mne sa to aj zdalo ze to tam nema ist ale tak ked som to tam citala som si myslela ze sa to da aj tak no smola ale chut to ma vybornu aj tak skusim nabubuce teraz robim iny coko krem lebo uz nemam slahacky a cas to varit ale dik moc za rychlu odpoved. https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/

aduskatt
18. okt 2012

@nika1985 zahusti to creme ole ak mas🙂

lucula73
18. okt 2012

@mizulienka prosím ťa,aký robievaš ty ten vanilkový krém?si ho tu minule spomínala....vďaka...... 😉
@mayka ružovú poťahovku si možeš urobiť aj z ružových marschmallow cukríkov..recept je na konci prvej strany tejto diskusie... 😉

ajka82
18. okt 2012

jaaa som diliniiiii 🙄 tak ja si v pohode plnim tortu a potom zistim, ze chceli biely piskot a nie cokokorpus...som sa pomylila, tak mozem zacat od znnovaaaa 😅 ☹ 😖 aj ked coko ja osobne mam k tomu radsej 😝

sisix
18. okt 2012

@ajka82 juj to te lituju ☹

simasa
18. okt 2012

@dm1 Dani, ja som tu ruzovu asi tiez videla - ale na takych malych kvetinkach a bola nadherna. Das mi, prosim Ta, link, ktora je to farba? Dakujem.

dm1
18. okt 2012

@simasa je to tato. na obrazku vypada fialova ale je taka ruzovo-fialova ona akokeby sa menila zuzka hovorila http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/1900/Prac...

simasa
18. okt 2012

@nika1985
@dm1
Baby, ja ked robim falosny parizsky s maslom, tak ho davam tiez do horucej slahacky - privediem k varu, chvilku to potom necham (mozno 3 minuty) a potom tam dam cele maslo a kazdu chvilu to premiesavam, az sa tam celkom rozpusti. Ked na druhy den slaham, pridam stuzovac a nemam to riedke.

simasa
18. okt 2012

@dm1 Ďakujem 😵